Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 20:33:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470598 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 02, 2007, 21:03:54 »

BEBO_SN, много са ефектни поканите! Честито!  good
Активен
tania_si
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #451 -: май 02, 2007, 22:20:08 »

а някой от вас подготвял ли е покани за гости, които са поканени само до ритуаална зала. и как изглежда надпис на такава покана
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 03, 2007, 07:49:31 »

ето това са наPhoto-0054шите покани най-сетне и аз да ги пусна
Photo-0052

много ми харесват поканите ви !!!!!!!  Bravo Bravo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: май 03, 2007, 08:44:52 »

Благодаря ви момичета-аз съм си ги печатала,голям зор беше докато ги наглася на принтера,печатах ги на матричния защото лазерния ги разтапя на живо са още по-хубави.Rosistela твоите също са много ефектни и аз отначало бях замислила нашигте да са такива.Браво Bravo
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: май 03, 2007, 08:46:38 »

Вече си имам и панделки за поканите, в4ера ходих да си ги взема, жените от магазина, в който ги бях поръ4ала се оказаха много то4ни. Ве4е мога да започна производството им, първата покана ще бъде за кумовете ни!  DANCE danceg Dance
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: май 03, 2007, 08:49:44 »

Вече си имам и панделки за поканите, в4ера ходих да си ги взема, жените от магазина, в който ги бях поръ4ала се оказаха много то4ни. Ве4е мога да започна производството им, първата покана ще бъде за кумовете ни!  DANCE danceg Dance


да ни я покажеш !!! успех с производството !!! smile
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: май 03, 2007, 08:50:21 »

tania_si, има няколко варианта
1. В официалната покана са написани само събитията на които са поканени всички, а в пликовете на тези, които ще каниш и в ресторанта има допълнителна малка картичка, с часа и мястото на тържеството
2. Надписите на официалните покани са различни, в зависимост от това кой къде ще каниш (спестяваш си малките картички)
« Последна редакция: май 03, 2007, 09:08:57 от Alucinado » Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 03, 2007, 08:52:35 »

Вече си имам и панделки за поканите, в4ера ходих да си ги взема, жените от магазина, в който ги бях поръ4ала се оказаха много то4ни. Ве4е мога да започна производството им, първата покана ще бъде за кумовете ни!  DANCE danceg Dance


да ни я покажеш !!! успех с производството !!! smile

Ели разбира се, 4е ще Ви ги покажа! Благодаря!  smile
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 03, 2007, 09:08:42 »

а някой от вас подготвял ли е покани за гости, които са поканени само до ритуаална зала. и как изглежда надпис на такава покана
tania_si можеш да впишеш само часът на ритуала и да пропуснеш тържество имаш ли вече замислен текст за да се опитаме да ти помогнем с оформянето
Активен
tania_si
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #459 -: май 03, 2007, 22:25:52 »

tania_si можеш да впишеш само часът на ритуала и да пропуснеш тържество имаш ли вече замислен текст за да се опитаме да ти помогнем с оформянето
нямам нищо като подготвен текст и затова ми е трудно да го напиша. и не знам как ще се възприеме от хората... има хора , които за 1-ви път чуват че може да се кани само до там. По принцип поканата е за колектив, който е доста голям и естествено нямам възможност да ги поканя както си му е редът...И другото, което не знам как да го направя е, че не знам дали с 1 покана се кани колектив или на всеки поотделно...
« Последна редакция: май 07, 2007, 13:15:25 от maria_lakova » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #460 -: май 03, 2007, 22:46:55 »

Ох, това е много деликатна ситуация. Виждала съм работния колектив да се кани и по двата начина. Според мен, ако каниш само колегите си без техните половинки, е най-добре да се даде само една покана към всички.

Колкото до това, че са канени само за церемонията, в крайна сметка дори и да пропуснеш да напишеш в поканата за ресторанта, пак може да има някой неразбрал. Ние например поканихме една група от колеги на бъдещата половинка за церемонията и за тържеството след това. Тъй като броят на гостите за сватбата е ограничен, а повечето колеги не са женени/омъжени, решихме да ги поканим сами--без допълнителен гост. Обаче те сега през ден питат--можем ли да доведем този, можем ли да доведем онзи и става много неудобно, когато трябва да им откажеш.

Късмет с разрешаването на ситуацията, Таня!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: май 03, 2007, 23:48:40 »

Rossistela: тази покана, която си показала 100% ръчна работа ли е? Интересува ме по-специално златния печат в ъглите. Вие ли сте го правили, лепен елемент ли е или картона е декориран така? Много ще съм благодарна за инфото (особено ако е печат, да ме ориентираш къде е правено и какви са цените) !
Alucinado,привет!Ами да-моя измислица е smile Това в ъглите не е печат и не е елемент от картона.Това са един вид лепенки,който си купих от Слънчоглед,едно листче струва 2.70лв и на него има доста елементи,има различни видове...взех го пробно,пък то взе,че се получи добре good
на снимката не се вижда много добре,но да придобиеш някаква представа
IMG_1433
« Последна редакция: май 03, 2007, 23:54:12 от Rossistela » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: май 04, 2007, 08:14:47 »

Роси - ти си пълна с идеи само материали да има налиииииииии  smile smile smile smile smile !!! 



Таня - аз също ще каня главния офис на фирмата на сватбата ми, нямам възможност цялата фирма, тъй като има клонове в цяла българия , даже вече им раздадах поканите !!!!  те са около 20 човека !!! и раздадох поканите по отдели  !!!! е на някои се паднаха по една покана , но все пак всички имат !!!!!!

дано поне с това да съм ти помогнала !!! а колкото да ги каниш само до церемонията - лично мое мнение - по-добре недей да им даваш покани !!! аз лично за първи път чувам за такава покана!! можеш да купиш една по-сносна почерпка преди сватбата и просто да им кажеш , че който иска да те види може да заповяда в рит. зала !!!!!!!!! всеки ще разбере, че човек няма възможност да покани всеки , който иска !!!!! успех  pleasantry
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: май 04, 2007, 12:43:02 »

момичета днес разговарях с човек от книжарница Слънчоглед и там имало много модели на хартий за покани
така че скоро очаквайте и моите  DANCE
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: май 04, 2007, 13:50:48 »

момичета днес разговарях с човек от книжарница Слънчоглед и там имало много модели на хартий за покани
така че скоро очаквайте и моите  DANCE
ПЕТКОВА успех с изработката на поканите! Чакаме снимчици да пуснеш!  Bravo give_rose
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines