Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 16:14:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470580 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 25, 2007, 19:08:45 »

ще ви покажа и нашите покани да си кажете мнението


* DSC00975.jpg (26.57 KB, 500x375 - видяно 485 пъти.)
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 25, 2007, 19:09:53 »

ето я пак


* DSC00977.jpg (28.7 KB, 500x375 - видяно 399 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 25, 2007, 19:12:06 »

 Bravo много са интересни
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 25, 2007, 19:16:03 »

нлагодаря.нямах особено голям избор,защото държах да за в бледо розово(в случая лилаво)тези бяха най подходяшите които намерих smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 25, 2007, 19:18:19 »

ще ви покажа и нашите покани да си кажете мнението
Хубави са!Нежнички!И с тази прозрачна хартия ми напомнят на нашите.
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #185 -: февруари 26, 2007, 09:17:36 »

някой провери ли цената на тази покана в кутийката?
Е, аз сама си я проверих цената  Bravo и ви пиша ако още някой се интересува от тази покана. Цената може да варира от 3 до 7 лв. според хартията на самата кутийка (има скъпи и по-евтини видове хартия) и според хартията за самият текст вътре на поканата, според панделката и според висулката (в случая сърчица), която се използва.
Ще споделя и моето мнение, че на живо не ми хареса толкова, колкото на снимката (това също е въпрос на вкус), но пък там харесах покани и съм очарована от отношението. Току-що ми изпратиха текста на поканата, който избрахме вече за одобрение (просто за всеки случай) преди да се печата. Трябва да ги взема в събота и дано всичко е ок. Защото засега съм впечатлена от всичко там. Поръчах и подаръчетата за гостите и ще занеса да ми украсят свещите и чашите. Стискайте палци.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 26, 2007, 09:21:56 »

siska много ми харесват поканите ви, много са красиви и аз си търся нещо пододобно, но с панделка и пак да са в розово !!!!!! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 26, 2007, 12:50:08 »

Сиска, поканите ви са чудесни!!! Bravo good
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 26, 2007, 13:01:50 »

На нас ето тази ни допада най-много!За съжаление я намерих в някакъв чуждестранен сайт!  :hysteric:Пробвах да я направя(снимката малко по-късно),но излиза много скъпо-около 3лв!Май ще трябва да се задоволим с това,което се предлага по  магазините!


* покана.jpg (24 KB, 432x394 - видяно 461 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 26, 2007, 13:04:13 »

На нас ето тази ни допада най-много!За съжаление я намерих в някакъв чуждестранен сайт!  :hysteric:Пробвах да я направя(снимката малко по-късно),но излиза много скъпо-около 3лв!Май ще трябва да се задоволим с това,което се предлага по  магазините!
Ами те по луксозните покани са си толкова около 2.50-3 лв и нагоре!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 26, 2007, 13:27:49 »

На нас ето тази ни допада най-много!За съжаление я намерих в някакъв чуждестранен сайт!  :hysteric:Пробвах да я направя(снимката малко по-късно),но излиза много скъпо-около 3лв!Май ще трябва да се задоволим с това,което се предлага по  магазините!
Ами те по луксозните покани са си толкова около 2.50-3 лв и нагоре!

Ами, да скъпички са, ние като си избирахме поканите попаднахме на покани по 5 и 6 лв. едната!!! girl_impossible
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 26, 2007, 14:14:20 »

На нас ето тази ни допада най-много!За съжаление я намерих в някакъв чуждестранен сайт!  :hysteric:Пробвах да я направя(снимката малко по-късно),но излиза много скъпо-около 3лв!Май ще трябва да се задоволим с това,което се предлага по  магазините!


невероятни са !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  cray cray cray cray cray LOVING LOVING
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 26, 2007, 14:43:17 »

някой провери ли цената на тази покана в кутийката?
Е, аз сама си я проверих цената  Bravo и ви пиша ако още някой се интересува от тази покана. Цената може да варира от 3 до 7 лв. според хартията на самата кутийка (има скъпи и по-евтини видове хартия) и според хартията за самият текст вътре на поканата, според панделката и според висулката (в случая сърчица), която се използва.
Ще споделя и моето мнение, че на живо не ми хареса толкова, колкото на снимката (това също е въпрос на вкус), но пък там харесах покани и съм очарована от отношението. Току-що ми изпратиха текста на поканата, който избрахме вече за одобрение (просто за всеки случай) преди да се печата. Трябва да ги взема в събота и дано всичко е ок. Защото засега съм впечатлена от всичко там. Поръчах и подаръчетата за гостите и ще занеса да ми украсят свещите и чашите. Стискайте палци.



Raly съжалявам, аз трябваше да проверя, но наистина нямах никакво време, за да отида до там. Става въпрос за кв. Хаджи Димитър, нали? Имат ли голям избор на покани, текстове и подаръчета??? blush give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #193 -: февруари 26, 2007, 18:52:47 »

Аз никога не си и представях, че като стигнем до поканите, ще се намерим в такова затруднение да изберем нещо. И при нас проблемът не е, че нямаме избор (покани колкото си искаш)...От 3 седмици разглеждам каталози и вече само покани започнах да сънувам, а още не съм се спряла на една. Всеки ден си харесвам поне по 5-6 моделчета, а на следващия ден като видя нащо ново забравям предишните. Просто е ненормална работата  crazy girl_impossible hysteric
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 26, 2007, 19:01:05 »

Според мен просто трябва да спреш да гледаш. Очертай си най-общо как искаш да изглежда поканата ви и като видиш нещо подобно което ти харесва стреляй  good Ама после не ходи пак да гледаш.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines