Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 15:44:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470579 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1440 -: февруари 01, 2008, 16:55:13 »

Здравей, gingerina! Welcome Аз само като прочетох "пролетна" и вече се запалих! chee crazy
Това, което казваш, звучи интересно! Само като още една идея ще ти подхвърля възможността формата на лалето да е изрязана в самата хартия /не в пауса/ или пък вградена в нея. Малко е сложно какво си представям tease, но- представи си, че единият ръб на поканата е оформен като лале /изрязан/, като половин лале тоест, а на самата хартия е дорисувано лалето. Тоест де факто имаш нарисувано /или принтирано в дясно на самата покана например/ лале, а после го изрязваш като профил... мале..не можах да обясня разбрано май... crazy Демек от поканата ти /отдясно/ стърчи половин лале, което е дорисувано на хартията... *blush*Оффф.. :star:отказвам се..ако ме разбереш-ще е цяло щастие GROAN
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1441 -: февруари 01, 2008, 17:13:43 »

gingerina аз съм най-голямата фенка на лалете в света и ако моята сватба нямаше да бъде август със сигурност щях на наблегна на лалетата. Идеята ти лале на сватбената покана е супер, а това как avva я е доразвила  Bravo Хрумна ми и нова идея и за нашата покана. Ще пробвам уикенда и ще ви покажа.
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #1442 -: февруари 01, 2008, 17:26:17 »


gingerina, ето една нежна покана с лаленца


* 1056NAl.jpg (42.61 KB, 600x773 - видяно 295 пъти.)
« Последна редакция: февруари 01, 2008, 17:52:29 от korona » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1443 -: февруари 01, 2008, 17:48:50 »

Здравей, gingerina! Welcome Аз само като прочетох "пролетна" и вече се запалих! chee crazy
Това, което казваш, звучи интересно! Само като още една идея ще ти подхвърля възможността формата на лалето да е изрязана в самата хартия /не в пауса/ или пък вградена в нея. Малко е сложно какво си представям tease, но- представи си, че единият ръб на поканата е оформен като лале /изрязан/, като половин лале тоест, а на самата хартия е дорисувано лалето. Тоест де факто имаш нарисувано /или принтирано в дясно на самата покана например/ лале, а после го изрязваш като профил... мале..не можах да обясня разбрано май... crazy Демек от поканата ти /отдясно/ стърчи половин лале, което е дорисувано на хартията... *blush*Оффф.. :star:отказвам се..ако ме разбереш-ще е цяло щастие GROAN
Идеята на Ава е повече от супер, аз имах страшно много идеи и накрая ми казаха че всичко може ама въпроса е че печатницата не може да ми ги изреже във всякакви форми.Аз исках просто формата на мидичка  pardon но пък не се бях сетила за варианта сама да ги изрежа след като ги разпечат в средата на квадрат например  crazy
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #1444 -: февруари 02, 2008, 14:54:28 »

Здравейте, след като изчетох доста по темата реших сама да си правя поканите. В идеята на която съм се спряла трябва да се пробиват дупки във формата на сърца. Гледах по разни чужди сайтове че има перфоратори с формата на сърца с всякакви размери. Имате ли някаква представа къде може да се продават такива в София?


* pokana7.jpg (14.94 KB, 346x376 - видяно 2675 пъти.)
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #1445 -: февруари 02, 2008, 14:56:11 »

Перфораторите изглеждат така:


* heart paper-punch5.jpg (50.26 KB, 300x225 - видяно 2811 пъти.)
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #1446 -: февруари 02, 2008, 14:56:59 »

Или така:


* heart paper-punch7.jpg (12.02 KB, 127x232 - видяно 2781 пъти.)
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #1447 -: февруари 02, 2008, 19:47:07 »

А от къде да се купуват тези перфоратори?
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #1448 -: февруари 02, 2008, 20:19:39 »

Страхотни са перфораторите  Bravo ...... наистина откъде биха могли да се намерят подобни
Активен
barbaliok
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #1449 -: февруари 04, 2008, 08:20:25 »

Здравейте момичета, престраших се и аз да се включа  и в тази темичка  blush ...с милото решихме сами да си направим поканите и тематиката на сватбата да са калинките...в личната ми галерия сам показала няколко варианта на поканите ..надявам се да ви харесат и ако има критика да я спподелите с нас...Поздрави на всички  give_rose
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1450 -: февруари 04, 2008, 08:54:43 »

Или така:
Във Варна ги има тези перфораторчета но за София незнам  струват 18 лв.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #1451 -: февруари 04, 2008, 09:28:27 »

Или така:
Във Варна ги има тези перфораторчета но за София незнам  струват 18 лв.

Ivet можеш ли да ми кажеш къде по-точно има такива перфоратори във Варна. Ако не успея да намеря във София, ще намеря кой да ми купи оттам. Много мерси danceg
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1452 -: февруари 04, 2008, 09:31:57 »

Или така:
Във Варна ги има тези перфораторчета но за София незнам  струват 18 лв.

Ivet можеш ли да ми кажеш къде по-точно има такива перфоратори във Варна. Ако не успея да намеря във София, ще намеря кой да ми купи оттам. Много мерси danceg
До икономически университет Варна  има книжарница и ксерокс услуги на реда на дюнерите и пицарийте там ги има .
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #1453 -: февруари 05, 2008, 09:16:36 »

Здравейте момичета, престраших се и аз да се включа  и в тази темичка  blush ...с милото решихме сами да си направим поканите и тематиката на сватбата да са калинките...в личната ми галерия сам показала няколко варианта на поканите ..надявам се да ви харесат и ако има критика да я спподелите с нас...Поздрави на всички  give_rose

слънчице, чудесни са поканите ти, критики нямам, но имам въпрос - как направихте краищата вълнообразни? аз също ще си правя поканите сама
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #1454 -: февруари 05, 2008, 10:01:11 »

Има такива ножици.......

ето, включи се един професионалист в ръчните покани! ще потърся тези ножици в магазините smile надявам се скоро да направя окончателната си покана и да я приложа тук!
Активен
Страници: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines