Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 15:16:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470579 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 16, 2007, 18:30:41 »

ние решихме да си ги правим сами.намерих си мостра от хартията която искам и я поръчахме в една книжарница от където ни мотаха 1 месец че още не са я получили а обещаха за 1 седмица и накрая изтарсиха че вообще нямало да има такава хартия Oh my ....сега сам много ядосана.моля ако някои знае каде има твърда хартия като картон цвят бордо с релефни елементи или поне нещо подобно релефно може и бяло или екрю да сподели че вообще незнам каде щ тарсим след като днес в 5-6 книжарници нямаха нищо от рода на луксозни хартии
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: март 16, 2007, 18:34:41 »

В Слънчоглед пробва ли?
Аз си мисля,че с релефен тапет може да се получи нещо добро.Вие какво мислите?Ако някой е пробвал,да сподели!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: март 16, 2007, 18:36:25 »

ще пробвам за слънчоглед good
а за тапета казах на милото че може да стане и така но той мисли че тапета не е така твърд като картона
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: март 16, 2007, 18:46:17 »

Ами,не знам.Аз когато бях ученичка (1-2 клас) и трябваше да си подвързваме учебниците,а имаше само един зелен картон  bad. И мама ми ги подвързваше с релефни тапети,който бяха доста твърди!Ставаха много яко и само аз имах такива! :girl_wink:Може да погледна някой ден дали има нещо,което може да се използва!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: март 17, 2007, 08:33:47 »

Много благодаря anisp На лични ти пратих сайта, има такъв избор, че... DANCE Но понеже нашата сватба е смесена,бъдещият младоженец е от US, та той ги поръча,и ги донесе като идва на гости преди месец... Те са релефни, ...може и да е възможно обаче някой в България да ги направи
foxy_ladykristi,моляяя,изпрати ми линка и на мен!А защо пък да не го сложиш тук,нали за това е темичката-за поканите,това не е нещо,с което искаш да си правиш автореклама,а може да е от полза на много бъдещи булки girl_wink Благодаря предварително give_rose

В Слънчоглед пробва ли?
Аз си мисля,че с релефен тапет може да се получи нещо добро.Вие какво мислите?Ако някой е пробвал,да сподели!
anisp,това с тапета е хитра идея good,зачудих се и аз дали не би могло да стане?!?Давайте да проверим,пък после ще споделим тук.Че това с тези хартии,картони и декорации си се оказа голям проблем girl_impossible hysteric
« Последна редакция: март 17, 2007, 08:39:54 от Rossistela » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: март 17, 2007, 10:26:41 »

аз намерих фирма за картони и хартии звучат много обещаващи но нямат каталог в нета.имат офис в пловдивския панаир.аз ще отида да проверя с какво разполагат.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: март 17, 2007, 13:09:51 »

аз намерих фирма за картони и хартии звучат много обещаващи но нямат каталог в нета.имат офис в пловдивския панаир.аз ще отида да проверя с какво разполагат.
Чакаме да видим какво ще стане!
Много благодаря anisp На лични ти пратих сайта, има такъв избор, че... DANCE Но понеже нашата сватба е смесена,бъдещият младоженец е от US, та той ги поръча,и ги донесе като идва на гости преди месец... Те са релефни, ...може и да е възможно обаче някой в България да ги направи
foxy_ladykristi,моляяя,изпрати ми линка и на мен!А защо пък да не го сложиш тук,нали за това е темичката-за поканите,това не е нещо,с което искаш да си правиш автореклама,а може да е от полза на много бъдещи булки girl_wink Благодаря предварително give_rose




Ето това е адресът: www.1st-class-wedding-invitations.com
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: март 17, 2007, 23:51:19 »


Ето това е адресът: www.1st-class-wedding-invitations.com

 Oh my ... точно такива искаааааммммм  Плачещо момиче , HELP HELP HELP  Cray
Активен
kiss вече Краева
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


щастлива съпруга


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 18, 2007, 11:25:55 »

Честито на всички, чиито покани вече са готови, а на тези които още търсят пожелавам да открият най-красивите покани.
Аз моите сама ще си ги правя, но още модела не е ясен, зная само че цветовете трябва да бъдат-червино, златно и екрю.
Искам да попитам дали някоя от вас ще има различен текст за поканите до родителите, кумовете, шаферките......?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #309 -: март 21, 2007, 22:18:10 »

Ох, а на мен ми гръмна главата, докато изчета всички изисквания за етикецията за сватбените покани...и още не съм намерила отговор на моя въпрос... ohah
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: март 21, 2007, 22:19:09 »

Ох, а на мен ми гръмна главата, докато изчета всички изисквания за етикецията за сватбените покани...и още не съм намерила отговор на моя въпрос... ohah
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: март 21, 2007, 22:19:53 »

А какво ти е въпросчето didibaby?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #312 -: март 21, 2007, 22:29:17 »

А какво ти е въпросчето didibaby?

Сватбените ни покани имат външен и вътрешен плик. Като добавка към поканите има две по-малки картички--RSVP картичка и картичка с информацията за ресторанта (reception card). Въпросът ми е-- в кой плик се слагат двете по-малки картички- във външния или вътрешния плик? tuktuk
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #313 -: март 21, 2007, 22:35:34 »

А какво ти е въпросчето didibaby?

Сватбените ни покани имат външен и вътрешен плик. Като добавка към поканите има две по-малки картички--RSVP картичка и картичка с информацията за ресторанта (reception card). Въпросът ми е-- в кой плик се слагат двете по-малки картички- във външния или вътрешния плик? tuktuk

Диди, във вътрешния - ето схемичка:

http://www.birchcraft.com/general/wedding/address.html
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #314 -: март 21, 2007, 22:37:31 »

А какво ти е въпросчето didibaby?

Сватбените ни покани имат външен и вътрешен плик. Като добавка към поканите има две по-малки картички--RSVP картичка и картичка с информацията за ресторанта (reception card). Въпросът ми е-- в кой плик се слагат двете по-малки картички- във външния или вътрешния плик? tuktuk

Диди, във вътрешния - ето схемичка:

http://www.birchcraft.com/general/wedding/address.html

Ауу, мерси много, Марина! Трябваше да се допитам до теб, вместо да се ровя толкова време! 10x
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines