Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 16:06:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470580 пъти)
 
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #1200 -: август 29, 2007, 15:23:08 »

Момичета, поканите ви са страхотни  good Ето най -накрая и нашите покани в завършен вид:
http://www.ww.snimka.bg/album.php?album_id=167320&photo=5
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1201 -: август 29, 2007, 23:26:58 »

Момичета, поканите ви са страхотни  good Ето най -накрая и нашите покани в завършен вид:
http://www.ww.snimka.bg/album.php?album_id=167320&photo=5
Браво Jingle  Bravo Bravo Bravo
Много са красиви и са уникални щом са със ваша снимка. Много бих искала и аз такива покани да поръчам.
Извинявай, че те питам но къде си ги прави?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1202 -: август 30, 2007, 09:14:42 »

Ооооо, поздравявам ви за добрия вкус. Направо ви се чудя откъде това въображение за собственоръчна направа на покани и джунджурийки.  Bravo

Аз все още не съм сигурна как ще изглеждат нашите-искам темата да е пролет /сватбата е през март/, но не сме избрали ресторант...как да знам дали зеленото ще отива на интериора му. Girl_hide А така ми се иска да започвам вече с подготовката!  DANCE

Ето това намерих из разни сайтове, много са сладки, особено идеите за вътрешната част на поканите!  Girl_sing







Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1203 -: август 30, 2007, 09:26:37 »

avva_stz добред дошла в форума!пожелавам ти лека и весела подготовка Wink
искам да те посътветвам да н еправиш катоо мен,първо да избираш цвета за сватбата,после ресторанта,разгледай спокойно всички ресторанти и според него си избери цвета,така ще ти е много много лесно good
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #1204 -: август 30, 2007, 13:42:17 »

Момичета, поканите ви са страхотни  good Ето най -накрая и нашите покани в завършен вид:
http://www.ww.snimka.bg/album.php?album_id=167320&photo=5
Браво Jingle  Bravo Bravo Bravo
Много са красиви и са уникални щом са със ваша снимка. Много бих искала и аз такива покани да поръчам.
Извинявай, че те питам но къде си ги прави?

Няма проблем, едно момче ми ги прави и не са труни за изпълнение  good Момичета, радвам се, че поканите ни са ви допаднали  DANCE както вече писах вие сте ми вдъхновение...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1205 -: август 30, 2007, 17:40:36 »

Искам да намеря фирма да ми направи поканите със снимки и да са по луксозни защото смятам да прескоча подаръчетатал. Бихте ли ми помогнали за София  smile?
Активен
Unicorn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Безумно щастлива www.momentofpeace.net


« Отговор #1206 -: август 31, 2007, 13:01:18 »

Искам да намеря фирма да ми направи поканите със снимки и да са по луксозни защото смятам да прескоча подаръчетатал. Бихте ли ми помогнали за София  smile?
Това което мога да предложа, е ако искаш да ги направи дизайнер и след това да се изпечетат. Обикновенно те имат печатници с които работят, и съответно предлагат различни варианти на хартия, както при визитките. Моите покани са на перлена хартия, имах и аз идея да ги правя с наша снимка, но после пробвах това и много ми хареса. Та, едиснтвеното което в момента се сещам е "Вертикал 7" - с тях съм работила преди години и работят много качествено, друг е въпроса дали предлагат подобна услуга. Виж им контактите в сайта и попитай директно.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1207 -: август 31, 2007, 18:31:24 »

Намерих си фирма за поканите със снимка и нестандартна форма и много се кефя  DANCE
Като дойде време ще ви ги покажа  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1208 -: август 31, 2007, 19:15:36 »

Намерих си фирма за поканите със снимка и нестандартна форма и много се кефя  DANCE
Като дойде време ще ви ги покажа  good
Ей, супер  DANCE Bravo
Кога ще са готови  tease Все пак трябва да имате време и за раздаване!  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1209 -: август 31, 2007, 19:43:55 »

До края на септември най-късно ще са готови, може и по-бързо де. Стана случайно, чатя си по ICQ-то с едно момиче от Пловдив и тя каза че мъжа и се занимава с такива работи, в понеделник ще се свържа с него и ще му пратя материали за поканите и за етикетите за бутилките.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1210 -: август 31, 2007, 20:32:14 »

До края на септември най-късно ще са готови, може и по-бързо де. Стана случайно, чатя си по ICQ-то с едно момиче от Пловдив и тя каза че мъжа и се занимава с такива работи, в понеделник ще се свържа с него и ще му пратя материали за поканите и за етикетите за бутилките.
Оо, ти даже 2 в 1 - хем покани, хем етикети girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1211 -: август 31, 2007, 21:00:51 »

Да  danceg DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1212 -: август 31, 2007, 21:03:45 »

момичета не се сдържам имам малко кофти снимки на апарата на поканите за гостите и се чудя дали ще се справя да ги кача и да ги покажа аз все още нищо не съм показала за сватбата не че имам много ама ми е криво така...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1213 -: август 31, 2007, 21:36:13 »

я показвай веднага blum,нали знаеш какви сме всички любопитни,само хвърляш бомбата,а снимки няма
айде kleo чакаме да ни покажеш DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1214 -: август 31, 2007, 22:04:41 »

в галерията е най-сполучливата снимка на поканата ми аз не съм много добра с фотоапарата за съжаление отваря се като пощенски плик такава и е идеята текста го бях публикувала в някой преден пост вутре хартията е малко по блед цвят от панделката и има изкъствено много интересно като от стъкло всетче а отпред са написани имената ни и датата на сватбата че вътре нямаше място хнурчето се издърпва и поканата се разтваря цялата дано да придобиете представа и да ви хареса
Активен
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines