Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 03:04:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за лицето  (Прочетена 147664 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 01, 2007, 15:00:22 »

Ше ти бъда много задължена, ако ми дадеш координати, защотот точно в момента имам проблем с алергията. И имам сърбежи не само по лицето ами и по цялото тяло.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 02, 2007, 10:02:11 »

Значи знам две добри дерматоложки, една та е от ВМА- казва се доц.д-р Мирослава Кадърина и наистина съм чувала много хубави неща за нея и тя разказваше в едно предаване, че лицето не трябва да се стиска, а лекува, че лечението не е само външно, а и вътрешно, и че на лицето НИКОГА не се слага спирт! А другата е д-р Катя Паскова- нея съм я гледала още едно време при Гала и самата Гала ходи при нея, но аз при всички случаи ще ходя първо при Кадурина! При Паскова ще ходи бъдещата ми свекърва, така че като разбера, ще пиша! smile smile smile Wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 08, 2007, 18:46:42 »

Baby , искам специално да ти благодаря. Днес бях в Сабина спа. просто съм очарована от обслужването, а и от цялата процедура. До сега където съм ходила са гледали да ме претупат на бързо , докато тук отделиха почти 2 часа и този масаж- направо ме приспа. Още веднъж хиляди благодарности.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 09, 2007, 13:28:13 »

Eeeeeeeee, толкова се радвам за теб, Мири!!!! DANCE DANCE DANCE Bravo Bravo Bravo
Радвам се, че съм помогнала, наистина и аз ги харесвам, много са мили и нежни козметичките там!!!! Wink good Сега си най-красивата бъдеща булка, знам аз!!!! yahoo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 13, 2007, 11:04:27 »

Дано да бъда- благодарение на твоите съвети!
Активен
krembeta
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #95 -: август 02, 2007, 08:44:59 »

здравейте,момичета.направих всякакви експерименти със себе си и лицето си.използвах рок,виши и авен и към всички направих алергична реакция.явно съм някакво медицинско чудо.покрай детенце реших да пробвам козметиката на клоран и си взех защитния хидратиращ крем и почистващото мляко.на първо време като консистенция много ми допаднаха и все още не съм се изпъпчила.разгледах обаче един чужд сайт и видях лосион за почистване на очен грим,което ме навежда на мисълта,че имат и козметика за възрастни.виждали ли сте някъде такава и имате ли някакви впечатления от нея.аз съм от варна и ако може някой да ми каже къде мога да намеря.изобщо какви са ви впечатленията от козметиката на клоран.очаквам с нетърпение отговорите ви give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 03, 2007, 07:33:23 »

Значи знам две добри дерматоложки, една та е от ВМА- казва се доц.д-р Мирослава Кадърина и наистина съм чувала много хубави неща за нея и тя разказваше в едно предаване, че лицето не трябва да се стиска, а лекува, че лечението не е само външно, а и вътрешно, и че на лицето НИКОГА не се слага спирт! А другата е д-р Катя Паскова- нея съм я гледала още едно време при Гала и самата Гала ходи при нея, но аз при всички случаи ще ходя първо при Кадурина! При Паскова ще ходи бъдещата ми свекърва, така че като разбера, ще пиша! smile smile smile Wink
Случайно, съм се възползвала от услугите на д-р Кадурина, при това по- времето, когато още не беше станала доцент и шеф на клиниката във ВМА. Страхотна е, със специално и лично отношение към пациентите... Bravo Bravo Bravo Доколкото знам в момента, клиниката която в момента оглавява, разполага и с доста добра и нова апартура, така че не се колебайте, ако имате проблем.
 give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 27, 2007, 09:47:35 »

krembeta , аз съм ползвала много от продуктите на Клоран, много съм доволна и шампоани и ролки за подмишнички и балсам за устни и какво ли още не, търси ги в Аптеки само, освен бебешката козметика си имат огромен набор за възрастни, така, че търси ги, няма да осанеш разочарована, но ако не можеш да намериш търси други медицински бебешки козметики, по аптеките ше те насочат!

pleasure, благодаря много, но аз докато се докопам до Кадурина, намерих една друга и тя ми помогна също, но ще отида при Кадурина задължително!!! good
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #98 -: октомври 22, 2007, 21:24:45 »

Момичета, и аз мисля да посменя малко марката козметика, че нали с една и съща кожата свиквала и нещо си такова crazy
Гледам, че хвалите Клоран - ще взема да пробвам и после ще дам отчет danceg
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 23, 2007, 08:56:25 »

охх аз днес съм на козметик и ме е страх да не ме нацъфка многоооо cray че май нещо взех да влизам в пубертета  laugh
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 25, 2007, 11:40:41 »

момичета, помагайте  Cray откакто започнах новата работа направо не мога да си изчистя лицето. Никога не съм имала много пъпки. Понякога се появяват 2-3 , но като ги махна  след това нямам проблеми. А тук от 2 месеца направо съм се видяла в чудо......  cray Една колежка казва, че това се дължи на стреса от работата и че и тя има същия проблем. Аз обаче откачам - слагам фон-дьо-тен всеки ден (предо ползвах съвсем малко и рядко) и ...... направо не знам. Мия си лицето с пяна, чистя го с ексфолиант и въпреки това резултат няма  cray cray cray cray cray
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 25, 2007, 13:43:06 »

моичета коя марка бихте избрали за чувствителна кожа сколнна към акне:
1.AVENE (съм ползвала и съм доволна но искам малко да я сменя)
2.EUCERIN
3.KORFF
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #102 -: октомври 25, 2007, 17:14:06 »

моичета коя марка бихте избрали за чувствителна кожа сколнна към акне:
1.AVENE (съм ползвала и съм доволна но искам малко да я сменя)
2.EUCERIN
3.KORFF

Миличка, последната марка не ми е позната, но другите две - доста добре Wink
Мисля, че за склонна към акне Eucerin ще е по-подходяща.
Avene аз много го обичам, но като че ли в пъпчивите ми периоди не ми е помагал много-много.  huhhuh.gif

Въщност това е проблемът на моята кожа - мазна на места, суха с лишеи на други и на всичкото отгоре - чувствителна.  crazy crazy crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 26, 2007, 08:56:57 »

спрях се на EUCERIN

Eucerin Ексфолиращ гел за лице
Съдържа почистващи микрочастици, които нежно ексфолират кожата и премахват мъртвите клетки.
*Капсулираната млечна киселина:
-прониква директно в порите и така осигурява антибактериалното действие на продукта;
-почиства черните точки и ефективно хидратира кожата.
*Кожата на лицето е основно почистена, чувствително по-гладка и приятно освежена.
*Подходящ за всекидневна употреба.
*Избягвайте зоните около очите и устните.
*Съвместимост с медикаменти лекуващи акне.



* waschpeeling[1].jpg (10.19 KB, 200x302 - видяно 7733 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 26, 2007, 08:58:31 »

Eucerin Регулиращ крем-гел за лице
Интензивна грижа за проблемна,предразположена към акне кожа.
-Отлична ефикасност и добра поносимост от проблемна кожа.Съвместност с медикаменти,лекуващи акне.
-Регулира нарушените функции на кожата,матира я и й придава видимо по-чист вид.



* creme-gel[1].jpg (18.28 KB, 250x295 - видяно 7837 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines