Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 05:13:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко около кърменето - 2 част  (Прочетена 165324 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: май 05, 2011, 09:16:22 »

Диде, аз и преди съм го писала, затова извинявай, ако се повтарям. Ние, знаеш, имахме колики, но никога не е плакала през нощта. Най-късната порция плач е била между 23.00 и 24.00ч. И то веднъж. Иначе е имала кризи предиобедите, около 10ч, или следобедите, но най-често вечер между 18.00 и 21.00ч. Ако плаче по-дълго, свива ръчички в юмручета, присвива крачета към коремчето или просто ритка повече с тях, ако личицето и се зачервява - това са все симптоми за колики. Ако е и комбинирано с пръцкане, със сигурност са колики! Освен това коремчето е твърдо, когато има колики бебчето.
За зелените храни не зная, но и на мен бобовите ми липсват много. Хапвам по една порция, но максимум веднъж седмично huhhuh.gif Пък така да ги обичааам! Общо взето, принципа за храните, които да се избягват при колики е: Храните, от които ти получаваш газове или се подуваш, обикновено действат така и на бебето.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: май 05, 2011, 15:02:46 »

 Offtopic
Дани,не са такива пристъпите на плач каквито ти описваш.
Аз давам и разни капки по настояване на таткото,но ако има колики те са в доста слаб вариант.
Щом не съм опитала всичко,което знам като методи за успокояване,значи не е сериозен проблема.
Напоследък наистина доста се зори да пръцне и се чудя дали ако хапвам нещо разхлабващо,ще подейства добре на нея.

Аз имам доста здрав стомах и малко храни ме изкарват от строя и то ако действително прекаля с тях.
Днес ще си хапна репички и ако има някаква отражение при кърмачето ще докладвам. smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: май 05, 2011, 17:50:21 »

Додо, сок от накиснати сини сливи действа разхлабващо, също така и бозата (поне при моите дъщери подействаха разхлабващо). Имам предвид ти да пиеш.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: май 05, 2011, 18:50:06 »

Додо, сок от накиснати сини сливи действа разхлабващо, също така и бозата (поне при моите дъщери подействаха разхлабващо). Имам предвид ти да пиеш.
Интересно!Изпих доста боза първите 40 дни,но после ми омръзна и спрях.
Ще пробвам сока  good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: май 05, 2011, 19:07:09 »

Пробвай сока от сливи, но трябва д акиснат поне няколко часа (аз го оставях през нощтта, грубо 10-на часа).
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: май 08, 2011, 18:11:50 »

Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines