Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 05:34:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 471134 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1395 -: януари 23, 2008, 11:30:15 »

Миличка, нещо не си я прикачила поканата,поне аз не я виждам crazy

А ето това е вторият ни фаворит-ако първата не може, ще е тази! Поне е елементарна за изпълнение/трудоемка,но елементарна!/.
Валентинка- thank you

Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1396 -: януари 23, 2008, 11:36:19 »

Ава,страхотни са и двата варианта на зелена покана,така ми харесаха!!Направо ми иде да хвана пак ножиците и лепилото...някаква носталгия ме връхлетя по дните на подготовката....дано се справиш и да ни покажеш после!!Че нямаш много време,кога ще ги раздавате?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1397 -: януари 23, 2008, 11:50:45 »

Роси, като те сърбят така пръстите да взема да ти направя една пратка с картони, хартии, и квото там трябва?! tease
Ох,аз не съм много сръчна в ръцете-казвала съм ви.Ама свеки нали е детска учителка-на нея и колежките й само им дай да се занимават  Wink

Ами мисля, че втората без проблем ще я направя, но до 1 седмица трябва да сме взели решение вече,да не се моткаме.  smile
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #1398 -: януари 23, 2008, 12:51:47 »

Ава, не стана прикачването, защото е много голяма снимката... Много ми харесаха и двата ти избора за покани, и аз си мислех сами да ги правим, но май няма да е. разгледах и другите неща и много ми харесва идеята за зелена и пролетна сватба:)))Успех
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #1399 -: януари 23, 2008, 13:29:45 »

Оффффффф.......да ви призная и аз сама си правя поканите, ама не мога още да набера смелост да ви ги покажа ,че ако не ги харесате направих вече към 60 и не знам....... crazy
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1400 -: януари 23, 2008, 13:32:51 »

elenceto, не трябва да се притесняваш от мнението на момичетата във форума - все пак всеки човек харесва различни неща. Важното е на теб да ти харесват (а съм сигурна, че и на хората които ще поканиш също ще им харесат) и да се чувстваш комфортно с тях. А и, предполагам, че си ги съобразила с разни неща, които момичетата от форума няма как да знаят Wink
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #1401 -: януари 23, 2008, 13:51:10 »

Alucinado , да ти призная честно понякога ми харесват , а друг път се колебая!Но идеята беше понеже обожавам червено и смятам на това да акцентирам доколкото мога, поканите ми да са червени!В един момент обаче се сетих, че имам  мъже - приятели и други присъстващи познати , които са луди фенове на "Левски" и маниаци на темата синьо и за да ги зарадвам и накарам да се чустват специални им направих сини покани.И така си имам шарени , червено - сини покани , които рисувах самичка и станаха различни всяка една за себе си, защото при всяка следваща ми хрумваше нещо ново.Общо взето голяма шарения! banana
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1402 -: януари 23, 2008, 13:53:16 »

на мен лично идеята ми допада, така всеки ще получи индивидуална покана, изработена специално за него!
може да ни покажеш няколко (ако искаш) Wink
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #1403 -: януари 23, 2008, 14:07:18 »

В най - скоро време ще ги снимам и ще ви ги покажа!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #1404 -: януари 23, 2008, 14:53:15 »

По ред на номерата:
Авва, и втората покана е стархотна, даже май повече ми харесва!

elenceto, това с различните цветове покани е просто супер, правят поканата по-лична. Да не говорим че ръчно изработените покани са толкова уникални сами по себе си, изобщо не се тревожи, че са различни.

И трето, днес получих мостра на моята покана. ТОЛКОВА Е ХУБАВА! Направо ахнах като я видях. Много по-луксозна от на снимка. Много се вълнувам, нямям търпение да си ги поръчам.

Имам един много важен въпрос: да знаете къде мога да напечатя текста? Не навсякъде се съгласяват, защото при печатетето има 5-10% брак и ако поканите не са техни, не могат да възстановят бракуваните покани.

Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1405 -: януари 23, 2008, 15:18:58 »

KlaraFina , ако ти е налична хартията, на която искаш да ти напечатат текста, можеш и сама да го направиш. Ние в офиса лятото така печатахме на един колега текста и си беше като от печатница  good Ако обаче текста ти е на самата покана, тогава наистина ще има брак, дори и сама да го направиш  NO
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #1406 -: януари 23, 2008, 15:30:19 »

Ми освен да го напечатq на фолио и да го прикрепя някак си към поканата.
Само дето варианта със връвчицата не е много подходящ за поката, която съм избрала sad
Другия вариант е да се запася с повече допълнителни екземпляра (5-10%)
Аз и на ръка мога да ги надпиша, но ще се загуби много от красотата на поканата (е поне от моя почерк)
« Последна редакция: януари 23, 2008, 17:10:44 от KlaraFina » Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #1407 -: януари 23, 2008, 16:36:54 »

Авичка да ти кажа чесно и двете покани много ми харесаха,а този закачлив зелен цвят направоооо yahoo yahoo много е игрив,поздравления за избора,а щом има желаещи да помагат ми давай де какво чакаш tease tease и аз щях да си предложа услугите,ама и мен нещо не ме бива в тея работи pardon
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1408 -: януари 23, 2008, 20:24:29 »

Ми освен да го напечатq на фолио и да го прикрепя някак си към поканата.
Само дето варианта със връвчицата не е много подходящ за поката, която съм избрала sad
Другия вариант е да се запася с повече допълнителни екземпляра (5-10%)
Аз и на ръка мога да ги надпиша, но ще се загуби много от красотата на поканата (е поне от моя почерк)
KlaraFina , защо не разпечаташ текста на паус. На мен лично много ми харесва. А и много се залепва отгоре с безцветно лепило.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #1409 -: януари 23, 2008, 22:03:39 »

Да де, аз точно паус имах предвид като написах фолио.
Проблема е че няма как да се залепи, хартията на поканата е лъскава, ама не гланцирана, по-скоро сякаш има лек брокат в нея. Не мисля че ще стане добре ако залепя паус. Другия начин е да прикрепя пауса с връвчица, както писах, но е това не е вариант.
Както и да е, начин ще се намери щом съм избрала поканите.
Активен
Страници: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines