Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 10:11:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята!  (Прочетена 234238 пъти)
 
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #270 -: май 22, 2008, 13:39:41 »

да,скъпа,знам! :)но при мен нищо не работи.например изкарвам избора на вратите,но като натисна върху някоя нищо не става!как да започна? sad
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 22, 2008, 13:47:21 »

Ами, като си избереш вратата само като натиснеш върху нея  не става, трябва да я "завлечеш" до мястото, където искаш да бъде .... ако правилно съм разбрала въроса  smile
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #272 -: май 22, 2008, 13:49:16 »

ааааааааааааааааа-хааааааа!ясно!!!мерси!сега ще пробвам! give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 22, 2008, 15:30:40 »

Аз също си я свалих тази програмка и даже си направихме проектче ама да ви кажа незнам как да го кача да го видите защото формата е странен.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 22, 2008, 15:36:37 »

здравей Gucci, може просто да използваш "print screen" и за запазиш снимката като jpeg. Дано съм била полезна.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 22, 2008, 15:40:25 »

ще се пробва довечера и ако стане ще кача снимката да видите нашето проектче.А иначе доста се ровихме в програмката докато я разучим.
Златна си Gery79 .Благодаря ти много.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 22, 2008, 15:48:09 »

Ето това направих аз за малка кухничка .....

още се уча на програмката и тепърва ще експериментирам  pardon


* kuhnia3.JPG (46.31 KB, 1278x946 - видяно 474 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 22, 2008, 16:21:20 »

Gerka, ако това ти е експеримента, как ли ще изглежда истинската скица?! Суперско изглежда  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Направо ви завиждам за нишите и чупките, ние сме кухня и бам - ни в клин ни в ръкав почва хола  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 22, 2008, 20:20:33 »

]Благодарение на Gery79 ви пускам проектчето което сътворихме с милото в събота.Е не е кой знае какво ама ние му се кефим.Фани и нашата кухничка е така не е отдалена а направо след кухнята хол.Пиши как си разпределила нещата
И от друг ъгъл
[/url
« Последна редакция: май 22, 2008, 20:28:33 от gucci » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #279 -: май 22, 2008, 21:02:58 »

Guggi, какви са ви размерите на хола-кухня?

Не искам да те обиждам, но ми се струва, че това не е най-практичното решение в случая.
Като скоро ремонтирала кухня с няколкомесецно планиране с подобни програми, консултации със специалисти и т.н. пак не съм напълно удовлетворена от резултат. Когато кухнята влезе в употреба чак тогава се забелязват практичните и непрактичните решения.

Мисля, че малко повече работна повърхност ще ти бъде от голяма полза. Също така ти препоръчвам да сложите плот от другата страна на печката, та дори и 20 см да бъде. Знаеш колко пръска от конлоните, когато се готви и цялото нещо ще се размазва точно пред вратата.

Ще се поразровя из мойте архиви с кухни, може и да намеря подходящ снимков материал.

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 22, 2008, 21:07:08 »


Мисля, че малко повече работна повърхност ще ти бъде от голяма полза. Също така ти препоръчвам да сложите плот от другата страна на печката, та дори и 20 см да бъде. Знаеш колко пръска от конлоните, когато се готви и цялото нещо ще се размазва точно пред вратата.

С това не съм съгласна,нашата печка е отделно от другите неща и не пръска изобщо ,е да ако пръсне то е по печката,но не и по пода good иначе Гери няма ли да са ви малко шкафовете blush
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 22, 2008, 21:26:53 »

живеем под наем и хазяйката смени печката с по-тясна и сега има разстояние между печката и стената. категорично ви казвам - ПРЪСКА. винаги внимавам котлона да не е силен и как поставям продуктите в тигана/тенджерата и резултата е почти еднотипен.
кошмар ми е да почиствам това разстояние на пода.
Подкрепям кларафина, че ще пръска, защото печката е в края.
gucci, успех!  good винаги има и друго решение!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 22, 2008, 23:01:02 »

значи да поясня че това е само проектче.нито е с реалните размери нито реалните кухненски части.Първо котлоните ще с два.второ ще има плотче след печката просто не намерих такова каквото исках в програма.дневния тракт е наистина малък към 16-18 кнадрата още не сме решили напълно в коя стая ще е .просто си поиграхме с програмката и сътворихме това.ще се радвам и на други предложения разбира се.А за пръскането завис от печкат и това какво готвиш.Айде лека на всички които като мен още не спят
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #283 -: май 23, 2008, 09:22:25 »

Цитат
мацки да се включа и аз в тази темичка-решихме да ремонтираме кухнята и отидохме в Деница в Младост и третата кухня,която видяхме беше "нашата",прилича много на тази,която Гучи е пуснала на снимка на предната страница-венге,3м. на една стена,консултантът ни направи безплатен проект според нашите изисквания и размери и изчисли,че ще ни струва под 1000лв!Ще я поръчваме този уикенд ,защото се чака 45 раб.дни,а искаме да е готова преди да се роди бебето 

estrella, поздравления за така бързо направения избор, мечтата на всяка жена!!! Ще чакаме отзиви и като ви я монтират и снимков материал.

А с тази програмка и аз си поиграх и наистина не излиза съвсем това, което си представям, но дава бегла представа. Обаче нашата идея се доближава силно до тази на Gerka като форма и разпределение и съвпада с цветовете на gucci  Wink Явно имаме общи идеи  yahoo А какво ли ще стане накрая   girl_impossible
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 23, 2008, 09:45:34 »

ще се намеся и аз да ви дам един съвет !!!!!! направете си поне няколко по-големи шкафове, добре че при мен пространството ми под мивката е голямо и имам само едно бойлерче, че не знам иначе как щях да прибера голямата тава от печката, голямата тенджера, иначе не съжалявам, че витрините са с матирано стъкло напротив с две ръце съм за това, хем по -красиво и не се вижда вътре как кое е подредено , все пак като има няколко вида чаши не стои красиво !!! другото което е сложете си лампа над мивката, добре че я имам, тъй като при нас започва бара и ми беше много тъмно докато милото ми я монтира сега ми е супер !!!!! много ще ви е удобно мивката да е с плот, тъй като дори и сушилника да е точно до мивката пак всичко става на капки, а така поне е на мивката и си изтича !!!! колкото до ъгловите и откритите етажерки са достатъчни една две, тъй като на тях се слагат някакви сувенири и красиви нещица , по-добре всичко да е прибрано още по-малко както е при нас хол+кухня !!!! smile и си оставете максимално свободно място на плота за рязане и т.н. което да е непосредствено до мивката !!!! на нас в момента ми е в близост микровълновата и сега ще мислим начин да я махнем оттам , че ми пречи !!!!! успех
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines