Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 17:03:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 165396 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #330 -: октомври 19, 2016, 15:45:04 »

Гледа ми се коледен филм, пие ми се какао и ми се яде ябълков пай  heart
heart heart heart

За подаръци винаги мисля от рано. Бях даже избрала за ММ, ама той взе, че го купи. Сега се чудя откъде да му взема една щуротия.... С куриер ще е златно, че тежи, оттук трябва да е. За Дребната трябва даже два, че в градината Дядо Коледа да поднесе единия. Ние й харесахме дървена ферма с животни за рождения ден, ама май няма да стане. Родителите ни щели други неща да й купуват, та сме в смут в последния момент. Май и с подаръци за родителите сме го измислили. Мисля и за размяната тук. Тази година дано има и нови мераклии!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 19, 2016, 15:54:43 »

И какво е, ако не е тайна? Ако може да помагаме нещо?

https://www.youtube.com/watch?v=GCXAwiBJZho

Поздрав за всички (П.С. пък на който не му харесва, да не слуша tease)

Аз пък вчера имах имен ден. Той гОркия е толкова апокрифен, че само ние си го знаем. Обаче в офиса се бяха сетили за мен и ми оставили една орхидея на бюрото cray едно такова мило ми стана pardon Сега ще си я нося у нас и ще се моля да не я изяде малката гад и да оцелее...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #332 -: октомври 19, 2016, 16:03:16 »

Менгеме! tease
А за себе си такъв списък съм спретнала, че Дядо Коледа кръвно ще вдигне.
Личи си, че шефът го няма и че аз нямам работа тия дни. Само ви надявам главите!
Тони, нищо не каза как е минала операцията на Илиан?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: октомври 19, 2016, 16:14:18 »

Менгеме - яко. Е що - няма ли някъде да се продава, че чак куриер?

Аз пък много искам...мултишлайф хахаха и циркуляр в някакъв момент. И моя си бормашина...и ел.трион...и те така
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: октомври 19, 2016, 17:24:17 »

Аз минавам направо на въпроса, защото от два дена се каня да питам и все забравям.

Тази година ще има ли размяна на подаръци за Коледа?


Така, спокойна съм вече!


Маги, дано Моника се оправи бързо, защото знам колко е отвратително. И аз боледувам от ангини още от малка. За съжаление винаги с антибиотик минава.

Честит рожден ден на рождениците! Да са живи и здрави!

Подаръци? Какво беше това? Нищо не съм мислила още. Тази година ще трябва да мисля подаръци за двама специални човека...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #335 -: октомври 19, 2016, 22:27:34 »

Е днес цял ден при нас е така  tease Искам един ден да не се занимавам с производство в БГ - НИКОГА!!! Не ме оставиха един коментар да си напиша във форума като хората, ами ще се мъча посред нощите, ама хе... beating

Така по темата с рождениците  smile Тони, Честит Рожден Ден  give_rose Сбъдни мечтите си и мечтай свободно  Torte Машка, да е Честит брат ти и само хубави неща да му сервира Живота.

Мари, от няколко дни и аз се разделих с моята дълга коса  blush Сега ми предстой да я изпратя, бях си избрала да я изпратя на друго място, но твоят пост ме накара да се зачета, та сега ще обмисля smile

Освен, че се разделих с косата си, вече съм и ослепителна блондинка lol Направих си и аз този прословут балеаж, чула жабата, че подковават вола и си вдигнала крака lol Ефектът беше прибирам се в къщи и ММ казва: "А, ама това не е моята жена! Къде си я скрила?" lol После имаше поздрав с "Руса пичка"  beating Общо взето смее се на мой гръб  beating

Обичам подаръци, не само по Коледа, най-вече без повод, когато човек не се чувства длъжен да го направи. Хиляди пъти предпочитам по една роза веднъж седмично пред огромен букет за РД, ИД и 8-ми Март smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 20, 2016, 07:40:37 »

Добро утро smile

Благодаря на всички за хубавите пожелания, да ви се връщат положителните мисли и емоции  heart

Операцията на Илиян е минала добре, няма проблем.. Боли го, може би повече отколкото очакваше, та поне склони да си останем вкъщи и да си поръчаме нещо за хапване. Все пак, колкото и лека интервенция да е, си има конци и шефове..  sad Поръчахме суши.. Изпих 3 чаши винце (той не можеше) и се гушкахме цяла вечер.. Беше ми доволно и хубаво на душата, цял ден си мечтаех да се прибера в нас на топло и да го гушна, знам го каква е паника и че се държи само, за да не разваля рождения ми ден smile Празнуването и тортата ги оставихме за събота smile

Казах ли ви, какво ми подари? Прекрасни обеци  heart Понеже ОТНОВО за (5-6) път губя един и същи чифт, любими мои обеци Сваровски, които той ми подари (след като загубих 1 път окончателно тези, които майка ми ми беше купила  crazy).. Бях останала без ежедневни обеци.. Имам поне 30-40 чифта обеци (сребърни, златни и имитации), но не и такива, които "без да гледам" с какво съм облечена да сложа.. Не му казвах, че отново нямам идея къде са ми Сваровски обеците, защото вече сериозно се дразни, като го кажа (нормално  pardon).. Той е забелязал и ми е купих едни "капки" Пандора.. Много нежни и красиви  heart heart heart

Денят мина в много поздравления, което е нормално.. Шефките ме изненадаха крайно приятно, тъй като ми бяха купили страхотни хризантеми в лилаво в саксия с кашпа - като чаша за чай (нали си имам мини колекция от чаши за чай, нищо че не пия чай).. Ние принципно събираме пари за всички колеги и всеки сам си купува, каквото иска, като шефките не участват, защото те реално са си към сладкарниците.. Ние тук сме си друга бира  Wink Но вчера и двете дойдоха и освен паричен бонус, който ми дадоха, ме трогнаха и с този жест с цветята.. Запомнили са какво харесвам, подбрали кашпата според моите интереси.. Никога не са го правили за друг, даже за колежките в офиса, които са 15 години във фирмата.. Поласкаха ме определено..  blush

Пак ударих 033948230429 символа, сори.. smile

Ще се надявате пак да не пиша, ама съм в серия  funnytooth girl_haha

По-късно ще пусна снимка на чантата за Киви специално kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #337 -: октомври 20, 2016, 08:25:51 »

Добро утро в бяло офис оборудване! Друго не намерих smile
marry_me, ще те дебна да задам подходящия въпрос след новата прическа Wink За първи път ли си руса и как ти хрумна?
Моята коса стана ужасна цветово.  angry Хиляди пъти си казвам, че не бива да ползвам български бои заради различния всеки път ефект и пак като типична пенсионерка в Кауфланд съм купила една кутия на промоция blush Видях опаковката чак след като се бях намазала и стояла половин час. Никой не ми е крив, сега съм брюнетка. Пък белким наистина поумнея, като се простих с русото cray. Силно се надявам да е много некачествена и да падне след няколко измивания.
Като се зададе Коледа и почвам да се притеснявам с тези подаръци crazy Според НИ2, нещо, което така или иначе предстои да се купи, не е подарък. Все по- често минаваме на красиво опаковани пари, всеки да си купува каквото иска pardon Виждам обаче, че си губят и разпиляват снимките, та като нищо ще подарявам флашки и албуми, Ако и да имат облаци.
Аз съм си поръчала цветен принтер на Дядо Коледа. Доста скромно, нали? Wink


* 14519673_1266287643421329_926680238323526150_n.jpg (61.35 KB, 336x336 - видяно 2205 пъти.)
« Последна редакция: октомври 20, 2016, 09:03:04 от svekarva » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #338 -: октомври 20, 2016, 08:40:09 »

Здравейте?

За какво си намислила да ползваш цветния принтер, свекърва? Свексори да не принтиш?

Аз обожавах да съм руса, много си се харесвах, ама пуста поддръжка, тия корени постоянно трябва да ги боядисваш, а сега с моя цвят не съм се боядисвала повече от година, въпреки че идеи си ми идват да стана пак блондинка, ама не и смелост.

Тони, аз съм изпуснала каква операция. Бързо да се възстановява. И в събота кОпон! Тук не ти честитих, ама и другите да видят - желая ти всичко всичкоооооо, за което мечтаеш, да стане реалност! Бъди здрава и обичана! kiss2

Подаръци за Коледа още не съм започнала да мисля. Преди тях е рождения ми ден, Митко от преди два месеца започна да казва, че ми е измислил подарък, за него си се вълнувам сега.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: октомври 20, 2016, 08:46:48 »

Добро утро! Coffe

Свекърва и аз казах, че съм свалила 40 см коса, обаче мен нищо не ме питаш blum

Вярно 90% от булките си отрязват косите след сватбата(поне тук, във форума) smile

Бива ли такова нещо, боя от Кауфланд blush

Имате си там в Пловдив хубава школа Schwarzkopf, много млади таланти, я си набележи един салон и ходи на една боя да се поглезиш и ти малко. Wink

Подаръци ще купуваме само на децата, вече имам списък, макар че вчера получих един каталог на много хубав магазин за детски играчки(от онези в коледните филми) и малко се разколебах.....


Много кофти, че рожденият ден на Сами е толкова близо до Коледа, определено е ощетен,колкото и да се стараем да не е така, не му купуваме също толкова големи подаръци два пъти, както на Симеон.

Миленка, много искам да те видя с "новата" коса. Никога не съм се страхувала от метаморфозите good


« Последна редакция: октомври 20, 2016, 08:51:37 от Marri » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #340 -: октомври 20, 2016, 09:37:17 »

Честити нови прически smile

Marry me, тука цари едно поверие, че като подкъсиш косата и долита щъркела smile Ако ви е на дневен ред, ви го пожелавам най-скоро!

Свеки, ти някое внуче нещо? Няма само на младите булки да им баете за памперси я...  blum

Тони, в серия те харесвам, идвай по-често де smile

На мен ми е ултра заспало, а имам куп работа, наоколо е шумно... и не знам от къде ще ми се събере акъла да си я свърша. Ще ходя да забъркам някоя магична отвара, дано помогне ... Искам ваканция, лято, тишина, личен иконом, масажистка и време за плетене smile Пу да му се не знае... толкова ли е много?  А всъщност най-искам да сме живи и здрави, защото такива страшни неща се случват и идват за миг без да питат, но така преобръщат всичко, че направо съм в ступор... две деца на познати са диагностицирани с тежки заболявания в последните месеци...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #341 -: октомври 20, 2016, 09:37:50 »

Свекърва, задай го, когато намериш за подходящо lol Моят естествен цвят е тъмно пепелно русо, при балеажа се изсветлява на разстояние от 4-5 пръста под корените. Преливането е плавно, като крайщата са най-светли, стой много естествено. Аз съм много доволна от резултата. Като бях на 16 си правих кичури и по едно време си бях станала перхидролена блондинка. Наистина има значение с какви бои и материали работи фризьорът. Аз лично се доверих на Кико от Murphy на бул. България, ами момчето толкова много си обича работата. И Мари е права, това си е някаква дискриминация по белег подстригали се младоженки, подстригалите се форумки също са потенциални заподозрени Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 20, 2016, 09:52:54 »

Искам ваканция, лято, тишина, личен иконом, масажистка и време за плетене smile   А всъщност най-искам да сме живи и здрави, защото такива страшни неща се случват и идват за миг без да питат, но така преобръщат всичко, че направо съм в ступор... две деца на познати са диагностицирани с тежки заболявания в последните месеци...
Като ги намериш, прати ги насам Wink

  А всъщност най-искам да сме живи и здрави, защото такива страшни неща се случват и идват за миг без да питат, но така преобръщат всичко, че направо съм в ступор... две деца на познати са диагностицирани с тежки заболявания в последните месеци...


Да, това е най-важното наистина. Напоследък често ми се случва да мисля по този въпрос и да се приземявам.
За съжаление истински си даваме сметка, едва когато тази неволя почука и на нашата врата. sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #343 -: октомври 20, 2016, 09:56:56 »

Цитат
Цитат на: Kiwi в Днес в 09:37:17
Искам ваканция, лято, тишина, личен иконом, масажистка и време за плетене smile   А всъщност най-искам да сме живи и здрави, защото такива страшни неща се случват и идват за миг без да питат, но така преобръщат всичко, че направо съм в ступор... две деца на познати са диагностицирани с тежки заболявания в последните месеци...
Като ги намериш, прати ги насам Wink

Аз съм си намислила такова,харесах си спа в Роял Спа във Велинград и мисля да отидем само двамата... искам сауни, мауни, масажи и тишина... само ми е съвестно без звяра... и се чудя, ама то какво СПА ще е това с дете? няма да можем никъде да влезнем двамата
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #344 -: октомври 20, 2016, 09:59:40 »

Добро ви утро!
 Ние снощи се събудихме от сексуални подвизи на някои комшии, ММ вика правят го като неженени , това си беше май в моята градинка, ама тъничко, че аз с новата работа не знам къде се намирам и хич не ми е до такива изяви. blush
 Аз съм пропуснала Мари какво е разказала за косите, но я дарих отдавна още не са ми се обадили да ми кажат, че са дали перука на някого. Като се подстригах ми беше къса и все си мислех, че приличам на баба ми, на която съм кръстена, че тя беше все на черта, поддържана от дядо. Сега пък ми е дълга и безформена, та пак ще мисля нещо, може и цвят да вкарам или да засиля кичурите. Аз с метаморфозите в косата имам теория - сменях цветовете в търсене на себе си, най-черния ми период започна с погрешно боядисване в черно, тъкмо го разкарах, помирих се със себе си и срещнах ММ и си бях 4 години естествена. Сега за сватбата съвсем леки кичури, ама се чудя да не предизвикам големи промени с евентуална смяна . girl_impossible
 Хайде лек ден от мен!
И аз ще дебна за чантата на Тони!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines