Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 18:07:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470590 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 26, 2007, 19:04:06 »

Според мен просто трябва да спреш да гледаш. Очертай си най-общо как искаш да изглежда поканата ви и като видиш нещо подобно което ти харесва стреляй  good Ама после не ходи пак да гледаш.

Юле, много си права!!! good

Аз така направих, набелязах си един два каталога с покани и взех милото с мен... и избрахме най-хубавите за нас покани!!! любов заедно
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: февруари 26, 2007, 19:06:56 »

и аз съм на сущото мнение!изгради си някъква представа за това как искаш да изглеждат поканите ти и след като намериш подобни -ПОРъЧВАЙ tease
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #197 -: февруари 26, 2007, 19:14:01 »

Аз съм се спряла на класическия тип покани, обаче лошото е, че има стотици от тях-като започнем от мастилото с които са написани, до разните монограми и дизайни. И ме е страх, че ще поръчам нещо за един куп пари, а след това ще видя друго, което ми харесва повече и ще искам и него да поръчам. Най-добре както каза Юлето е да спра да гледам след като поръчам поканите, но пусто любопитство! Girl_hide
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 26, 2007, 19:17:21 »

недей така!ето аз вече си имам покани-напечатани,раздадени и като видях тука една розовичка с панделка много ми хареса(повече от моятаІ), но няма какво да направя вече и да съжелявам нищо не променям.така че не му мисли много  много blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 26, 2007, 19:24:35 »

Диди, ако искаш покажи тук няколко снимки и може да ти помагнем да избереш ВАШАТА покана!!!! Wink good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #200 -: февруари 26, 2007, 22:06:08 »

Диди, ако искаш покажи тук няколко снимки и може да ти помагнем да избереш ВАШАТА покана!!!! Wink good

Като отсея най-добрите предложения, ще пусна снимчици.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #201 -: февруари 27, 2007, 00:25:43 »

Аз съм се спряла на класическия тип покани, обаче лошото е, че има стотици от тях-като започнем от мастилото с които са написани, до разните монограми и дизайни. И ме е страх, че ще поръчам нещо за един куп пари, а след това ще видя друго, което ми харесва повече и ще искам и него да поръчам. Най-добре както каза Юлето е да спра да гледам след като поръчам поканите, но пусто любопитство! Girl_hide

И аз съм точно под кривата круша по същите причини... Какво ще кажете за тези:



* DDA4814lr.jpg (40.14 KB, 360x400 - видяно 460 пъти.)

* DDF10616lr.jpg (15.94 KB, 317x400 - видяно 322 пъти.)

* Emma03.jpg (12.05 KB, 450x223 - видяно 360 пъти.)

* Mia07.jpg (10.85 KB, 450x223 - видяно 390 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 27, 2007, 00:26:54 »

Зависи от цветовете на сватбата ви,но червените са страхотни! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #203 -: февруари 27, 2007, 00:31:08 »

Марина:аз също съм се спряла на няколко моделчета от същия сайт като последните червените. Но ще видим...или бяло и сребристо, или червено и сребристо. Тази фирма наскоро ми изпрати каталога си като те засега имат най-различните покани.
« Последна редакция: февруари 27, 2007, 00:42:54 от didibaby » Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #204 -: февруари 27, 2007, 01:09:53 »

Марина:аз също съм се спряла на няколко моделчета от същия сайт като последните червените. Но ще видим...или бяло и сребристо, или червено и сребристо. Тази фирма наскоро ми изпрати каталога си като те засега имат най-различните покани.

Така е, имат много оригинални модели. И моите цветове са тези  good Картичките за запазване на датата (save the date) са бордо с бял текст; мисля за поканите да е обратното, но ще видим... Ето го и сайта, сръчните дами със сигурност могат да почерпят идеи: www.myjeanm.com.

Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #205 -: февруари 27, 2007, 08:58:19 »

някой провери ли цената на тази покана в кутийката?
Е, аз сама си я проверих цената  Bravo и ви пиша ако още някой се интересува от тази покана. Цената може да варира от 3 до 7 лв. според хартията на самата кутийка (има скъпи и по-евтини видове хартия) и според хартията за самият текст вътре на поканата, според панделката и според висулката (в случая сърчица), която се използва.
Ще споделя и моето мнение, че на живо не ми хареса толкова, колкото на снимката (това също е въпрос на вкус), но пък там харесах покани и съм очарована от отношението. Току-що ми изпратиха текста на поканата, който избрахме вече за одобрение (просто за всеки случай) преди да се печата. Трябва да ги взема в събота и дано всичко е ок. Защото засега съм впечатлена от всичко там. Поръчах и подаръчетата за гостите и ще занеса да ми украсят свещите и чашите. Стискайте палци.



Raly съжалявам, аз трябваше да проверя, но наистина нямах никакво време, за да отида до там. Става въпрос за кв. Хаджи Димитър, нали? Имат ли голям избор на покани, текстове и подаръчета??? blush give_rose

Няма за какво да съжаляваш - аз с ерадвам, че отидох на място, защото както писах не съм очаквала такова отношение. Не е в Хаджи Димитър, а е до х-л Славия (ул. Ами Буе) това е сайта - www.cardissimo.net; Изборът е голям на покани, но по-скоро ми хареса, че са различни от това което съм виждала досега. Въобще не стигнах да им разглеждам каталога, защото след като видях че кутийката на живо не ми харесва толкова се насочих към стандартните покани. Моето мило вече почти му беше писнало и искаше да ходим вече към Хаджи Димитър (АртКарт), но аз нали съм си овчица (зодия овен) почнах да се ровя и с помощта на човека от магазина изкомбинирахме от този модел панделката, от онзи модела на сгъване, от този цвета на хартията - въобще направих си наша покана  yahoo Дано да стане хубава. Разказвам го, защото на много места нещата около сватбата са малко като на конвейр, докато тук се почувствах специална. Има и варианти на подаръчета, но те предлагат повече бонбониери, а аз точно това исках за гостите и пак си ги промених от това, което беше като мостра, за да станат по мой вкус. Даже има общ елемент от поканата и подаръчето - защото аз мисля, че това са нещата, които човек пази за спомен от една сватба - подаръчето (каквото и да е то) и поканата (ако ти е скъп човек).
В събота като взема поканите ще пиша дали е добър резултата  smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 27, 2007, 09:14:02 »

някой провери ли цената на тази покана в кутийката?
Е, аз сама си я проверих цената  Bravo и ви пиша ако още някой се интересува от тази покана. Цената може да варира от 3 до 7 лв. според хартията на самата кутийка (има скъпи и по-евтини видове хартия) и според хартията за самият текст вътре на поканата, според панделката и според висулката (в случая сърчица), която се използва.
Ще споделя и моето мнение, че на живо не ми хареса толкова, колкото на снимката (това също е въпрос на вкус), но пък там харесах покани и съм очарована от отношението. Току-що ми изпратиха текста на поканата, който избрахме вече за одобрение (просто за всеки случай) преди да се печата. Трябва да ги взема в събота и дано всичко е ок. Защото засега съм впечатлена от всичко там. Поръчах и подаръчетата за гостите и ще занеса да ми украсят свещите и чашите. Стискайте палци.



Raly съжалявам, аз трябваше да проверя, но наистина нямах никакво време, за да отида до там. Става въпрос за кв. Хаджи Димитър, нали? Имат ли голям избор на покани, текстове и подаръчета??? blush give_rose

Няма за какво да съжаляваш - аз с ерадвам, че отидох на място, защото както писах не съм очаквала такова отношение. Не е в Хаджи Димитър, а е до х-л Славия (ул. Ами Буе) това е сайта - www.cardissimo.net; Изборът е голям на покани, но по-скоро ми хареса, че са различни от това което съм виждала досега. Въобще не стигнах да им разглеждам каталога, защото след като видях че кутийката на живо не ми харесва толкова се насочих към стандартните покани. Моето мило вече почти му беше писнало и искаше да ходим вече към Хаджи Димитър (АртКарт), но аз нали съм си овчица (зодия овен) почнах да се ровя и с помощта на човека от магазина изкомбинирахме от този модел панделката, от онзи модела на сгъване, от този цвета на хартията - въобще направих си наша покана  yahoo Дано да стане хубава. Разказвам го, защото на много места нещата около сватбата са малко като на конвейр, докато тук се почувствах специална. Има и варианти на подаръчета, но те предлагат повече бонбониери, а аз точно това исках за гостите и пак си ги промених от това, което беше като мостра, за да станат по мой вкус. Даже има общ елемент от поканата и подаръчето - защото аз мисля, че това са нещата, които човек пази за спомен от една сватба - подаръчето (каквото и да е то) и поканата (ако ти е скъп човек).
В събота като взема поканите ще пиша дали е добър резултата  smile



Аз си мислех, че става въпрос за Хаджи Димитър, но и това е добра информация - важно е че са ти дали право на избор, а и вниманието е от значение. Радвам се че сте си харесали. Трябва и аз някой ден да се разходя до там и да видя какво може да ми хареса. Ще чакам да покажеш твоите. Но иначе като цени прилични ли са - поканите и подаръчетата??? give_rose smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 27, 2007, 11:33:51 »

raly,с нетърпение ще чакам да видя поканите ти,ако е възможно дай снимчица и на подаръчетата-на какво се спря,какви са цените-специално на твоите нещица,а и като цяло в магазина им?!Вчера попаднах на сайта им и въпреки че още не съм го разгледала подробно,от пръв поглед си личи,че предлагат малко по-различни нещица-със стил good .
Аз лично съм си наумила самичка да си изработя поканите,не за да спестявам(не е нужно),а защото това е едно удоволствие и придизвикателство,което ще ми достави приятни емоции ако поема Wink !Но това би било възможно ако успея да си намеря подходящи материали-някой знае ли къде се предлага по-интересна,луксозна,нестандартна хартия??!Моля,споделете ако имате идея(за София ме устройва)!Искам да е нещо малко(но не прекалено) нестандартно и със сигурност-цветно,май не ми се ще бяло.
А за подаръчетата-просто не зная!ще му мислим като пообиколим магазините.raly,смятам,че общият елемент между поканата и подаръчето е страхотна идея и напълно споделям мнението ти,че това са нещата,които се пазят с удоволствие,а и те са вид препратка към стила и идеята на сватбата!
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #208 -: февруари 27, 2007, 12:57:26 »

Първо за хартията - ходила съм по работа на едно място, където имаше голямо разнообразие - това е сайтът http://www.slavey91.com/, но нещо го реконструират - телефонът е 960 30 30. Намират се на малко забутано място и са далеч - на Цариградско шосе към летището вече, но има разни неща - обади се и разпитай.
Другият е този сайт - там има всичко - http://www.slanchogled.com/.
Аз ще пусна веднага снимки на поканите като ги взема в събота. Там (в cardissimo) също има различни видове хартии и тъй като както писах вече са доста гъвкави - т.е. може да си избереш да ти направят само картонената част от поканата, пък после да я украсяваш ти или въобще да импровизираш.
Относно цените - поканата ще ми струва 1,50 лв., а подаръчето 2,40 лв., но всичко зависи от избраните материали. Той човека ти дава избор - например на този елемент, за който казах че съм избрала да е общ, си има цена и ти си решаваш кой да избереш и къде да го сложиш и въобще, доволна съм. Но ще изчакам резултата, за да си дам крайната оценка.
Подаръчетата, които избрахме са бонбониери, но от плат такива, като към тях прибавих този елемент - едни сърчица мноог сладки. Има на сайта едни седефени бонбониери, които са хубави, но са доста скъпи за мен (към 10,80 лв.за брой)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 27, 2007, 14:18:53 »

Еми ще чакаме да ги вземеш и да ни ги покажеш за да придобием по-добра представа, но като цени не са скъпи - поне за мен. Ти на всеки ли мислиш да ги подариш или на семейство?
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines