Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 03:16:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори  (Прочетена 192131 пъти)
 
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #225 -: май 28, 2012, 17:24:15 »

Здравейте, някой има ли впечатления от CineWed? Благодаря!

*Josephine*, не съм сигурна дали ще има много хора, които да споделят впечатления. Видях тази фирма на едно сватбено изложение и до колкото си спомням ми казаха, че са снимали 2 (или 3) сватби, тъй като са сравнително от скоро, а и цената е по-висока от средните за пазара. До колкото разбрах използват техника,  която се ползва за заснимане на филми.  Това което видях много ми хареса, тъй като наистина изглежда като филм smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #226 -: май 28, 2012, 18:31:26 »

marina_kb, и аз попаднах на тях от представянето им в един сватбен сайт. Разгледах малкото филмчета, които имат и ми харесаха, но понеже не разбирам от видео, реших да попитам тук... Може би професионалистите ще помогнат.

Цената е по-висока от средната? Може ли да ми изпратиш на лични, ако имаш някаква информация.  give_rose
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #227 -: май 28, 2012, 18:53:39 »

...реших да попитам тук... Може би професионалистите ще помогнат.

Цената е по-висока от средната?

Всичко е относително. Няма значение от кой град си, ако работиш качествено. Цената може да е по-висока, ако и качеството е по-високо от средното. Не на последно място е и техниката, с която се работи. Не познавам колегите и не мога да им правя характеристика, но щом ви допадат - ги вземете. Най-важното е да ви харесва това, което искате като филм и разбира се хората, които снимат да са ви симпатични.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 28, 2012, 19:06:07 »

Не ме разбирайте погрешно. Просто транспортният разход си е значителен, командировъчни, хотел, невъзможност за работа в събота сутринта и в неделя сутринта, ако се приеме подобен ангажимент в събота следобяд. Подобно изпълнение би натоварило цената с около 200 лева без компенсиране на евентуален ангажимент в събота сутринта /примерно едно кратко кръщение, детски рожден ден/ и в неделя /сватба, кръщение, детски рожден ден, юбилей /. Поне така аз мисля и си правя сметка, и заради това попитах.
 Основно професионализма - никой не оспорва нищо. В съседния град Банско ще кажат същото, в Разлог същото -приемаме, че всички са професионалисти.
С това съм абсолютно съгласна.  good Цената винаги става по-висока ако екипа пътува от друг град. Да не говорим точно за момента,ако на другия ден имат друго мероприятие и нещата стават сложни.  good
Активен
Marti1
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #229 -: май 28, 2012, 19:08:37 »

По-назад сте коментирали добрата "работа на Димитър Димитров видеооператор" и неговото студио.  Нещата са интересни спор няма, но това е благодарение на видеооператор Георги Ставрев от същото студио.  Това момче прави всички клипове и така наречените трейлъри. Благодарение на Георги Ставрев , Димитър Димитров има работа и е най-често хваленото име по форумите.  Това обаче той никога няма да си го признае въпреки, че целия град му знае номерата и лъжите.Димитър Димитров е хитрец и обработен лъжец на който все някой ден Господ ще му върне всичко тъпкано за начина по който лъже и мами хората.Димитров е просто едно поставено лице и нищо повече. Плаща много пари на Георги Ставрев за да му прави сватбите и трейлърите и да си мълчи. Заради това цената му е по-висока от останалите оператори, защото сватбите не ги прави той а плаща на видеооператорa Георги Ставрев. Да е жив и здрав Георги Ставрев от екипа на Димитров, че ако не е той ,Димитров няма кой да го потърси и ще си остане посредствен снимач, какъвто впрочем си е бил винаги самохвалко лаладжия и лъжец. Всички качествени клипове трейлъри са правени 100% от Георги Ставрев, а не от Д. Димитров. Д. Димитров си плаща стабилно, за да му правят клиповете и трейлърите по този начин, защото той просто не може да ги направи.Няма смисъл да се заблуждават хората нека се знае истината и в форумите.  Аплодисментите са за видеооператор Георги Ставрев от Студио 1 на Д. Димитров.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #230 -: май 28, 2012, 19:43:50 »

По-назад сте коментирали добрата "работа на Димитър Димитров видеооператор" и неговото студио.  Нещата са интересни спор няма, но това е благодарение на видеооператор Георги Ставрев от същото студио.  Това момче прави всички клипове и така наречените трейлъри. Благодарение на Георги Ставрев , Димитър Димитров има работа и е най-често хваленото име по форумите.  Това обаче той никога няма да си го признае въпреки, че целия град му знае номерата и лъжите.Димитър Димитров е хитрец и обработен лъжец на който все някой ден Господ ще му върне всичко тъпкано за начина по който лъже и мами хората.Димитров е просто едно поставено лице и нищо повече. Плаща много пари на Георги Ставрев за да му прави сватбите и трейлърите и да си мълчи. Заради това цената му е по-висока от останалите оператори, защото сватбите не ги прави той а плаща на видеооператорa Георги Ставрев. Да е жив и здрав Георги Ставрев от екипа на Димитров, че ако не е той ,Димитров няма кой да го потърси и ще си остане посредствен снимач, какъвто впрочем си е бил винаги самохвалко лаладжия и лъжец. Всички качествени клипове трейлъри са правени 100% от Георги Ставрев, а не от Д. Димитров. Д. Димитров си плаща стабилно, за да му правят клиповете и трейлърите по този начин, защото той просто не може да ги направи.Няма смисъл да се заблуждават хората нека се знае истината и в форумите.  Аплодисментите са за видеооператор Георги Ставрев от Студио 1 на Д. Димитров.

Браво на Жорето (Георги Ставрев), винаги съм го харесвал и като човек и като професионалист.
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #231 -: май 28, 2012, 19:59:53 »

Marti1  - нямаше смисъл от чак толкова  подробно изказване  и  прочие.......
Накратко с пет думи можеше да кажеш за въпросният колега и наетият от него  Жоро Ставрев
Въпроса е ,че явно към момента  Георги Ставрев и  други колеги работещи много добре  тук в София -това им е по "угодно" да работят за другиго -тоест те преценяват че сами  няма да имат същият обем поръчки... И Теорията и Опитът показва ,че е задължително работата на екип по изработката на даден продукт  .Всички знаем ,че накрая на всеки филм  какъвто и да е поне минута и повече вървят имената на екипа реализирал дадената продукция .
« Последна редакция: май 30, 2012, 12:24:10 от gucci » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 28, 2012, 21:20:43 »

По-назад сте коментирали добрата "работа на Димитър Димитров видеооператор" и неговото студио.  Нещата са интересни спор няма, но това е благодарение на видеооператор Георги Ставрев от същото студио.  Това момче прави всички клипове и така наречените трейлъри. Благодарение на Георги Ставрев , Димитър Димитров има работа и е най-често хваленото име по форумите.  Това обаче той никога няма да си го признае въпреки, че целия град му знае номерата и лъжите.Димитър Димитров е хитрец и обработен лъжец на който все някой ден Господ ще му върне всичко тъпкано за начина по който лъже и мами хората.Димитров е просто едно поставено лице и нищо повече. Плаща много пари на Георги Ставрев за да му прави сватбите и трейлърите и да си мълчи. Заради това цената му е по-висока от останалите оператори, защото сватбите не ги прави той а плаща на видеооператорa Георги Ставрев. Да е жив и здрав Георги Ставрев от екипа на Димитров, че ако не е той ,Димитров няма кой да го потърси и ще си остане посредствен снимач, какъвто впрочем си е бил винаги самохвалко лаладжия и лъжец. Всички качествени клипове трейлъри са правени 100% от Георги Ставрев, а не от Д. Димитров. Д. Димитров си плаща стабилно, за да му правят клиповете и трейлърите по този начин, защото той просто не може да ги направи.Няма смисъл да се заблуждават хората нека се знае истината и в форумите.  Аплодисментите са за видеооператор Георги Ставрев от Студио 1 на Д. Димитров.
Хм даже и така да е,аз не виждам нищо лошо. Те са си екип и кой снима и кой монтира си е техен проблем. Това че единия изпъква повече като име е въпрос на техните договорки и взаимоотношения. Щом им върви работата и Ставрев няма претенции за слава,значи всичко е ОК!  good В крайна сметка и аз не поставям всички панделки лично и сама,но хората не знаят имената на всички около мен. Нали така?..... good Който иска да гради име и хората да разберат за неговите възможности си открива фирма,плаща си данъците,рекламите и всичко останало и нещата се подреждат.
« Последна редакция: май 28, 2012, 21:26:48 от Nina Style » Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 28, 2012, 22:58:34 »

Съвсем нормално е конкуренцията да завижда и злорадства. Това го има във всеки бизнес по света и винаги ще го има, особено, когато някой се справя значително по-добре и има повече идеи, средства и работа от другите. Жоро Ставрев е колегата на Димитър Димитров от "Студио1". Те са си колеги-приятели и се разбират помежду си най-добре. Аз лично съм присъствал многократно в студиото, когато той си е работил монтажите. Мисля, че младоженците не ги интересува кой какво прави в един екип на фирма, а най-важен е крайният продукт, за който са се договорили, че ще получат.
« Последна редакция: май 30, 2012, 12:20:58 от gucci » Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #234 -: май 29, 2012, 01:19:22 »

Браво на Жорето (Георги Ставрев), винаги съм го харесвал и като човек и като професионалист.


Наистина Георги Ставрев е силния коз на Димитър Димитров. И аз също съм чувала, че именно той е монтажиста и прави готини неща. Иначе Димитров ми беше писал лично съобщение тук в форума преди доста време като си предлагаше услугите. После и с коментарите си в форума не ми направи изобщо добро впечатление и се изтъкваше с високата си цена 6x100 sad
Активен
Marti1
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #235 -: май 29, 2012, 10:01:51 »

Точно това имах впредвид. Харесват ми видеата на Д. Димитров и въпросното студио,(въпреки, че повечето са еднакви с едни и същи ефекти и сюжети) но не е правилно да се заблуждават хората, че той е най-добрият наааай-уникалният видеооператор и пр.при положение, че Георги Ставрев му прави най-силните готини монтажи на сватбите.Всеки може да вземе камера и да се научи да снима ,ама по-важното и мъчителното е след това пред компютъра. ***********************
Нямах нищо против Д. Димитров но Георги Ставрев заслужава адмирации с нещата които прави и клиповете които толкова много харесвате по форумите. Приятен ден на всички. give_rose
*Модератор:Не толерираме такъв тип обиди.
« Последна редакция: май 29, 2012, 21:31:34 от gucci » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 29, 2012, 10:40:11 »


Още малко ще изкарате, че някой е заключен в офиса и с пистолет прави монтажите, а Димитър Димитров обира овациите - стига, несериозно е! Аз даже се чудя как не сте обвинили Митко че снима с картонена камера, а всъщност някой друг снима тайно иззад фикуса lol

Както и да е правен монтажа и от който и да е, видеото е снимано от един човек и тъй като го държа с ръцете си, много добре знам за какво говоря! Идеите за трейлъра бяха изцяло на Митко, защото само той беше с нас на сватбата ни. Той беше този, който ту е снимал от втория етаж, ту от първия, за нас той се раздаде и получихме уникален филм за много кратко време, не се спря, начина на заснемане е съвсем различен от това, което може да се види от повечето сватбени филми! Да не си припомняме тук как някои биват търсени по 2 месеца и се оправдават с какви ли не обстоятелства - то не бе свински грип, сега може да е виновно земетресението, само давам идеи, че някои не са много креативни в лъжите си. Картина и звук - тотална щета! Аз не исках видео, защото не можах да харесам начина на заснемане (макар че не мога да отрека, че има добри професионалисти, макар и не много, личи си от видеото им, просто не бяха моя стил, както и с фотографите впрочем), а се нагледах на изпълнения - ниско качество на снимане, никаква идейност и за да се замаже това - някакви лалета разцъфват по екрана, анимационни фойерверки, гълъби?!? Сериозно ли?
« Последна редакция: май 30, 2012, 12:22:13 от gucci » Активен
buburina
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #237 -: май 29, 2012, 14:43:17 »

Нашата сватба вече отмина и тук бихме искали да похвалим и препоръчаме на всички бъдещи младоженци Илиян Матушев, който беше видеооператор на сватбата ни. Комуникацията помежду ни винаги беше отлична, взаимоотношенията приятелски и коректни. Илиян е много отзивчив и ни беше полезен с ценни съвети, работи професионално и с огромно желание, много креативен. Останахме очаровани от страхотния филм, който ни е направил, един незабравим спомен. Само суперлативи, ако трябваше да избираме отново, пак бихме се спрели на него без да се замислим и за секунда.
Активен
JoroStavrev
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #238 -: май 29, 2012, 18:03:26 »

По-назад сте коментирали добрата "работа на Димитър Димитров видеооператор" и неговото студио.  Нещата са интересни спор няма, но това е благодарение на видеооператор Георги Ставрев от същото студио.  Това момче прави всички клипове и така наречените трейлъри. Благодарение на Георги Ставрев , Димитър Димитров има работа и е най-често хваленото име по форумите.  Това обаче той никога няма да си го признае въпреки, че целия град му знае номерата и лъжите.Димитър Димитров е хитрец и обработен лъжец на който все някой ден Господ ще му върне всичко тъпкано за начина по който лъже и мами хората.Димитров е просто едно поставено лице и нищо повече. Плаща много пари на Георги Ставрев за да му прави сватбите и трейлърите и да си мълчи. Заради това цената му е по-висока от останалите оператори, защото сватбите не ги прави той а плаща на видеооператорa Георги Ставрев. Да е жив и здрав Георги Ставрев от екипа на Димитров, че ако не е той ,Димитров няма кой да го потърси и ще си остане посредствен снимач, какъвто впрочем си е бил винаги самохвалко лаладжия и лъжец. Всички качествени клипове трейлъри са правени 100% от Георги Ставрев, а не от Д. Димитров. Д. Димитров си плаща стабилно, за да му правят клиповете и трейлърите по този начин, защото той просто не може да ги направи.Няма смисъл да се заблуждават хората нека се знае истината и в форумите.  Аплодисментите са за видеооператор Георги Ставрев от Студио 1 на Д. Димитров.


 Bravo tease  yahoo yahoo  girl_impossible Girl_hide girl_wink danceg tease heart heart heart Поздравления за темата която отвори lol Благодаря ти за рекламата която направи на нашето студио! Интересно ми е обаче крайно нелогичният казус,който разискваш.Това което всъщност разискваш млада/стара госпожице/господине или скапи колега lol е АБСУРДНО!!!!!!!!!! Как може да се захващате с това кой снима и кой монтира,какво значение има при положение,че и двамата работим в едно студио lol .Ще ти задам едно въпросче: При една филмова продукция работеща се по нея година с екип от над 200 човека то тогава екипът трябва да баде крайно критикуван при положение,че продукцията е добра?!? give_rose За колегата ми Димитров,който виждамм,че е доста критикуван тук мога да кажа,че си монтира нещата доста добре,работата ни е на еднакво ниво.А отностно кой какво монтира - наша си работа,не ме интересува мнението ви,в крайна сметка ние всички работим за клиентите си,нима не е така?!? Или работим за да се хвалим помежду си на кой работата е по-добра?!? Моля ви,престанете! Въпреки,че харесвате моята работа,чувствам се обиден когато ме поставяте пред такава тема която напрактика е абсурдна  Offtopic " Скапи младоженци,обращайте внимание на това кой снима и кой монтира нещатата ви!! Недейте да гледате крайният продукт lol) " Следете форумите кой се хвали,че е най-добрият,вижте внимателно кои имена са критикувани и не си и помисляйте да гледате примерни видеа?! В крайна сметка явно всички снимат за някакво състезание между операторите,не за самите Вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Лека вечер пожелавам на всички с най-топли чувства!  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: май 30, 2012, 12:26:08 от gucci » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: май 29, 2012, 20:58:34 »

Сега и по темата видеоператори. Нина стил го е казала в поста си най-добре и няма да повтарям, в крайна сметка в този бранш се работи в екип и как точно ще се разпределят задълженията нас не ни касае. Като булка, която е ползвала услугите преди година на Димитров, казвала съм много пъти, че съм доволна и щастлива, че съм го открила. Тук относно коментара, че само Ставрев монтира, не съм съгласна. В периода от наемането на Димитров до сватбата ми и връчването на крайния ми продукт, станахме близки, и съм ходила доста често в студиото. С очите си съм виждала как монтира и то в доста късни часове. По отношение на нашия филм, следях нещата изкъсо, просто защото ми беше много интересен самия процес на работа smile лично със съпруга ми сме присъствали, когато монтираше кадрите ни и ги сглобяваше... не на цялата сватба, но за отделни моменти, за трейлъра... после ме гонеше, защото иначе нямаше да е изненада lol
« Последна редакция: май 30, 2012, 12:28:17 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines