Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 18:35:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори  (Прочетена 192154 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 08, 2012, 23:16:32 »

irena_popova, това всичкото за колко пари?

Никога досега не бях чувала да се дават такива подаръци ако ги наемеш.   huhhuh.gif Bluray плейър в европейските сайтове, в които съм гледала започват от 100, 120 евро за най-простите модели.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 09, 2012, 07:01:30 »

Ами да ти кажа чесно и ние сме много изненадани, това е пакет фото и видео заснемане 1200 лв е той. В темата за фотото съм писала пък там какви неща предлагат с него.
Ние вчера капарирахме и сме много доволни. (дано всичко да е наред - да не чуе  diablo )
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #62 -: януари 09, 2012, 10:56:23 »

аз също за първи път чувам за такива подаръци. явно е нова мода при видеооператорите...
ирена, поискай да ти запишат филмът и на обикновенно двд, защото може би не всички роднини ще имат blu ray за да го гледат. за смяна на форматът ще е нужна допълнителна обработка на целият филм. иначе цената наистина е невероятна като се има предвид, че включва фото, видео, книга, нд заснемане и blu ray player...
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 09, 2012, 11:38:17 »

така е цената е супер, като се има в предвид, че бяхме готови да дадем много повече пари за по - ниско качество. Пропуснах да го споделя, ДВД и то е в пакета, филм на ДВД, на блу рей и останалите неща, до 10 часа престой на фото и видео, с техен транспорт (което в другия пакет, който гледахме го нямаше). Нз дали ще бъде реклама, но те правят всичко свързано с организацията на сватбата. smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 09, 2012, 12:04:43 »

Може ли някой да сподели мнение за това: http://www.goldendeals.bg/deals/zasnemane-na-svatbi-kodak-express Познавате ли работата на фирмата? Някаква по - подробна информация?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 09, 2012, 12:08:50 »

Може ли някой да сподели мнение за това: http://www.goldendeals.bg/deals/zasnemane-na-svatbi-kodak-express Познавате ли работата на фирмата? Някаква по - подробна информация?
Мисля,че цената е плашещо ниска! Професионалисти,които имат работа не биха работили за тази сума.  good Не оспорвам качеството на работата им,но такива промоции в БГ са страшно нереални!
« Последна редакция: януари 09, 2012, 12:11:47 от Nina Style » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 09, 2012, 12:15:39 »

Не знам, аз затова питам. Украсата ми също е заплатена с ваучер и засега съм много доволна. Ако има някой мнение за конкретната фирма, ще съм много благодарна.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #67 -: януари 09, 2012, 12:51:07 »

тази фирма от някои от сайтовете за ваучери ли я намери? ако е така бих те посъветвала да помислиш отново...
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #68 -: януари 09, 2012, 13:05:16 »

Цена от 500 лв. пакет фото и видео  на услугата наистина е съмнително ниска. Внимавайте с такива оферти и разни ваучери. Винаги има нещо не както трябва. При нас във Варна също се предлагат ниски цени и после на сватбата ти идват двама ученици или студенти с камера и фотоапарат. Резултат - ниско качество и липса на професионализъм.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 09, 2012, 13:09:32 »

Както помолих вече няколко пъти, търся мнения за самата фирма, не за ваучера или офертата. Не съм решила нищо, разбира се, просто събирам мнения.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #70 -: януари 09, 2012, 13:18:29 »

Ами да ти кажа чесно и ние сме много изненадани, това е пакет фото и видео заснемане 1200 лв е той. В темата за фотото съм писала пък там какви неща предлагат с него.
Ние вчера капарирахме и сме много доволни. (дано всичко да е наред - да не чуе  diablo )

Важното е колко ще сте доволни след сватбата.Попита ли кой точно от фирмата ще снима? Едва ли, пък и те едва ли могат да ти отговорят. shok
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #71 -: януари 09, 2012, 13:26:47 »

Както помолих вече няколко пъти, търся мнения за самата фирма, не за ваучера или офертата. Не съм решила нищо, разбира се, просто събирам мнения.

Фирмата е много известна и се занимава със снимане в студио и копиране на снимки, но не съм чувал да снима сватби. За Варна споделям.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 09, 2012, 13:40:03 »

Така е, след сватбата ще се разбере... ами човека не каза имена, имат 4 екипа, гледахме видео, видяхме качеството, разгледахме книгите, всичко изглежда страхотно. Каза, че готовите продукти ще бъдат готови за 10-15 дни. Разбира се без м. Май заради баловете и повечето ангажименти ще можем да си вземем филма месец след сватбата.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #73 -: януари 09, 2012, 13:45:43 »

 Делийски, категорично съм против мнението ти, че не е от значение работата на сватбения оператор в телевизия ! Ето тук е основната пропаст между професионалист и занаятчия. Аз също не искам да влизам в излишни спорове, но не мога да се съглася, че някой влиза в Метро, купува си камера, започва да снима и неговия продукт е добър. Няма как да стане просто това. Това направиха фотографите в последните две години гладни и жадни. Не ме принуждавай да изброявам публично имена. В тази група е също прословутия Виктор Попов, неговото студио и асоциацията която направи. Подобно поведение кара тези хора да се самозабравят и да пренебрегнат институцията наречена телевизия. Цялата подобна "гилдия" се затваря в един собствен свят подчинен единствено на паричките.  Подобно поведение е наистина смешно. И ако аз съм на мястото на кандидат булките ще скоча категорично срещу подобно поведение. Един сватбен оператор и студио НЕ МОЖЕ да надхвърли техническите, финансовите и технологични възможности на сериозната телевизия. Сериозната телевизия работи по строги правила и закони на киното и телевизията. Сериозната телевизия работи с техника и стандарти далеч от масовия потребител. Но масовия потребител получава изключително качествен и стандартизиран продукт с определена художествена и техническа стойност.
 Делийски, не ме разочаровай ! Щом публично присъстваш с името си в този форум не коментирай нещата така. Подобно изявление ще ти доведе насмешката на цял един бранш на телевизионни работници - , които създават продукти гледани ежесекундно по всяка една телевизия. Просто няма как да стане да вземеш тоягата и да се наречеш овчар.
 Не превръщайте сватбения филм в продукт изготвен от хора с финансови проблеми !
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #74 -: януари 09, 2012, 13:59:08 »

Пачоране, не си прочел правилно.Никъде не казвам , че оператора от телевизията не става! Просто твърдя, че се спекулира с това понятие. Да си оператор от телевизията не значи че можеш да заснемеш сватба! Имам цяла серия такива филми, ако държиш , ще ти ги дам да си ги гледаш. Цитираната от теб по-горе фирма е ярък пример и също умело спекулира с въпросното понятие. На операторите в някой от реномираните телевизии е забранено да снимат сватби. Останалите плащат по 500лв заплата и изгладнелите им служители тичат със 200км в час. в събота и неделя към фирми подобни на цитираната от теб.Там ги почват с хонорар от 70лв за сватба. За какъв професионализъм да говорим по нататък? Чети ми внимателно постовете. Асоциацията на Виктор няма да я коментирам, има друга , създадена поне година преди неговата. Но там няма кой да му търпи манипулациите, затова той създаде своя, която да обслужва корпоративните му интереси.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines