Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 20:13:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 470597 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1425 -: януари 24, 2008, 15:16:17 »

Изглежда,защото е със силни златни отблясъци,но си е паус-100%-листа е тънък като вейка и полу-прозрачен,но тук не може да се прецени и заради плътната повърхност,в/у която е сложен...не зная дали ще добиеш представа от снимките на поканите ми в галерията pardon
Успех с намирането,ето че е имало зален паус там,където казва бибси,страхотно ще е ако някой от Сф ти помогне и ти изпрати,нямам търпение да видя пролетните ти покани!!
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1426 -: януари 24, 2008, 15:19:33 »

Рсои, златния паус е страхотен.....и аз днес му се любувах........
А наистина зления паус ще е страхотен за поканите на Ава....
Активен
мира
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #1427 -: януари 24, 2008, 16:13:59 »

Здравейте,
Аз тепърва започвам да се сблъсквам с организацията на сватбата.
Много бих искала  помоля за предложения за текс на сватбена покана към родителите.
Благодаря предварително за помощта  pleasantry
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1428 -: януари 25, 2008, 17:09:11 »

момичета, ние вече сме на етап печатане на поканите - дизайна е готов.
Моля, ако някой може да ми препоръча студио в района на София, където могат да печатат малки бройки (около 70) със злато, да ми помогне.
Иначе, ние сме пуснали запитване в две рекламни агенции засега, но ми се иска да имаме повече опции.

Благодаря ви Wink
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #1429 -: януари 25, 2008, 18:20:19 »

момичета вие ме побъркахте от идей, за мен не проблем нито материалите нито печата, защото имаме фирма за печат и предпечат, но дизайна е др.работа, както всяко едно момиче си мечтае неговата покана да е уникална и неповторима така и аз, но все още на нищо не съм се спряла, но искам да е от рода на тези http://www.weddingbg.com/pokani.html
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1430 -: януари 26, 2008, 16:39:08 »

момичета, ние вече сме на етап печатане на поканите - дизайна е готов.
Моля, ако някой може да ми препоръча студио в района на София, където могат да печатат малки бройки (около 70) със злато, да ми помогне.
Иначе, ние сме пуснали запитване в две рекламни агенции засега, но ми се иска да имаме повече опции.

Благодаря ви Wink

Сега нямам идея към кого можеш да се обърнеш, но в понеделник ще питам няшия PR. Той ми беше казал преди че имало някаква фирма, с която той работи и ще ти кажа girl_wink

Вижте какво съм сътворила аз по въпроса с нашите покани и тейбълки. Преди бях показвала нещо подобно, което бях правила, но това новия вариант. Само нашите букви Е и Д няма да са черни, а ще са цвят като панделката. Това ще е нашата покана освен ако не ми хрумне нова идея  pardon или ако милото склони на пеперудената тема, тогава ще трябва да ги мисля на ново  smile


* table cart and invitation.jpg (18.26 KB, 448x336 - видяно 345 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #1431 -: януари 27, 2008, 13:17:39 »

браво Ели, много стилни и хубаво покани, поздравления аз още съм на теб Голямото мислене, но вече почти съм се ориентирала какъв тип да бъдат и тейбълките и поканите, ще заложа на екрю и злато с панделки, като направя опит ще ви ги покажа  pleasantry
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1432 -: януари 28, 2008, 09:51:14 »

Тъй като избора на покани се стовари изцяло на мен ми беше изключително трудно blush
Сега в необработен вид ще ви ги покажа.По принцип ще ги надписвам аз,но и ще сложа зелена панделка най-горе хоризонтално.А поканите според мен са много опростени и точно заради това ми харесаха girl_wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1433 -: януари 29, 2008, 14:22:00 »

Аз пък още не съм се ориентирала за покани, защото мисля първо че трябва да си избера роклята, и разните други аксесоари, и след това в зависимост от цветовете ми да преценя, така мисля поне, но знам ли може и нещо друго да ми хрумне до тогава.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #1434 -: януари 29, 2008, 15:48:30 »

Здравейте! И аз смятам да разпечатам текста на оризова хартия и да я залепя, като ще си го направим сами (в работата), ще поръчам само поканата и пликчетата! В момента мисля стихотворение за самата покана, почти съм готова:) Нямам търпение да ги поръчаме. Колко време преди сватбата се поръчват поканите и колко време се бавят???Без надписа? А какво се пише на поканите на родителите и на кумовете??
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1435 -: януари 29, 2008, 23:00:24 »

vanilly, прочети цялата тема. има много готини идеи за текст. Аз за сега съм харесала няколко ,но трябва да ги обсъдя с милото и да изберем
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #1436 -: януари 30, 2008, 08:52:02 »

Аз вече си измислих текста на поканата! едно малко стихче, което го мислих половин година и накрая стана точно както си го представях и после съвсем семпло кой кога къде и защо:) Не харесвам много цялото да е в стихотворна форма. Милото много хареса всичко! Сега трябва да мисля покани за кумовете, родителите, братята...Между другото, Little Sweet Didka, поканата за брат ти направо ме насълзи, много е хубава, надявам се да нямаш нищо против да измисля нещо подобно и за моя! Успех на всички!
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1437 -: февруари 01, 2008, 15:02:23 »

Това са и нашите покани,първите са за родителите,а другите са за останалите гости
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1438 -: февруари 01, 2008, 15:29:38 »

Здравейте! И аз смятам да разпечатам текста на оризова хартия и да я залепя, като ще си го направим сами (в работата), ще поръчам само поканата и пликчетата! В момента мисля стихотворение за самата покана, почти съм готова:) Нямам търпение да ги поръчаме. Колко време преди сватбата се поръчват поканите и колко време се бавят???Без надписа? А какво се пише на поканите на родителите и на кумовете??
ние си печатахме поканите по този начин и ги залепихме с каноколит  с малки точици.А поканите по добре по рано да ги подготвите за да може да ги раздадета поне месец преди сватбата и да получите потвърждение от хората за да си уточниете ресторанта места и всичко останало.така че колкото по рано раздадете поканите толкова по добре според мен.
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #1439 -: февруари 01, 2008, 16:32:01 »

Здравейте момичета,
страхотно вдъхновение сте. Бях на крачка да поръчам готови покани. В един момент се замислих, прочетох част от тази тема и реших да ги направя сама, поне доколкото мога. Разбира се от половинката не срещнах подкрепа, той въобще изключително много ми се чуди как мисля толкова много по детайлите, казва ми ,че се "втелясвам". Казва също, че не помни кой каква покана ни е подарил, че въобще не се е заглеждал. Но от друга страна така се запалих и такова удоволствие ми носи. Поне ще я направя така както съм си я представяла и ще бъде уникална.
Тези месеци преди сватбата като гледах сватбени букети се затвърди у мен идеята, че искам всичко да бъде с лалета, все пак и сватбата е пролетна. Така, че много ми се искаше и на самата покана да има изобрани лалета, но такава не открих засега.
Намерих си картинки в интернет (дори толкова много, че не мога да се спра на конкретна), разпечатах ги пробно върху паус. Мисля да напечатам текста върху бледожълта хартия, отгоре да сложа пауса и да вържа панделка. Това е идеята засега, не изглежда трудно за изпълнение, надявам се до края на другата седмица да мога да се похваля с готови покани smile.
Активен
Страници: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines