Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 13:57:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 165389 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: октомври 18, 2016, 09:40:12 »

Привет! Coffe

И ние сме в отборът на леко болните, но само половината състав, дано другата половина пропуснат pardon

Тони, благородно ти завидях и за чантата и за уикенда girl_wink

Фани, напоследък често си мисля за теб, дано всичко е наред и се включваш по-често с "клюкини" good

За тихата книжка..., аз купих на Сами за първият рожден ден, на Haba. На мен много ми хареса, но Сами прояви интерес към нея едва преди месец, изобщо не му беше интересна, когато я получи, явно си е до детето.


Бубе, честита месечинка!
Меденият месец свърши. blum Шегувам се. girl_haha

Аз от няколко дни съм на латино вълна. Така си връщам лятото и се зареждам с добро настроение.
Ходи ми се на салса.... с Ина..., ама няма music
« Последна редакция: октомври 18, 2016, 09:45:50 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: октомври 18, 2016, 09:53:05 »

Здравейте!

Булче, моят мъж като почне да се държи все едно аз съм виновна за трафика по пътищата или нещо подобно изтерясвам. Аз почвам да викам, той мълчи. Аз още повече викам, той почва да ми се хили. И почва да се чудя къде го намерих  crazy crazy

Фани, тамън на време съм се включила явно smile

Р, ти не си ли в родилното?

Тони, много ви се радвам на ергенския живот smile Stalk-вам ви яко и тихо си казвам, че и ние бяхме така и че и вас ще ви вържат вкъщи рано или късно  biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #287 -: октомври 18, 2016, 10:24:19 »

Нали слушам предимно радио, в последно време всеки ден пускат онази песен за "София", дето ни я беше качила Ина, та изцяло ме връща в лятото и ми се танцува.
Хехе, в тази връзка, някой планирал ли е вече Нова Година? Ние почти бяхме се навили да ходим в Солун, но се отказахме по ред причини, включително и финансови. Сигурно ще се съберем в някоя къща с приятели, тихо и кротко, подходящо за възрастта ни. blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: октомври 18, 2016, 10:27:02 »

Познайте нашия план - да си стоим вкъщи. Вече тримата  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #289 -: октомври 18, 2016, 10:33:34 »

ооо ние вече имаме резервирано, още август месец. Преди години имахме право на избор, спорехеме къде да ходим, от 3 г един приятел му писна, направо резервира и пуска запитване кой иска да се присъедини. Та тази година сме някъде около Своге, май без дете ще се пробваме. Миналата година бяхме с дете, добре се справи детето ама не си починахме, а и не можахме да играем бордови игри. Та тази ако всичко е наред без дете  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: октомври 18, 2016, 10:42:01 »

Нали слушам предимно радио, в последно време всеки ден пускат онази песен за "София", дето ни я беше качила Ина, та изцяло ме връща в лятото и ми се танцува.


Точно за такъв тип музика говоря и аз good

Нашият план за Нова година е като на Панда  pardon


П.П
Хайде нещо за подобряване на настроението:
https://www.youtube.com/watch?v=VMp55KH_3wo

 danceg danceg danceg




« Последна редакция: октомври 18, 2016, 11:12:27 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: октомври 18, 2016, 11:08:21 »

Булче, да не сте на ОДмор (село Церово до Своге?)? Ходихме там предната събота и неделя.. Къщата е разкошна с апартаметчета отделни.. Друго райско място Wink


Ние още не сме решили за НГ, пада се събота и неделя, няма много почивни дни и може за първи път да не ходим никъде, а да останем в София.. Имам някаква мисъл за Сърбия, но съм на кантар..

Панде, абсолютно ергенеем.. Приятелите ни се смеят, че си записват срещи за след месец с нас.. Харчим здраво, като падне снега ще пестим, че като се появи наследник някога, няма да имаме никакви пари  girl_impossible funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: октомври 18, 2016, 11:11:58 »

Ние още обмисляме как ще изкараме нова година.Надявам се на едно събиране с близки приятели, дано се получи.С Моника сме естествено, до сега не сме я оставяли и толкова сме свикнали да сме тримата, че ако не е с нас, ще ми е неестествено.

Мари, на тия не им ли се откачиха главите в тоя клип  Bravo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #293 -: октомври 18, 2016, 11:15:33 »


Нашият план за Нова година е като на Панда  pardon


И нашият, както явно на повечето хора с деца. Миналата година змей беше с баба си, ние бяхме по ергенски с приятели без деца, ама толкова да ми беше скучно... Все едно от друга планета са тия хора...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #294 -: октомври 18, 2016, 12:00:18 »

Kiwi Нашите приятели пък не си бяха взели децата и им завиждах как си пият и се забавляват на воля, то и на мен звяр ще ми липсва, ама тази година ще има и 2 кучета и ще е пълна лудница

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #295 -: октомври 18, 2016, 12:47:47 »

Kiwi Нашите приятели пък не си бяха взели децата ...

А нашите са от онзи вид, които изобщо нямат деца, и на по 30+ години изживяват втория си пубертет. Нещо сме на друга фаза ние вече smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: октомври 18, 2016, 13:43:40 »

 yahoo здрасти!
Свекърва,  не ми остава време да загледам руснаците, че то мъжо си изглежда точно като тях и когато съм на шопинг само смятам,  че Аман от тия рубли. Отелва ми се вола докато ги изчисля. Не е ли то Левро не ми ги фали.
Аз ще ходя да вземам Кари от даскало,  че днес й е първия ден.
М/у другото тръгвайки си от България,  направих яко шоу чак колегите казаха, че съм била за НАТФИЗ,  хахаха....
Ще пусна линк като си купя лаптоп!
Честито на всички празнуващи!
Досвидания!!!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: октомври 18, 2016, 13:54:41 »

Привет! Пак стана следобед, а още нищо друго освен обяд не съм правила. Днес трябва да изчета по Космология 2 глави, да ходя на фитнес и накрая да се видим с една приятелка.

Нова Година най-обичам да съм си у дома, заедно с нашите, брат ми, дядо ми - аз съм си домашар, уютно и интересно ми е с близките ми. Правим чудна трапеза, след това се събираме със съседите от улицата, за да пускаме фойерверки. Цяла нощ след това си гледаме филми, подхапваме си, аз правя сурвачки - идилия! Но тази година решихме, че трябва да сме по-социални и сигурно ще сме с кумовете и едни приятели - пак по семейно му, но не възлагам големи надежди...

Фани, поздрави на Русия! Пазарувай си на воля, не ги смятай толкова  Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: октомври 18, 2016, 14:19:47 »

Понеже аз повдигнах въпроса, да кажа, ако има други желаещи, че инициативата "Надеждата е красива" е все още действаща! good
 
Днес сестра ми е предала моята коса.
Много добре се чувствам, макар да не е нещо кой знае колко значимо Yes
« Последна редакция: октомври 18, 2016, 14:28:53 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: октомври 18, 2016, 14:25:56 »

Киви, аз мисля да спра да общувам с хора без деца lol неадекватни са и дават непоискан акъл lol
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines