Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 06:36:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 9 -та част  (Прочетена 187480 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #405 -: април 29, 2013, 14:01:08 »

Колкото до имитацията, да, мисля че е сполучлива, честно казано останах приятно изненадана като ги видях в магазина на живо. Постоянно ги оглеждам и не намирам големи кусури, което си е доста добре smile

Да взема малко повече да поясня по удобството все пак. Обух два различни чифта от един и същи номер, и дори размених по една обувка в тях. Едната я усещах някак си неравна на платформата, сякаш съм стъпила върху дъвка, ако ме разбирате. Затова взехме лявата от друг чифт и тя си беше наред. Обувките са сатенени, но на ръбчетата при пръстите леко ги усещам, което не означава, че ще е проблем, но знам ли при по-интензивни танци може и да ме протрие. Като цяло обаче за височината си са удобни, чувствам се стабилна, доколкото това е възможно на такива токчета. Освен това цвета идеално пасна на втората ми рокля, която в края на краищата си купих в шампанско. Малко се колебаех дали обувки в шампанско биха подхождали на осноната ми рокля в слонова кост, но разгледах доста снимки и смятам, че са си добре заедно smile

И все пак...до сватбата има 4 месеца, кой знае какво ще измисля дотогава smile Ще се разпиша ако се случи нещо ново пак!
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #406 -: април 29, 2013, 15:44:30 »

Моите дантелени съкровища купих 6м по-рано. Просто прекрачих прага на магазина, видях ги и бях сигурна, че са те! На въпроса кое първо обувките или роклята, при мен бяха обувките. Мислих си, че имам достатъчно време да размисля и да взема други, но това така и не случи. Ще им изневеря с пантофки само, ако те изневерят на мен  Girl_hide Така че 4м си е направо кратък срок - точно за избор на обувки!  Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 30, 2013, 08:24:34 »

Аз моите обувки си ги купих съвсем случайно 5 месеца по-рано.
Даже миналата седмица прецених, че само вкъщи не могат да се разтъпчат както трябва. Поради тази причина ги поносих навън няколко часа. Мисля поне още 1-2 пъти да излезна с тях, така ще съм сигурна, че кожата вече се е понаместила спрямо крачетата ми smile
Активен
Fallen_Angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #408 -: април 30, 2013, 22:25:56 »

  Sunshine                                          невероятни са,ако някои знае каде мога да намеря по евтиния им вариант ....
« Последна редакция: април 30, 2013, 22:29:48 от Fallen_Angel » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 30, 2013, 22:29:08 »

ООоо много са хубави Ангел, разкошни са!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #410 -: май 01, 2013, 09:34:46 »

Ангелче обувките са невероятни heart (На мен само това червеното на тока не ми харесва много, но бих го преживяла blum )

Аз пък моите обувки открих с голям зор cray Бях си поръчала роклята, като знаех на каква височина искам да съм (6-7см защото и през останалото време съм на такъв ток по цял ден и нямам никакъв проблем, ако са удобни!). Нооо после почна дългото търсете. Така и не намерих бели обувки, с бял ток! от естествена кожа (а нося само такива) cray Прежалих се взех изкуствени, много симпатични, ама изкуствени. После пък почнах да се изнервям, че са изкуствени и не мирясах докато не си купих втори - платформа естествена, но пък първите бяха толкова удобни, че цял ден си изкарах на тях yahoo

Момичета, има едни силиконови лепенки в Джъмбо, вършат страхотна работа yahoo Съветвам ви да си вземете поне едно пакетче, струват по 1,5 girl_wink Моите целите бяха с каишки и ако не бях с тези лепенки със сигурност щяха да ми направят все по някой време пришки girl_impossible
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 01, 2013, 10:11:08 »

  Sunshine                                          невероятни са,ако някои знае каде мога да намеря по евтиния им вариант ....

в Паоло Ботичели има подобни но джуфката отпред е различна. 39лв. са, но честно казано, не са превъзходно качество. Ако е само за сватбата, обаче, надали ще се забележи, че не са....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: май 01, 2013, 10:54:17 »

това е Лубутен май, има китайски сайтове с реплики до 200 долара чифта. точно за този модел нз дали ще го има, но виж:

http://www.replicachristianlouboutinhouse.com/
Активен
Arcadia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #413 -: май 01, 2013, 12:05:30 »

Извинявай се, ако вече е коментиран въпросът, но някой може ли да препоръча място в София, където правят обувки по поръчка?
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: май 01, 2013, 19:47:45 »

Да не те объркам, но мисля, че имаше булка, която си беше поръчала от сватбения център в Младост. Поръчки правят и в един от безистените на Пиротска, като тръгнеш от Мария Луиза ти се пада от лявата страна. Слизаш по стълбите и салона ти се пада вдясно, точно на ъгъла. Надявам се да се ориентираш, защото не мога да го обясня по-добре.       
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 02, 2013, 14:09:56 »

в сватбения център има модели които ги правят по поръчка.има ги в бяло и можеш да избереш от няколко варианта материи.аз имам повод 2 дни преди сватбата и ми направиха затворени в розово.няма вариант да ти направят по твой модел.като се приберем в софия ще снимам и ще ви ги покажа.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #416 -: май 02, 2013, 18:42:49 »

Вчера обиколих доста магазини за обувки по друг повод, но има ужасно много нови и подходящи модели. Ето тези ми направиха много добро впечатление - Tendenz за 45лв
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #417 -: май 02, 2013, 18:52:13 »

Ау Жози, средните са много красиви! А и цената им е супер!
Аз незнам но нещо много се увлякох с този Bagley Mishka, харесах едни негови тюлени обувки и не мога да си ги извадя от главата, някой знае ли има ли негови обувки в европа/бг и ако да къде?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: май 02, 2013, 18:58:25 »

Жози, много са хубави. Първите днеска ги намерих в шкафа на мама, но са в черно и бяло и естествено ги пробвах. На мен поне не ми бяха удобни, защото крака ми е по-слаб и ми хлопкат, но на залко по-пълен в стъпалато крак мисля, че ще са удобни.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 02, 2013, 19:33:11 »

Ау Жози, средните са много красиви! А и цената им е супер!
Аз незнам но нещо много се увлякох с този Bagley Mishka, харесах едни негови тюлени обувки и не мога да си ги извадя от главата, някой знае ли има ли негови обувки в европа/бг и ако да къде?
В Лондон ги има в Harrods и в този магазин LES TROIS SEOURS, който е на Canary Wharf, ако това помага smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines