Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 18:22:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470590 пъти)
 
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #1245 -: септември 30, 2007, 12:33:18 »

ето ги и нашите покани


* 101_1419.JPG (95.29 KB, 927x695 - видяно 261 пъти.)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #1246 -: септември 30, 2007, 12:35:59 »

и отпред....другите са в галерията ми


* 101_1421.JPG (74.57 KB, 823x618 - видяно 211 пъти.)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1247 -: септември 30, 2007, 12:38:32 »

Ками, поканите ви са много хубави и оригинални  good Bravo
Изглеждат наистина страхотно! Сигурно вече са ви го казвали  girl_wink
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #1248 -: септември 30, 2007, 12:51:04 »

да наистина много ми харесват и на мен и на всички на които дадохме покана...направени са специално за нас  danceg, радвам се че и на вас ви харесват
Активен
vague7
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1249 -: септември 30, 2007, 13:33:49 »

didkata78, не на всеки принтер можеш да печаташ какъвто и да е паус. За да не ти се "разлива" мастилото, по-добре да ги печаташ на лазерен принтер (макар, че и на мастилен ще се получи). Но първо пробвай с един лист паус, за да видиш дали няма да се деформира като минава през барабана (все пак температурата е много висока и при някои листи се получава много неприятно "гърчене"). При мастиления пък трябва да пробваш, за да знаеш как изсъхва мастилото (дали има някакво разливане, дали не трябва да го чакаш прекалено много да съхне и т.н.)
Консултирай се с мястото на което ще ги разпечатваш, най-добре, и задължително се запаси с резервни бройки.

Колкото до шрифтовете... ще се опитам да ти изпратя няколко довечера като се прибера от работа.
Да не забравиш да ни покажеш поканите, като ги направиш Wink

Моля те прати шрифтовете и на мен!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1250 -: септември 30, 2007, 20:22:03 »

Дами, вижте проекта ми на нашите покани.Аз съм го правила, стана съвсем спонтанно докато бях на работа миналата седмица и колежката ме пита дали имам идея за поканите. Направих я с ножица и от подръчни материали, само да се види идеята, тези дни смятам да я направя по-добре smile Вярно че е доста рано още, има 10 месеца  blush Имам и още идеи, като ги реализирам ще ви ги покажа.

Снимката е правена с телефон, за това качеството не е много добро smile


* 29-09-07_1454.jpg (91.3 KB, 821x774 - видяно 200 пъти.)
« Последна редакция: септември 30, 2007, 20:30:55 от misskapriss » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1251 -: октомври 01, 2007, 07:48:29 »

misskapriss , много са хубави поканите ти,мила!  good А тази панделка, която държи малкото картонче, в какъв цвят мислиш да бъде?Предполагам, че в цветовете на сватбата ти?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1252 -: октомври 01, 2007, 14:49:59 »

Вече раздаваме поканите ще ги снимам (въпреки, че  вече ги видяхте), всички много ги харесват  yahoo
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1253 -: октомври 01, 2007, 20:55:24 »

avva_stz по принцип сватбата ще е в шампанско и злато като цветове, сега пробвам вариант с по-тъмна панделка, нещо като капучино(може би малко по-тъмно), но пък този цвят не е сред официалните така да се каже  pardon Та ще видим в крайна сметка какво ще излезе smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1254 -: октомври 02, 2007, 10:36:13 »

avva_stz по принцип сватбата ще е в шампанско и злато като цветове, сега пробвам вариант с по-тъмна панделка, нещо като капучино(може би малко по-тъмно), но пък този цвят не е сред официалните така да се каже  pardon Та ще видим в крайна сметка какво ще излезе smile

мила след като ще имате златен цвят в сватбата ви защо не напишеш инициалите ви в златно !!!! smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1255 -: октомври 02, 2007, 10:50:57 »

Относно цветовата гама на поканите-misskapriss, аз не те питах, тъй като каза,че до сватбата ви има 10 месеца-вие избрахте ли ресторанта,мила? Защото нали всичко- включително поканите-щем не щем трябва да съобразим с неговите цветове  crazy И аз съм се насочила към цветове зелено и жълто /нежни нюанси/, но един от вероятните ресторанти като го видях,че е с розови стени и пердета пепел от рози, и...  bad
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1256 -: октомври 02, 2007, 12:04:17 »

Относно цветовата гама на поканите-misskapriss, аз не те питах, тъй като каза,че до сватбата ви има 10 месеца-вие избрахте ли ресторанта,мила? Защото нали всичко- включително поканите-щем не щем трябва да съобразим с неговите цветове  crazy И аз съм се насочила към цветове зелено и жълто /нежни нюанси/, но един от вероятните ресторанти като го видях,че е с розови стени и пердета пепел от рози, и...  bad


ееее що не беше моята сватба в Стара Загора sad

поканите настина са важна част, ако човек държи да съчетае цветовете на сватбата си !!!! аз си бях харесала едни сини и бяха точно модела който желаех, но в крайна сметка нали поканата е първото нещо което се дава на гостите и  така могат да загатнат каква ще е темата на сватбата !!! smile успехи !!! smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1257 -: октомври 02, 2007, 22:45:18 »

avva_stz , сватбата ще е в Пловдив, в ресторант Джия Бийч, вече го резервирахме,там цветовете са прасковно и шампанско. Наистина най-напред избрахме ресторанта и спрямо него решихме за цветовете на сватбата. А цветовете, които ти си избрала също ми звучат много добре. Дано успеете да намерите подходящ ресторант  good

Ели . надписа ще е златен, просто го написах на бързо в офиса с молив, за това е такъв ужасен.  blush Майка ми като го видя и каза че изглеждал все едно Е-то(моята буква, с други думи аз) е подтиска Д-то(буквата на милия, т.е. го подтискам него)  laugh

Има още върху какво да се работи за крайния вариант на поканите, но поне има доста време, ще мога всичко да направя в тон smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1258 -: октомври 02, 2007, 23:09:00 »

Ето ги осъществените покани danceg Bravo  yahoo

Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #1259 -: октомври 02, 2007, 23:15:04 »

поздравления за хубавите покани Вероника
...аз също исках да има някаде и нашите снимки в нещата за сватбата но в краина сметка останаха само имената на 2ни навсякаде
браво  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines