Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 11:32:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмичка на слънце, дъжд и други промени 22-28.10.  (Прочетена 37411 пъти)
 
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 28, 2012, 11:00:46 »

Привет и от мен!

Свекърва, мерси за кафето! Аз съм на работа днес, но е спокойно (пу-пу-пу) така че мога да си го пийвам бавно и на малки глътки.  smile

Инловче, да ти кажа между двете банки, сякаш за предпочитане е МКБ Юнион. За Райфайзен съм чувала предимно негативни отзиви, но пък вие си преценете.

Еметоем, честито ви огромно гардеробище. smile И аз искам, ама нямам грам място. Даже напоследък седя и се чудя какво да изхвърля, че да си освободя още място у дома. Имам една холова гарнитура-плюшена и огромна, пък как тежи няма да казвам... Отдавна се замислям да я махна, а от друга страна е здрава и ми е жал да я натиря.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #91 -: октомври 28, 2012, 11:20:24 »

Добро утро от мен момичета!

Включвам се и аз неделно, защото тази седмица ми беше натоварена и едва сега успях да ви изчета smile

Еме, завиждам ти благородно и аз за гардероба. При нас в спалнята има място за един миниатурен гардероб и легло. Като цяло жилищата тук не са ги домислили много-много.
Мариелка, това дали ще ти омръзне работата според мен зависи дали ти е по сърце, а и в какъв колектив работиш. Така или иначе малко хора са благословени с това да работят хобито си, така че много не си го слагам сърцето и гледам да си правя работния ден по-приятен.

Аз мисля днешния ден да го прекарам предимно в мързелуване - навън е страшен студ, очакваше се да вали сняг уж, но е слънчево и страшно студено. Следобеда ще поприготвя разни неща, че утре ни идва една приятелка на гости и нямам търпение вече smile


Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 28, 2012, 11:25:50 »

Добро утро и от мен, ако можем да кажем, че е утро smile
Наистина с този 8-крилен гардером имаме доста място, ама за сега, може би защото все още не е подреден като хората,а и живот и здраве трябва да оставим място и за дрешки на "бобчето", докато ще бъде в нашата стая.
Киви аз пък ти завидях на пътуването, така ми се ходи някъде........за няколко денааа.....ама, няма..sad
Свекърва няма да сменяме сезонните дрехи и до сега не сме, имаше място, но сега гардероба е малко по-модерен smile
Инлов, недей така с мечтите, че и ние покрай тебе се размечтахме smile, аз размених мечтата си за голяма тоалетка с огледало, с детско креватче за сега smile
Росита и аз съм така, малко плюшкин, жал ми е за това, жал ми за онова, ама сега с новите неща знаеш ли колко ми е хубаво. Трябва от време на време да взимаме малко крайни решения , за да може да се отървем от много боклуци по къщите си smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 28, 2012, 15:37:29 »

Здравейте и от мен в неделния ден! Ние снощи бяхме на гости на вилата на едни приятели заедно с кумовете и си прекарахме много хубаво, гледахме видеото от сватбата и си припомнихме страхотни моменти heart За пореден път приятелите ни казаха, че не са ходили на по-хубава и весела сватба от нашата, което изключително много ни ласкае blush
Преди малко се прибрахме и сега милото прави някои довършителни ремонти дейности в квартирата, а аз домакинствам! Трушийката стана много хубава, мисля, не че съм я опитвала, но миналата година я правихме по същата рецепта. Направих 35 буркана, от които 2 трилитрови и съм много доволна smile
Алексия, стана ми любопитно в кой град живееш, защото в моя край (Габрово) климатът е коренната противоположност, на времето,  което ти описваш - топло е, но пък облачно с лек ветрец и се очаква да вали по-скоро дъжд smile
Май заглавието на тазседмичната тема се оказа супер подходящо  pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 28, 2012, 18:29:16 »

иве, браво за трушията  smile
ние се завърнахме, беше супер хубава почивка, българска, сред природата, разпускаща и зареждаща, ходихме на затънтени красиви места  heart иве, минахме през Габрово за малко, но после заваля един як дъжд, ще пиша къде сме били и ще ви покажа снимки  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #95 -: октомври 29, 2012, 09:45:16 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33898.msg561969.html#msg561969
Ето я новата тема!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines