Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 21:16:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sunny_girl - 27 юни 2009  (Прочетена 37046 пъти)
 
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 06, 2009, 10:36:51 »

Момичета, благодаря ви за пожеланията.   give_rose
Вече съм на линия! Скоро ще пусна снимки, а ще напиша и разказ!  smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 06, 2009, 13:45:35 »

Честито и от мен на новото семейство!
Бъдете много влюбени, щастливи и отдадени един на друг!

Чакам и аз снимчициии!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 07, 2009, 10:47:18 »

Веси хайде мила,не ни дръж в напрежение,чакаме снимките с нетърпение. Wink
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 07, 2009, 11:24:17 »

     Денят ми започна рано-рано, някъде към 6:30. Да ви кажа поспах си доста добре за разлика от сестра ми, която будувала почти цяла нощ. Станахме всички вкъщи, пийнахме по кафе и се започна.... Майчето първа се изстреля на прическа, да е готова и да се оправя после по вкъщи. Ние със сестра ми и ние тръгнахме към Пловдив за разкрасителни процедури. Аз от предния ден бях на маникюр, педикюр и вежди, та за самия ден остана само грим и прическа. Така добре си бях разграфила деня, че нямаше по-спокойна от мен. Но..... отивам аз в салона, дойде и фризьорката, седнахме да изпием и там по едно кафе и тя поиска да й покажа какво съм си взела за косата. Аз бях взела само форкети с камъчета. Мислих, че ще са достатъчни, а тя категорично каза, че не може така да се появя-само с няколко камъчета по косата.  nea Ужас 9:30-нямам украса за косата, а магазините още не работят. И като се юрнах из главната на Пловдив, казвам ви бях като някоя луда!  girl_impossible girl_impossible girl_impossible Тя Валя Дива ме видя как се щуросвам. Намерих едно магазинче за фиби и разни истории за коса, но не работеше. Викам си те ще отворят на време и всичко ще е ОК. Но....НЕ. Чакам аз като луда, ама никой не отваря. Лелеееее подкосиха ми се краката. Ами сега....? cray  Изпаднах в паника и не знаех какво да правя. Добре, че се сетих да отида до един магазин, където украсяват подаръци – та там, си купих 2 метра бяла тел, който после фризьорката така моделира, че думи нямам. Ударих ми един крос до салона, къде всички се чудиха вече къде съм се запиляла. Ама какво да правя... Там се видяхме със Зайо. Тъкмо щяха да я почват.
   Започна ме Катя. Прическата ми стана уникална. Поне аз страшно много се харесах. Апък и с импровизираната украса стана толкова оригинално. Бях готова с прическата, и му ударих едно чакане за грима, понеже аз бях изостанала с моя час и изчаквах Зайо да я приключат. Удобен момент да си поема въздух. Дойде и моят ред за грима – Слави ме направи коренно различна от пробния. Харесах се страшно много. Обаче гледам часовника-изоставам яко с времето. Нещото, което ме притесняваше беше, че сестра ми след фризьора отиде у Жоро, а у тях наближаваше времето, в което идваха музикантите. Апък и тя се притесни. Но....оправиха ме в салона, засипаха ме с комплименти колко добре изглеждам.
   Една приятелка ни закара със сестра ми до Асеновград. Да, но ми се обажда Жоро и ми казва,че оркестъра бил вече у тях, а аз още в Пловдив. Малеееее,  пак шок и ужас. Гасссссс, по пътя звъннах на майка ми всичко да ми е подготвено и аз от врата направо скочих в роклята, защото пък звънна фотографката, че била в града вече. Добре, че тя ме успокои малко. Снимки, снимки, снимки...... и по едно време.....клаксони. Сърцето ми заби лудо, щеше да изскочи.
   

Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 07, 2009, 11:24:57 »

Родителите ми ги посрещнаха и влезнаха. Сестра ми беше пред врата да ме пази, а в стаята при мен – приятелки, които затискаха  вратата. Много весело се получи. Сестра ми сравнително лесно ме даде. И като влезнаха.... влиза моят любим с костюм, с един разкошен букет.... и аз се просълзих от вълнение, от радост, знам ли и аз от какво. Тук малко ми се губят моменти. Но си спомням, че закичих роднините и после пихме по едно уиски и хайде.....беше вече време татко да ме извежда. Следващият вълнуваш момент. Поведе ме татко, а като излезнахме, всички ръкопляскаха. Татко ме предаде на кума и завихме едно голямо хоро. От хорото помня само, че ми беше много горещо.
   Оттам към църквата. Имаше малко време до ритуала, та успяхме да се снимаме. В двора на църквата беше чудно за снимки – зеленинка, цветя, приказка.  Дойде време да влизаме и се усетихме, че сме забравили свещите за кумовете. Нищо… не беше болка за умиране – купихме от църквата. Венчавката беше много хубава. След ритуала, пак малко снимки и тръгнахме към Пловдив. Много се притеснявах да не завали, но ни се размина. В стария град направихме чудни снимки. Фотографката беше изключително готина – успя да ни предразположи и се отпуснахме, мохабет, смях. Времето мина неусетно.
   После в ритуалната зала. Казахме си “ДА”, Жоро успя да ме настъпи 3 пъти-за по-сигурно.
   После към ресторанта. Малко подранихме, та шашнахме персонала, но подробности! Имахме Welcome drink – получих ужасно много букети-от красиви по-красиви и още по-красиви пожелания. Няма думи да ви опиша.
   Последваха традициите – захранване, чупене на чашите, менчето. С всичко се справихме-особено аз –потроших си чашата на сол едва ли не. А менчето такъв шут му ударих, че се преобърна 2 пъти!
   Започнаха танци-манци....дойде ред на фолклорната програма на състава на свекъра и свекървата. Това беше като поздрав от нас към гостите. Тъкмо ще започва танца........ и Жоро скача от стола и аз се шашкам какво става. Докато се усетим, Жоро се беше включил в танца. Настана такава еуфория.... не мога да ви опиша. Такава изненада ни направи  мъжо. Както каза кума – Жоро разцепи мрака с това си включване. funnytooth Накрая всички бяха на  крака и аплодираха изпълнението.
   И оттам като се започнаха танциииии.... не ни останах крака. Дансингът и за минута не остана празен. Стана много весело.

Ще напиша продължението след малко...  smile


Качих две снимки от любителските в галерията. Скоро ще сложи и в албума!  smile
« Последна редакция: юли 07, 2009, 11:28:03 от Sunny_girl » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 07, 2009, 11:54:09 »

Малеее голям спринт си му дръпнала около прическата  Bravo,но така като гледам май си е струвало и то много,разгледах двете снимчици дето си ги качила и сте страхотни от това,което виждам,браво!Ще чакам с огромно нетърпени да разгледам и останалите снимки. yahoo.А и като,че ли с този разказ така ме завладя,че се принесох веднага в твоя голям ден  danceg
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 07, 2009, 12:48:19 »

Леле мила Веси,страхотна си,толкова си красива,нямам думи!
Ама бързичко искаме още снимки!Иначе по разказа си личи,че си има доста емоции рано,рано сутринта! blum
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 07, 2009, 13:26:52 »

         Хвърлях и букет по някое време. Хвана го моя приятелка, за която много се радвам. Дано, наистина тя е следващата булка.   weddingday
   Имахме и надиграване с пиле и торта. Беше весело, сестра ми измъчи кума, хич лесно не му даде тортата. Кумата и тя се потруди за пилето!
   Хората се вихриха на макс, както се казва, поздрав след поздрав. По едно време трябваше да се заснеме нашият последен танц, но последен заради самото видео. Не можем да укротим хората. Ужас, DJ се препоти. 
   Откарахме до към 1 след полунощ. Аз не си чувствах краката. Имах мазоли...ужас. Изпратихме и последните гости и се прибрахме. Просто нямах сили да продължим.
   На 28.06. сутринта започнах с чаша силно кафе и се юрнах да си отварям подаръците – нали съм си любопитко. Аз бях писала и по-горе, но най-якия подарък беше – билети за концерта на Мадона през август.
   Това беше нашият ден. Приказен, вълшебен, изпълнен с хиляди незабравими моменти и незаменими емоции. Желая на всеки да изпита тези красиви емоции. Усещането е неописуемо!


Снимки ще кача скоро. В момента сме все още без компютър. Еветуално, ако успея от работата да кача някоя друга снимка. А ще кача повечко през уикенда като ида вкъщи.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 07, 2009, 16:17:14 »

изкарали сте си супер веси! много се радвам и пак ще отбележа че беше най-красивата булка която съм виждала. и да знаеш как ти "завиждам" за билетите за концерта!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 07, 2009, 17:04:37 »

Ех, че хубав и вълнуващ разказ!!! Имам чувството,че си спирала да пишеш колкото да си поемеш дъх!!
Честито още веднъж, мила!
Невероятно красива булка си била!!!!!!!!!!!!!!! Нямам търпение да видя и другите снимки!!!!
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 07, 2009, 22:02:52 »

Веси -прекрасна булка си!
И голяма еуфория е било, но си е струвало! smile
Още веднъж - Честито! give_rose give_rose give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 08, 2009, 09:16:38 »

Честито,
 много щастие, любов, здрвае и късмет!
 Много увлекателен разказ и си много хубава!
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 08, 2009, 11:13:13 »

Веси, честито и от мен! И от двете снимки наистина се вижда, че има за какво да настояваме - хайде, още снимкииииииииииииии! Eeager
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 08, 2009, 13:35:54 »

Ето, няколко, докато успея да систематизирам останалите.
http://snimka.bg/album.php?album_id=397760 парола 2706
« Последна редакция: юли 08, 2009, 13:37:50 от Sunny_girl » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 08, 2009, 15:15:13 »

Снимките са супер, а ти си много хубава  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines