Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 00:44:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 9 -та част  (Прочетена 187468 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 19, 2013, 15:23:52 »

Деси и на мен не ми допада идеята да са друг оттенък, но в  крайна сметка едва ли ще се виждат.

А за дантелените балеринки- уви, трябва да са по -мекички, но не се получава при Мегияс. Пробвала съм едни по-скъпи на не помня коя фирма, не се усещаше жулене или стягане. ама бяха около 5 пъти по -скъпи .
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #121 -: март 19, 2013, 15:30:34 »

Момичета, винаги имайте спасителен вариан освен балеринки,
Не си бях "разходила" моите и цялото време в ресторанта бях с джапанки под роклята ( ей такова жулене имах за няколко минути , че една седмица после не можех обувки да сложа)
Добре че бях си купила бели:)
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 19, 2013, 15:33:59 »

Момичета, винаги имайте спасителен вариан освен балеринки,
Не си бях "разходила" моите и цялото време в ресторанта бях с джапанки под роклята ( ей такова жулене имах за няколко минути , че една седмица после не можех обувки да сложа)
Добре че бях си купила бели:)

Леле мале... то балеринките са ми спасителния план.. Girl_hide
Добре, че си имала възможност да отреагираш smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 19, 2013, 15:40:44 »

Леле мале... то балеринките са ми спасителния план.. Girl_hide
Добре, че си имала възможност да отреагираш smile
мен сватбените ми обувки им се счупи катарамата преди да съм ги обула, тия шу аквариум  са ужасни.
Хубаво че имах и бели балеринки и бели платформи сандали, обаче само последните се оказаха супер удобни.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 19, 2013, 15:51:40 »

Ще имам и къса рокля за танци пак в шампанско и там ще се виждат.
А освен другото на тези задната част на подметката е бледо бежаво, не е чисто бяло...но да видим. Като отида да пробвам роклята ще се видя smile

Но имам време, надявам се след един месец да излезят по летните варианти smile Сега ми трябват заради мерките за дължитената и не мога да чакам smile
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #125 -: март 19, 2013, 15:53:43 »

Леле мале... то балеринките са ми спасителния план.. Girl_hide
Добре, че си имала възможност да отреагираш smile
Подготви и някои сандалки, пък дори и да не са бели
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 19, 2013, 20:39:29 »

2 идеи:
http://www.net-a-porter.com/product/338800
http://www.net-a-porter.com/product/331283
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 19, 2013, 21:43:48 »

Подготви и някои сандалки, пък дори и да не са бели

Да, това си мислех и аз... Днес обикалях, но все още не са изкарали богатия избор от пролетни стоки smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #128 -: март 20, 2013, 15:00:04 »

За жалост обувките,които си поръчах по интернет се оказаха доста неудобни и мисля да ги върна! sad Странното е, че като пробвах същите в един магазин, ми бяха много удобни! Проблемът обаче не е в размера, защото едните,които поръчах са ми големи, но пак ме убиват отпред. Чудех се дали няма да се отпуснат ако ги понося вкъщи, но не зная дали да рискувам! За мен винаги е било от голямо значение да съм с удобни обувки на сватбата, защото не мога да си представя в този важен ден, единственото, за което да мисля е,че нямам търпение да се събуя или да седна някъде!  nea
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 20, 2013, 15:18:12 »

Ах, момичета, вчера пробвах всички възможни дантелени балеринки на Мегияс и или ме стягаха, или ми бяха малки, или ръбеха по краищата... Пробвах само едни кожени, те ми бяха удобни, но не ми се даваха 80 лева за абсолютно изчистени без каквито и да било дантелки или цветенца... В крайна сметка, ако не намеря други ще се върна на тях.  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 20, 2013, 16:12:27 »

Ах, момичета, вчера пробвах всички възможни дантелени балеринки на Мегияс и или ме стягаха, или ми бяха малки, или ръбеха по краищата... Пробвах само едни кожени, те ми бяха удобни, но не ми се даваха 80 лева за абсолютно изчистени без каквито и да било дантелки или цветенца... В крайна сметка, ако не намеря други ще се върна на тях.  Wink
виж  в нета къде има магазини на топ 10 ( или хит 10 беше ). имат дантелени пантофки в сайта им, които макар и евтини , някак си по не жулеха крака ми.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #131 -: март 20, 2013, 19:37:32 »

Според мен, ако има нещо, в което е добре да се инвестира повече от нормалното като част от тоалета, то това със сигурност са обувките... Не мога да си представя да не мога да стъпвам от пришки по някое време или да се налага да ходя боса...

Аз тази събота тръгвам на сериозен лов за обувки, надявам се вечерта да мога да се похваля с покупка. Трябват ми няколко чифта - един за подписването, тъй като ще е в отделен ден, един за официалната част на сватбата - за предпочитане в тюркоазен цвят и един за танците и в случай, че официалните не са ми достатъчно удобни.  girl_impossible
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #132 -: март 20, 2013, 20:04:28 »

Има един стик, на "Др.Шол" , нанася се на места където жули обувката( страхотно е за сандалки с много каишки), или помощни лепенки за обувки- те се лепят от вътрешната страна където има нужда. Но не го препоръчвам да се експериментира на самия ден , иначе помага за неудобни обувки
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 21, 2013, 02:20:53 »

Най-важното е обувките да са удобни! Не рискувайте да си съсипете настроението в големия ден с пришки, мазоли и болки в краката. Имам горчив опит от абитуриентския ми и не бих си причинила пак подобно мъчение. sad
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 21, 2013, 09:11:35 »

Определено обувката е едно от най-важните неща в сватбения ден, да не кажа най-важното....че ако не са удобни .. целия ден ще ти се стори едно голямо мъчение  angry затова задължително 2-3 чифта- ниски,високи, за да ги сменяме  Bravo и купона да е на макс  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines