Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 20:53:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470599 пъти)
 
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: април 26, 2007, 09:26:48 »

Еее,screwball squirrel,две седмици за 4бр,нещо май трябва да ги побуууутнеш лекинко...Иначе ти видях поканите в галерията,със слънчогледи,естествено(вече като видя слънчогледи все за теб се сещам blum ),много са хубави,по-различни и типично в твоят стил,браво Bravo
Успех и на останалите момичета,които ще си майсторят самички,то и аз чаках 2 седмици да ми донесат панделката от Пловдив,че в нашият град все не откривам нищо от нещата,които са ми необходими mega_chok

Голям проблем е тези материали, тук при нас няма нищо, добре 4е една приятелка ходи до София, та и поръ4ах хартия, сега остават панделките, но като ги поръ4ам сигурно ще 4акам доста жреме  sad
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 26, 2007, 09:27:25 »

ами да май така ще направя! Като виждам, че нищо не върви?!? girl_impossible
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: април 26, 2007, 09:42:43 »

Еее,screwball squirrel,две седмици за 4бр,нещо май трябва да ги побуууутнеш лекинко...Иначе ти видях поканите в галерията,със слънчогледи,естествено(вече като видя слънчогледи все за теб се сещам blum ),много са хубави,по-различни и типично в твоят стил,браво Bravo
Успех и на останалите момичета,които ще си майсторят самички,то и аз чаках 2 седмици да ми донесат панделката от Пловдив,че в нашият град все не откривам нищо от нещата,които са ми необходими mega_chok

Голям проблем е тези материали, тук при нас няма нищо, добре 4е една приятелка ходи до София, та и поръ4ах хартия, сега остават панделките, но като ги поръ4ам сигурно ще 4акам доста жреме  sad
От къде тази хартия?Аз не мога да намеря нищо подходящо!!! Плачещо момиче
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: април 26, 2007, 09:50:15 »

Взех си хартия формат А4 в много тъмен 4ервен цвят (бордо), релефна от Office1 в София на Цариградско шосе, и тъмно синя също съм взела само за проба. И Паус А4 също от там, на него ще си направя надписа на поканите и е доста хубав и плътен.  DANCE danceg
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #439 -: април 26, 2007, 16:17:09 »

Аз обиколих няколко магазина Офис1, но нищо не намерих. Ще отида до този на Цариградско. Благодаря ти mehandjijska, много ми помогна с тази информация. Аз също си търся хартия цвят бордо  smile. Да не сме си харесали едни и същи покани? Аз ще сгъвам хартията на 3 и отпред искам да е вързана със златиста панделка, а текста да е напечатан със златисто мастило.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 26, 2007, 16:27:15 »

Аз също обиколих Офис 1,но във Варна и нищо! Да не говорим,че за сатенирана хартия не бяха чували!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: април 26, 2007, 16:28:23 »

Аз също обиколих Офис 1,но във Варна и нищо! Да не говорим,че за сатенирана хартия не бяха чували!
стига бе
аз тъкмо бях решила тези дни да търся
ама как така няма да има
в Слънчоглед провери ли?
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: април 26, 2007, 19:47:17 »

В Слънчогледа не съм питала за хартия,но от там си взехме Ц200 смесено с брокат,което е много подходящо за декориране.
А за Офис 1-в онзи големия на Тракия-беше събота и служителите тоооооолкова много ги мързеше,че може и да не им се е занимавало.А в онзи срещу Винса-няма!
Ако търсите нещо по-светличко ,може да използвате хартия за визитки.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 27, 2007, 08:47:44 »

Аз обиколих няколко магазина Офис1, но нищо не намерих. Ще отида до този на Цариградско. Благодаря ти mehandjijska, много ми помогна с тази информация. Аз също си търся хартия цвят бордо  smile. Да не сме си харесали едни и същи покани? Аз ще сгъвам хартията на 3 и отпред искам да е вързана със златиста панделка, а текста да е напечатан със златисто мастило.

Поканата ще бъде сгъната на три, с 4 бр. дупки за да мога кръстосам панделката, която е златна, а вътре в поканата текста ще е напечатан върху плътен паус с 4ерен цвят, а полу4ателя на поканата ще го напиша на ръка с златен химикал. Мисля, 4е ще се полу4и красиво. Тази хартия, която ми купиха и донесоха от Офис1, се води релефна за подвързване, картонена е и е много хубава. Имало я е бяло, шампанско, 4ервено, бордо и синьо. Успех! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: май 02, 2007, 11:09:21 »

момичета и аз питах за такава хартия в няколко книжарници но няма

хайде упътете ни къде да отидем

ние нашите трябва да ги пратим най-късно до началото на юни а все още нямаме покани Плачещо момиче

моля ви помагаите
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: май 02, 2007, 11:31:42 »

момичета и аз питах за такава хартия в няколко книжарници но няма

хайде упътете ни къде да отидем

ние нашите трябва да ги пратим най-късно до началото на юни а все още нямаме покани Плачещо момиче

моля ви помагаите
Аз също обиколих Офис 1,но във Варна и нищо! Да не говорим,че за сатенирана хартия не бяха чували!

Ооо,в книжарниците и аз като питах за сатенирана хартия и мен ме гледаха ей така shok,в Офис 1 като отидох и там ми казаха тц.Накрая си намерих подходящия сатениран в бледо златисто картон в Слънчоглед(Сф),но и там май редовно свършва едно,получават друго,начесто трябва да се проверява(от там взех и едни нещица,които се лепят,има разнообразни,харесва ми как става с тях).А в Офис 1 влязох онзи ден за друго и се загледах в картоните(А4),оказа се,че имат точно това,което търсех преди и като попитах "ново ли ви е,че аз питах преди 2 седмици?!" казват "ааа,не е ново..."Гледайте си,момичета,ако трябва поразровете малко,че май наистина не им се много занимава на някои продавачи,пфуу.
Аз сега стигнах до задънена улица със златистия паус-естествено,по книжарниците пак нищо не знаят,не са чували pleasantry ,днес отиваме на Бл-д,откъдето преди време си взех такъв от една рекламна агенция(и там търсете,вероятността май е по-голяма),дано имат още...И за панделките нали ви се оплаках-чак от Пловдив ми ги донесоха,ех,ама че магазини...Ето такива ще са нашите поканипоканата

...май ни трябва една темичка за оплакванията и неволите,които имаме при подготовката на сватбите ни...такива уж дребни нещица,а всъщност hysteric
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: май 02, 2007, 11:55:22 »

В Офис 1 тази релефна картонена хартия А4 се води за подвързване, ако това Ви помогне като инфо. Има я със сигурност там.  good
А и днес ще ходя да си взема панделките, който поръчах миналата седмица. Дано да са ми ги доставили  sad иначе  beating
« Последна редакция: май 02, 2007, 12:28:50 от maria_lakova » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: май 02, 2007, 12:24:11 »

Rossistela: тази покана, която си показала 100% ръчна работа ли е? Интересува ме по-специално златния печат в ъглите. Вие ли сте го правили, лепен елемент ли е или картона е декориран така? Много ще съм благодарна за инфото (особено ако е печат, да ме ориентираш къде е правено и какви са цените) !
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #448 -: май 02, 2007, 16:48:59 »

    Здравейте,
Надявам се да помогна за сатенирания картон...Има го във всички фирми, които се занимават с пордажба на хартии и картон. Търсете около Полиграфическия комбинат - там има много офиси на такива фирми и вътре ще ви дадат да разгледате каталози със всякакви картони.
  Иначе аз моя картон (сатениран "шампанско") си го купих срещу супермаркер "Елемаг" в Лозенец - точно срещу входа през паркинга има едни дървени ниски постройки. Там има офис на Суперпринт (или нещо такова).Един лист 100/70 струва около 5-6 лева и могат даже да ви го нарежат...поне аз ги помолих да ми го срежат на 4, за да го нося по-лесно.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: май 02, 2007, 20:59:40 »

ето това са наPhoto-0054шите покани най-сетне и аз да ги пусна
Photo-0052
« Последна редакция: май 02, 2007, 21:02:02 от BEBO_SN » Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines