Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 23:27:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 174246 пъти)
 
mimi000
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #435 -: юни 07, 2008, 17:01:43 »

Здравейте!
За агенция Диаманти някой пита май smilesmilesmile
Нашата сватба е на 15 юни в основния ресторант на хотел България и точно Диаманти ще подготвят всичко. Ако все още се интересувайте, надявам се да помогна с малко инфо smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юни 07, 2008, 20:25:39 »

 help help :HELP:Във вторник ще ходя да запазвам час за ритуална и църква и ме интересува на самата резервация ли се капарира и ако е "Да" колко точно или по-късно,защото датата,която искаме е чак през декември!
Кажете ми луда ли съм,че отивам толкова месеци по-рано,да не ме върнат? blush blush blush beating
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юни 07, 2008, 20:33:41 »

Ами в ритуалната няма да те запишат, защото започват записването най- рано 3 месеца преди датата на сватбата. Т.е. ти като си декември, трябва да отидеш мисля септември (все пак е хубаво да си провериш точно месеца, да не те объркам). А църквата преди ритуалната е малко безсмислено. А и може да не се съгласят. Ритуалната е 98 лв., като се плаща малко преди сватбата - като ходиш да носиш документи, медицински и т.н.(около 1 седмица преди това). За църквата ще те излъжа как беше, защото ние искахме да я платим веднага. Кирил и Методий - 105 лв.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юни 09, 2008, 09:28:30 »

skylife е абсолютно права.

Чак през 1-вия работен ден на септември ще те запишат за сватба през декември в Ритуалната зала. Не се плаща веднага, а както skylife е обяснила, като наближи времето за сватбата. 98 лв. е в Ритуалната зала таксата, не знам обаче дали се плащат допълнителни такси да ти пуснат оператора и форографа или за озвучаване примерно. 200 лв. е изнесеният ритуал.

Църквата варира между 96 лв. и 105 лв. (в "Св.Св. Кирил и Методий"), искат 20-на дни преди сватбата да платиш, не по-рано.

Не си луда, че искаш по-рано да си организираш нещата, просто тъпотията е, че преди да запазиш църква и ритуална зала, според мен няма смисъл да правиш каквото и да друго, но тази Ритуална зала ти вързва ръцете с този 3-месечен срок.

Аз исках за август първо - казаха ми 1-ви работен ден на май да отида, после ми се наложи да сменя датата за края на юли и изпаднах в ужас, че за юли записват от началото на април, а беше 25 април и си викам ами ако няма часове - за вътре нямаше много избор, а за навън имаше една сватба, че добре че искам по-рано да ми е изнесения ритуал, та успях да се вредя.

После отивам на църквата - всичко заето до 18:00, добре че се съгласиха и там да ме наместят в по-ранен час, когато никой не иска. Абе голямо "жонглиране" е с тези часове, а то е основното, което трябва да се свърши...  crazy
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юни 09, 2008, 09:37:42 »

Didda,ако не е тайна колко ви струваше целият ансамбъл от Пиер Карден? blush blush blush

Костюмът - 600 лева
Риза - 110 лева
Вратовръзка - 70 лева
и вчера  му взехме и обувки от Geox - 200 лева.
Та това са разходите по него.
Само колан му остава, но това - лесно вече! 
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юни 09, 2008, 09:39:22 »

Хей бургаски булки къде се губите? Я кажете някой има ли дпсег с агенция "Диаманти"? Интересува ме всичко - отношение, професионализъм...

Дяволичке, няма да сгрешиш с "Диаманти" според мен. Аз още не знам, дали ще им ползвам услугите, защото всъщност не знам какво ми трябва, толкова не съм в час вече и колко бюджет ще остане за украси, но поне арка ще ми трябва със сигурност.

Та ги посетих да видя как е. Независимо, че нямаш намерение в момента да се възползваш от техните услуги и казваш, че просто искаш да питаш, тази Венелина толкова много внимание ти обръща, толкова е мила и любезна и в никакъв случай не ти се цупи, като кажеш, че ще си помислиш. Много е готина, страхотно отношение, а по снимките, които видях, смятам, че е налице и голям професионализъм.

Хубавото е, че не те задължава да ползваш цели пакети от услуги, както онези надувки от "Парти сървис Крис", а можеш и едно цветенце или надпис само да си наемеш от тях и няма проблем, никой не те гледа накриво. Много са готини, поне това е моето мнение.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #441 -: юни 09, 2008, 09:59:32 »

Дами, утре пристигам в Бургас   yahoo. Най-накрая ще мога и аз да споделя по-нова и актуална информация. Предстоят ни срещи с всички свързани със сватбата. След това ще докладвам.

Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юни 09, 2008, 16:43:04 »

KlaraFina, айде мацка лек път до Бургас! Стискам палци да се нареждат нещата както искате и ако ти осатне време за едно кафе няма да е зле!  good Wink blum
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юни 11, 2008, 09:10:42 »

Интересува ме някой правил ли си е сватбата в "Атаген" да сподели впечатления и ако има и снимчици ще бъда много благодарна! give_rose
Ресторанта го видях в сайта им,но ми е интересно да го видя украсен,а пък то и в сайта не се вижда много добре!
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: юни 11, 2008, 09:20:37 »

Интересува ме някой правил ли си е сватбата в "Атаген" да сподели впечатления и ако има и снимчици ще бъда много благодарна! give_rose
Ресторанта го видях в сайта им,но ми е интересно да го видя украсен,а пък то и в сайта не се вижда много добре!
Аз съм била там на сватба и не съм особено възхитена! Не за друго, а 2 големи маси се падат в една дупка ... и хората, които са на тези маси, са просто откъснати от събитието - нито могат да видят младоженците, нито дансинга!  pardon

Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юни 11, 2008, 09:20:53 »

Аз съм ходила на сватба в Атаген.Сладко беше, само това че едната маса-сепаре е в дъното е кофти, защото те нямат никаква видимост до дансинга, но не е болка за умиране.Ресторанта не е лош изобщо, но столовете са обемни а мястото малко и не може да се варира с местата.Колкото ти кажат,че поема като капацитет-в толкова брой на гости се вместваш.Но така или иначе ми се върти нещо като между 70 и 85 човека, което не е малко де.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юни 11, 2008, 09:21:38 »

 laugh laugh laugh За една и съща сватба говорим с didda    banana banana banana
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юни 12, 2008, 15:16:55 »

момичета приемате ли една кандидат булка в редиците ви   give_rose
сватбата е септември  danceg ресторанта е Университета  danceg
ако някой има снимки от там да показва  Blush
за сватбата освен запазени часове, друго нямаме  pardon pardon pardon
искаме всичко да е бяло и бебешко синьо  yahoo
рокля явно няма да си харесам  cray искам да е с V деколте и да е A надолу  Blush
младоженеца иска да е с бял костюм и синя риза, без вратовръзка Blush
поканите искаме да са с морска тематика Blush
търся идеи  blush
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юни 12, 2008, 15:26:27 »

момичета приемате ли една кандидат булка в редиците ви   give_rose
сватбата е септември  danceg ресторанта е Университета  danceg
ако някой има снимки от там да показва  Blush
за сватбата освен запазени часове, друго нямаме  pardon pardon pardon
искаме всичко да е бяло и бебешко синьо  yahoo
рокля явно няма да си харесам  cray искам да е с V деколте и да е A надолу  Blush
младоженеца иска да е с бял костюм и синя риза, без вратовръзка Blush
поканите искаме да са с морска тематика Blush
търся идеи  blush

Добре дошла в клуба на бургаските булки, Stefanneli.  autumn

Започвай да се ровиш из форума, има доста идейки за морска тематика на сватбата  good
Имаш време до септември, така че споко! А ние ще помагаме, с каквото можем  good
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юни 12, 2008, 15:31:18 »

мерси за посрещането  give_rose  kiss2
аз съм Нели  bouncinggirl DANCE
от днес съм тук, но ще се постарая, да намеря време, да разровя темите  smile
супер е, че си има бургаска тема  danceg
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines