Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 22:32:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани!!! част 4  (Прочетена 192327 пъти)
 
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #435 -: март 08, 2009, 17:00:13 »

Леле, Ble6tuchka, онемях! Справила си се великолепно,а идеята е много оригинална! Поздравления,сигурна съм, че всички гости ще я харесат!

И междудруготто - Честит празник на всички - желая ви само цветя и рози!!!
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #436 -: март 08, 2009, 20:11:34 »

Блещучке!!! Bravo  Bravo  Bravo
Ти си врах! Страшно оригинални и много лични  good
Аз понеже нямам нерви да правя такива страхотни неща, съм си поръчала също ръчни покани по проект, но на дизайнерка  smile Ти замислиляла ли се, че можеш да си изкарваш хляба с това?
Единствено само си помислих - цветът е оранжев - слънце, лято. Морската звезда е на фона на това оранжево - а нейната среда е синята вода. Дали трябва да е морска звезда или слънце? Само ми мина мухата и споделям - и така са си супер!!! Поздравления!!! 
Bravo
« Последна редакция: март 08, 2009, 20:16:40 от siyana » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 08, 2009, 20:42:16 »

Стана ми много хубаво като чета всички тези мили думи, момичета!  Благодаря Ви!:)

Беше голяма чуденка кмъкна някакъв морски мотив на самата покана, заради темата на сватбата и Слава Богу, че съм я докарала морската звезда да мяза на такава... smile То всъщност е просто листче изрязано във формата на морска звезда и го обрисувах със златиста химикалка... Като се отвори (двойно е) вътре е написано името на госта, за когото е поканата. smile

Иначе слънце също е много хубава идея, Сияна smile Ама аз с идеите за сватбата тръгнах отзад напред и сега на моменти се чудя как да напасвам някои елементи към темата й...  tease
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 08, 2009, 23:03:39 »

 yahoo yahoo yahoo
я да споделя...днес гледах малка част от това което сме заснели за видеопоканата на нашите кумове...мисля че споменах че ще правим видеопокана по напред в темичката...
та...няма да е стандартнатана покана с кадри на двамата заедно и в следващия момент заставаме пред камерата и си казваме текста...
измислихме да го направим като мини-филм....с музика...с начало...и дори пиша малко по малко текст който един приятел с внушаващ глас после ще ни запише и ще монтираме...изкачихме една планина тук за да може да направим снимките...аз,милото и един приятел който ни помагаше за снимане на видеото... много забавно и голяма атракция и предизвикателство...препоръчвам го на всеки...  yahoo
идеята е в началото да има представяне само на милото...и се изобразява човешкото развитие...и как стигаш до момент в който всеки около теб е поел някакъв път и ти оставаш сам...и ала бала...няма да казвам много подробности ...накрая започва да търси някаква надежда понеже е самотен нещастен и прочия и намира докато си седи на плажа една бутилка...в нея има карта със обозначени две съкровища...първото което намира е пръстен...съответно моя годежен...а второто е именно на върха на планината...а там....намира роза...забита сред нищото...и в последствие розата се превръща в жена след като той я докосва...а тази жена съм аз...и така...става много готино...миналата седмица снимахме и дадохме на нашия приятел да свали кадрите до тук... сега като ги гледам ще стане идеално  yahoo  супер...

пускам ви и снимчица от инпровизираната ни снимачна площадка  pleasantry забавно е...ама имаме още доста работа...утре цял ден ни чака снимане ппонеже почиваме и двамата...

 Bravo Bravo Bravo



* DSC_0216 [320x200].JPG (52.5 KB, 299x200 - видяно 4417 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 08, 2009, 23:04:54 »

ето така трябваше да изглежда миличкия ми изминал толкова много път и изкачил планина за да намери бъдещата си съпруга...  blum


* DSC_0140 [320x200].JPG (51.1 KB, 299x200 - видяно 4446 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 08, 2009, 23:06:26 »

пускам последна на розата и стига толкова за сега...мисля че ще мога все пак да го кача в интернет и да ви покажа крайния резултат...
съжалявам че не са в един пост снимките ама...така и не се научих да ги пускам на веднъж...  pardon


* DSC_0162 [320x200].JPG (54.57 KB, 299x200 - видяно 4445 пъти.)
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 08, 2009, 23:23:41 »

BeRa, cупер забавно сте го измислили  Bravo, чакам с нетърпение да науча повече  good
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #442 -: март 08, 2009, 23:34:45 »

 give_rose  give_rose  give_rose BeRa, е ти уби рибите направо! Вие сте като герои от фентъзи филм! Много си красива с това венче - направо си мисли дали да не си така на сватбата! Наистина идеята изглежда страхотно, а явно и реализацията ще е супер!   Bravo Bravo Bravo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 09, 2009, 00:52:20 »

уффф...надявам се да стане скоро че нямам търпение...и ще го пусна
това е че имам доста работа по обработката...изглеждаше ми лесно ама сега като го гледам и като слушам музиката която сме подбрали...и никак не е толкова лесничко кактоизглеждаше...но пък време имам...желание още повече...така че ще го довършим...а и наистина замисъла е страхотен...
и...остава да стане... Bravo
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: март 09, 2009, 07:43:18 »

BeRa, жесток сюжет! С нетърпение ще чакам да видя реализацията! Нямам пърпениееееее  Bravo  Bravo  Bravo
Страшно  се изкефих като ти четох постовете!  give_rose
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #445 -: март 09, 2009, 08:13:18 »

BeRa, идеята наистина е чудесна! Да не говорим за ефекта върху гостите. Аз си правих видеопоканки за пълнолетието и всички поканени бяха  Oh my ...  Oh my ...  Oh my ... !  Поздравления за избора, а и историята звучи страхотно!!!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 09, 2009, 09:16:30 »

Новата темичка Сватбени покани -част 5
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines