Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 00:02:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво бихте си купили /поръчали по интернет?  (Гласуването приключено: април 12, 2008, 15:08:51 )
Дрехи - 3 (20%)
Козметика - 5 (33.3%)
Техника - 4 (26.7%)
Сватбена украса - 0 (0%)
GSM - 1 (6.7%)
Храна - 2 (13.3%)
Общ брой гласове: 15

Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво бихте си купили по интернет?  (Прочетена 8671 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: април 02, 2008, 15:08:51 »

какво бихте си поръчали или купили по интернет и доколко според вас хората имат доворие на интернет магазините.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 02, 2008, 15:19:45 »

Аз залагам на козметика ,от интернет но естествено такава която съм ползвала преди  good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 02, 2008, 15:21:48 »

Аз по интернет съм си поръчвала много работи, но най скъпото беше лаптопа ми, и PDA-то на мъжа ми. Също и батиря за камерата си поръчах по интернет. Много е удобно днес поръчваш утре е при теб.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 02, 2008, 15:29:31 »

За заетите като мен хора (със сравнително малко свободно време ) смятам , че интернет е едно спасение  Wink Wink Wink аз съм си поръчвала и дрешки и храна  , също така техника , козметика, парфюми и каквото още се сетите  smile
Голям фен съм на интернет магазините  good good good Пестят ценно време  girl_wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 02, 2008, 15:36:15 »

Аз до момента съм си поръчвала само дрехи и книги!!!За дрехите е малко рисковано,защото не се знае как ще стои дрехата и от каква материя е...но все пак!!!А за книжките е много удобно!!!Бих си поръчала и други неща!!! good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 02, 2008, 16:20:37 »

а тъй като форума ни е сватбен бихте ли си поръчали нещо сватбено.или за него държите да го видите на живо
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 02, 2008, 16:44:03 »

Аз например още се колебая за поканите и вероятно ще поръчам точно по интернет.А иначе съм си купувала книги само.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #7 -: април 02, 2008, 16:51:55 »

И аз съм си купувала много неща от интернет - храна, цветя, дрехи, най-много книги, парфюми, подаръци най-различни, телефон дори и т.н.

Сватбено нещо - за сега не мога да преценя, като че ли ще предпочета да го видя първо на живо. Може би подаръчетата за гости бих си поръчала от интернет, покани също, някакви картони ако ще майсторя нещо ... може би това.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 02, 2008, 17:04:17 »

Аз съм огромен почитател на този род магазини  good

Определено ми спестяват време, което е най - важното и съм си купувала много и разнообразни неща : и дрехи и телефони, и домакински неща, и книги, и подаръци  и въобще ....  good

Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 02, 2008, 17:53:32 »

Аз съм купувала книги, техника, козметика и парфюми, подаръци разни, поръчвала съм храна... Затова се сещам. Като цяло ми допада идеята, но дрехи примерно не бих купила, защото държа да ги пробвам. Купувам предимно неща, които не могат да ме изненадат.

На другият въпрос - миналата година правихме еднин проект в университета и на база на него и личен опит - малко хора в България имат доверие на тези магазини, но според мен това ще се променя, защото пести време!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 02, 2008, 18:02:46 »

Ние максимално ползваме интернет - плащаме сметки, заем и всичко, което може през мрежата. Много време ни спестява и е удобно. Иначе редовно поръчваме пици. Купували сме книги, дрехи и разни дребни нещица.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 02, 2008, 18:32:40 »

Всичко,без храна :girlhide:от посочените само телефон не съм поръчвала,но и това ще стане blush
Фирмата на милото е направила сайт именно за интернет банкирането и покрай него знам,че много хора го използват и така освен ,че пазаруват,плащат и сметките си blush
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 02, 2008, 18:32:53 »

Аз мога да кажа,че е голямо улеснение аз също съм си поръчвала по интернет много неща от храна,мобилни телефони,козметика до дрехите и техниката и изобщо всичко бих казала.Тук е по-лесно да си напазариш по интернет.Истина е,че спестява доста време и за сметки и за онлайн банкинг също.

А сега нещо свързано със сватбата,моята рокля си я поръчах по интернет да ми я ушият,и не бях я виждала на живо до 1 седмица преди сватбата ни.Вярно ,доста е рисковано,но явно аз попаднах на специалисти или просто имах късмет pardon
« Последна редакция: април 02, 2008, 18:34:35 от picolina » Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #13 -: април 03, 2008, 10:54:02 »

Аз абсолютно всичко от посочените.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 03, 2008, 10:59:10 »

Козметика и спално белъо съм купувала по нета!  good
Бих си взела и техника!
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines