Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 01:06:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 244177 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #690 -: май 20, 2015, 08:16:16 »

Наде, един познат имаше счупен панел на телефона. Пишеше смс само със средните и десните букви. Познай как се разбираше? Като му трябваше буква от лявата колонка и чукваше първата буква от средната. Абе, лудница! Всички се чудеха в какви запои се е хванал и то посред бял ден! tease Звъниш му, а той в супер кондиция. Питал те как си, какво правиш pardon
Мобилизирай се, ако не за чистене - за разходка поне Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: май 20, 2015, 08:48:42 »

Наде, добре че е фейсбук, да си комуникирам с теб, но тук също липсваш! Така че, пиши  beating

Понеже бях в голяма еуфория от новината за Миленка и Борис.. И изобщо не съм прочела като хората, какво е написала Свекърва, мислех че говори за игрички и занимания  crazy Аз на 1-ви юни освен за захарен памук и балони, се сещам винаги за водни пистолетчета и онези прекасни неща, които правят балончета.. Обожавам ги  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: май 20, 2015, 08:49:31 »

Денят днес е прекрасен! Все хубави неща.  yahoo
Много, многооо се радвам за Миленка.  Bravo Да са живи и здрави всички!  heart Дано наистина не сме й досадили.  smile


Имам и аз повод да почерпя. На тази дата се е родил най-любимият ми човек на света - Моето мъжле.  heart heart heart Да ми е жив и здрав и мноооого да ме обича. blush heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: май 20, 2015, 08:52:34 »

Миме, тортата е прекрасна, обожавам такива  heart Да ти е жив и здрав мъжа, много да те слуша и да се обичате винаги все така  give_rose Измисли ли му някаква изненада или подарък?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #694 -: май 20, 2015, 08:58:29 »

Миме, а така, като една истинска жена пожелание за теб си си написала, браво!  heart Да ти в жив и здрав, много незабравими моменти да изживеете заедно, докато съвсем между другото той прави мускули от носенето на прекрасната ти особа.

Alichka, и това ми минава през главата - разходките, ама за сега времето изобщо не ме вика навън, мрачно е.

Тони, не се коси, от фейса няма да ми избягаш, в готовност съм за големи досаждания винаги!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #695 -: май 20, 2015, 09:02:35 »

За мен е много рано. Надявам се не искате недоносени бебета. На Фани сьщо още не й е … Ама ако имате желание да досаждате ..  blum

Искам такава торта да ям наистина  Плачещо момиче Лошо момиче !!! А на мьж ти да е жив и здрав  give_rose

Аличка е супер права за досаждането, че това е само началото и за маста хахаххааха, яко !!!  lol Точно така си е  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: май 20, 2015, 09:03:56 »

хахахах, с досаждане ако ставаше то, досаждайте колкото си искате. А на мен как ми се иска да родя до края на месеца, че трябва да си пратя на село голямото дете в края на месеца, щото ги изписват от градина и като зараждам няма къде да я оставя, а бабите са на работа. Още го обмислям де  blum
зарадвах се много за Миленка, друга позната вчера роди момиченце, та все хубави новини!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #697 -: май 20, 2015, 09:09:13 »

Миме, да ти е жив и здрав любимеца и много да слуша biggrin
Ще го изненадаш ли някак? Имаш ли план за действие? Тази торта изглежда мнооого вкусна. Ном ном...  Torte
Свекърва, започнах да пиша идеи за подаръчета, ама изхвърчах да си гоня автодруса, че пак съм без кола. Можете да им дадете книжки за оцветяване и от тези машинки за сапунени мехури (не че са машинки, ама не се сетих как се казват). Децата от всички възрасти много им се радват и са голяма атракция.
Ина, покрай вас няма ли хубави десерти? Аз съм примъкнала една кутия с бисквити да се почерпим с колежките за здравето на Миленка и малкия пъпеш. Ама не съм им казала за какво са, че ще ме гледат стерео и ще ме обявят за луда. Което не е далеч от истината.  Xixixi crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #698 -: май 20, 2015, 09:11:38 »

Има десерти и то баш такива. Това като го гледам си е чисто френско (в най-лошия случай америаканско), ама някой трябва да излезе навьн, за да го купи  pardon

Фани, как е корема ти? Имаш ли контракции? Чудим се тука вьв форума кога ще излезе твоето бебе и залагаме  lol
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: май 20, 2015, 09:24:54 »

Има десерти и то баш такива. Това като го гледам си е чисто френско (в най-лошия случай америаканско), ама някой трябва да излезе навьн, за да го купи  pardon

Фани, как е корема ти? Имаш ли контракции? Чудим се тука вьв форума кога ще излезе твоето бебе и залагаме  lol
Никакво контракции нямам и ми е високо корема още... И аз искам сладко пък!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: май 20, 2015, 09:29:28 »

Фани има към 20 дни, да правим ли залози вече?
Аз залагам за 1.06 biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: май 20, 2015, 09:33:35 »

Аз ще заложа на 7, че ми е любимо число.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #702 -: май 20, 2015, 09:35:33 »

аз залагам на 5ти Wink(всъщност от вътре ми идва да кажа 10ти, ама не знам дали не е много далече това)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #703 -: май 20, 2015, 09:36:17 »

Aз си помислих 2.06  Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #704 -: май 20, 2015, 09:36:39 »

Аз не знам, но й пожелавам да се роди на термин и времето през юни да не е супер горещо. Това от мене  smile give_rose

Фани, терминьт на коя дата е?
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines