Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 17:42:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята!  (Прочетена 234248 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #105 -: февруари 22, 2008, 21:35:14 »

Фийбс, браво, вие напредвате (кухните и баните са най-трудни). Пусни някоя снимчица след това. А какъв цвят ви е кухненската мебел ако не е тайна?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #106 -: февруари 24, 2008, 08:48:47 »

И нас ни морят напоследък въпроси за кухни (нали гледаме планове на къщи в строеж). Аз много искам бяла кухня (от типа "country) и съм се спряла на нещо подобно...


* country_kitchen.jpg (69.31 KB, 700x525 - видяно 362 пъти.)
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 24, 2008, 08:58:58 »

Диди много ми допада тази кухня...еднат така в средиземноморски стил...просторна...а и белия цвят и придава допълнителна лекота и изтънченост... Yes
Имам позната, която е със много светла кухня, която обаче сега казва, че ако сега и предстои да прави кухня би заложила на функционалността, а не толкова на красотата, защото свтелата кухня се поддържала доста по- трудно.Това обаче засега не ми пречи да умувам и аз за кухня в светли тонове..smile
« Последна редакция: февруари 24, 2008, 09:31:55 от pleasure » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 24, 2008, 11:09:11 »

Фийбс, браво, вие напредвате (кухните и баните са най-трудни). Пусни някоя снимчица след това. А какъв цвят ви е кухненската мебел ако не е тайна?

Обзавеждането е два цвята - ванилия и бледо зелено.Сега отивам да помагам на милото  и довечера ще ви пусна снимките с кухнята преди да сложим обзавеждането.За латекса голямо бъркане бърках - три цвята смесвах да видим какво ще стане........... tease
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 24, 2008, 17:34:55 »

Ето обещаните снимки.Само да се застраховам,че не е изсъхнала боята все още........



Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 24, 2008, 18:38:16 »

Фиибс , цвета е сладурски и нежен , браво  Bravo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 25, 2008, 09:18:11 »

Аз да се отчета какво купихме с милото така-Хладилник с фризер за вграждане на Gorenje,фурна/инокс/ на Elektroluks,Керамичен плот на Gorenje,Пералня на LG  danceg danceg
Моля ако някой ползва такива марки да ми каже доволен ли е от тях blush give_rose
фииби цвета е суперски просто  Bravo Bravo чакаме с нетърпение да пуснеш и на вече обзаведената кухня give_rose
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #112 -: февруари 25, 2008, 09:35:18 »

Аз да се отчета какво купихме с милото така-Хладилник с фризер за вграждане на Gorenje,фурна/инокс/ на Elektroluks,Керамичен плот на Gorenje,Пералня на LG  danceg danceg
Моля ако някой ползва такива марки да ми каже доволен ли е от тях blush give_rose
фииби цвета е суперски просто  Bravo Bravo чакаме с нетърпение да пуснеш и на вече обзаведената кухня give_rose
Нашия хладилник с фризер също е на Gorenje,но все още не сме го ползвали...Пералня си харесахме на LG с новата директ драйв система която доста ни я похвалиха .. но в крайна сметка взехме на Wirpool 6 чувство.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #113 -: февруари 25, 2008, 09:44:15 »

Едно не ми харесва на печките,разположени по-високо.Абсорбатора е сложен над котлоните и така всички изпарения от печката отиват по шкафовете или в плота над нея.Ако не е термо или водоизолиран втпрос на време е парата да си всърши работата.

fiibi_bg, права си. Консултирах се пак за този вариант с висока вградена фурна и ми каза, че при готвене, ако има шкафче без значение дали е стъкло или дърво, се навлажнява от изпаренията. Хората, които имат този вариант, за сега нямат проблем с шкафчето като забършат бързо влагата още по време на готвене и след това, но не се знае до кога ще издържи ... всмисъл, че кухнята още е нова.
За това, ако останем на този вариант, ще искаме да ни направят горното шкафче с изолация good
А вашият цвят е много свежарски  Bravo браво на майсторите  Bravo и ще чакаме тези дни и шкафовете  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 25, 2008, 14:31:01 »

ей за това не се бях замисляла !!!! явно си права Фийбс !!!!!!!
а за цвета много го харесвам !!!!! в нашата кухня вече е изграден бара и направена замаската там където ще е теракота !!! остава да се шпакловат стените, изцикли и лакира паркета и лепим тапетите - как хубаво звучи, само където ще отнеме доста време  diablo

Дафни честито за новите ви придобивки !!!! smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 25, 2008, 15:25:14 »

Едно не ми харесва на печките,разположени по-високо.Абсорбатора е сложен над котлоните и така всички изпарения от печката отиват по шкафовете или в плота над нея.
Точно заради това и ние се отказахме от този вариант и си останахме с класическия-фурна-плот-абсорбатор good
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 25, 2008, 16:10:52 »

Едно не ми харесва на печките,разположени по-високо.Абсорбатора е сложен над котлоните и така всички изпарения от печката отиват по шкафовете или в плота над нея.
Точно заради това и ние се отказахме от този вариант и си останахме с класическия-фурна-плот-абсорбатор good
И аз съм с класическия тип фурна  good, въпреки че много исках и моята да е на високо, мислех, че ще е по-удобно, но просто мястото не го позволяваше...Но сега свикнах и изобщо не ми прави впечатление... girl_wink
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #117 -: февруари 25, 2008, 16:24:49 »

Момичета ние имаме такава фурна вградена, дори две фурни, и никога не се е получавало овлажнение, и преди съм имала живяла в квартири и също не е имало проблем... Много сме доволни.

Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 26, 2008, 16:14:15 »

И аз не мога да разбера за какви пари чак толкова говорите - парата излиза от яденето, а не от фурната - като извадиш тавата от фурната и я сложиш някъде от фурната излиза ли пара - не?А ако отваряш по време на готвене евентуално тогава излиза ,ама не си държиш главата в горещата фурна минути - само поглеждаш и затваряш....За 3-4 секунди не виждам за какви толкова пари говорите.....Къде е проблема тогава?Същото е и с котлоните - като махнеш тенджерата от там парата е където е тенджерата, а не излиза от котлона...Не случайно хората са ги измислили за удобство фурните, които са по-нависоко и ако беше толкова непрактично нямаше да се прилага  pardon Това е моето мнение...
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #119 -: февруари 26, 2008, 16:38:54 »

Диди много добре го обясни...  Bravo аз не бях чувала за парите преди, мога да кажа че пара най-много става когато си пусна каната за вода, но никога от фурната.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines