Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 07:06:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 471142 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 26, 2007, 15:06:23 »

Вече съм се заредила с 20-ина модела ленти и панделки,и още толкова  листи сатениран картон и хартия-в различни цветове.Сега остава само голямото мислене... crazy Имам доста идейки,ще направя няколко модела и после с половинката ще изумуваме кой е нашият.Смятам да се допитам и до вашето мнение,разбира се give_rose Ето снощи набързо сгънах един модел покана,тепърва още няколко различни ще направя(вечер,като съм по-свободна и малката спи,че само ми дърпа панделките smile ).Вижте тази-картона е сатениран с леки златисти отблясъци,но не се вижда много добре на снимката sad -така в този вид,с тази панделка(от най-евтините) и без надписа на листчето вътре излиза не повече от 30-35стотинки good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 26, 2007, 15:15:08 »

Вече съм се заредила с 20-ина модела ленти и панделки,и още толкова  листи сатениран картон и хартия-в различни цветове.Сега остава само голямото мислене... crazy Имам доста идейки,ще направя няколко модела и после с половинката ще изумуваме кой е нашият.Смятам да се допитам и до вашето мнение,разбира се give_rose Ето снощи набързо сгънах един модел покана,тепърва още няколко различни ще направя(вечер,като съм по-свободна и малката спи,че само ми дърпа панделките smile ).Вижте тази-картона е сатениран с леки златисти отблясъци,но не се вижда много добре на снимката sad -така в този вид,с тази панделка(от най-евтините) и без надписа на листчето вътре излиза не повече от 30-35стотинки good

ЕЙЙЙ МНОГО СА ХУБАВИ АЗ ВИДЯХ ТАКЪВ МОДЕЛ В КОНТЕСАТА ВЪВ ВАРНА И СРУВАКА КЪМ 3 ЛВ.  crazy
А БИЛИ МИ КАЗАЛА КАКВА Е ЦАНАТА НА КАРТОНА И ПАНДЕЛКИТЕ ?!
БЛАГОДАРЯ ТИ
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 26, 2007, 15:39:33 »

Здравей,адашке bye ,радвам се,че ти харесва моделчето!Ще пусна и нови,обещавам-само да ги измайсторя  Wink
Панделките можеш да ги намериш в цветарските магазини,на щандовете за платове и аксесоари или в специализирани магазинчета за опаковки.Цената им много зависи от материята,ширината и цвета на лентите-варират от 0.30лв до към 3.00лв(на дребно,ако купуваш на метър)-аз лично предпочитам сатенените и тези тип мрежа(те са широки,но могат да се разрежат по дължина,а така се пести и от цената Wink ).Тази от снимката специално си я купих за 0.40лв/метър.
Сатенираният картон(много красиво прелива на светлината и го има в разл.отенъци) можеш да си купиш от някоя по-добра книжарница,магазин за опаковки(в нашият град липсват такива sad ) или евентуално-рекламна агенция(ние ги взехме от такава в Бл-д.Има го в различни дебелини(като паус,хартия и картон)и от това зависи и цената-по-тънките-0.30лв,картона-0.50лв(предполагам,че може да се намери и по-евтино),А4-големина са листята.За тази покана съм използвала 1/2 лист от картона(т.е. размерите й са 15 на 10см-напълно достатъчно за покана)- значи 0.25лв,а в панделката са отишли около 30см-т.е. о/о 0.10лв.Разбира се,цените стават други при по-скъпи материали,но мисля,че и тези са си добре,на живо наистина изглежда много хубаво!Но 3.00лв според мен е много за такъв модел!Да не говорим,че видях и една покана от 10.70лв-кожудери!
Успех,PETKOVA и ако имаш желание и хъс-дерзай!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 27, 2007, 09:55:30 »

 Rossistela ,браво  Bravo,много са сладки!!!Ще чакаме да видим и другите и после може да се проявем като жури PREGQ write
Активен
mishel
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #334 -: март 27, 2007, 15:14:29 »

Здравейте и аз скоро ще стигна до поканите? Тези идеи много ми харесват, но как ги надписвате, на ръка ли или с принтер? Защото аз имам ужасен почерк и няма ка да стане на ръка.
а къде има голям избор от готови покани и по-оригинални
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 27, 2007, 15:26:48 »

Здравейте и аз скоро ще стигна до поканите? Тези идеи много ми харесват, но как ги надписвате, на ръка ли или с принтер? Защото аз имам ужасен почерк и няма ка да стане на ръка.
а къде има голям избор от готови покани и по-оригинални

Здравей,mishel1Лично аз си мисля,че вече много рядко хората сами надписват поканите си,просто няма смисъл-да внимаваш,да трепериш дали ще стане красиво..Така,че по-добре напечатани,има толкова красиви шрифтове!Ти от кой град си?
Активен
bibi_best11
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #336 -: март 27, 2007, 20:59:27 »

Браво Rossistela, много са красиви. И най-вече направени с много желание и любов от теб. Ние участвахме само в сгъванeто, но мисля яе емоцията щеше да е по-пълна, ако ги правихме изцяло. Ама откъде толкова време  sad
Всъщност ето как изглеждат нашите


* Picture 009.jpg (101.3 KB, 480x360 - видяно 224 пъти.)

* Picture 007.jpg (98.45 KB, 480x360 - видяно 292 пъти.)
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 27, 2007, 21:06:04 »

 Bravo много ми харесват! Честито!!!  good
Активен
bibi_best11
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #338 -: март 27, 2007, 21:24:08 »

Благодаря, благодаря   Curtsey
Малко са лоши снимките, от телефон са. Наживо са още по-хубави. yahoo
Активен
mishel
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #339 -: март 28, 2007, 09:02:43 »

 аз съм от Пловдив, но вече от седем - осем години съм в София  и ще се омъжвам тук.
Тези покани, които са във форума са много хубави, а къде има богат избор от хубави покани?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 28, 2007, 10:11:28 »

bibi_best11  много са хубави 4естито
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 28, 2007, 11:19:28 »

аз съм от Пловдив, но вече от седем - осем години съм в София  и ще се омъжвам тук.
Тези покани, които са във форума са много хубави, а къде има богат избор от хубави покани?
В сватбен център София има страхотни покани.Нашите са оттам,въпреки че си ги поръчахме от Велико Търново.Изпратиха ни ги с куриер!
Активен
mishel
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #342 -: март 28, 2007, 12:57:30 »

так ли аз чух лоши неща за там и затова не съ ходила, но не за поканите. Благодаря
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 28, 2007, 13:04:36 »

Ако искаш виж нашите покани на стр22 пост 47 в същата тази тема.От там са.Разглеждах каталога им- убийствени има,но са скъпички!
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #344 -: март 31, 2007, 01:18:57 »

Аз днес съм много доволна от себе си, защото намерих време да се позанимавам и вече имам готова покана. Първо бяха няколко варианта, но вече имам фаворит. И много му се радвам! yahoo. Ще ми се да пусна снимки, но май не е много редно, защото картинките са като на една покана, която се продава от фирма за изработване на покани  secret
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines