Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 03:02:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 244198 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: май 19, 2015, 12:09:37 »

Панди, аз всеки път съм така, с и без повод, си ровя и буквам полети на поразия... После се чудя как хората има по 120302301203120 спестени пари, а ние сме на критичния минимум.. Успокоявам се, че веднъж се живее, а пари винаги ще се изкарват  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #676 -: май 19, 2015, 12:23:25 »

Добър ден!
Четох, четох  и забравих половината, което щях да пиша.  crazy
Тони, смени си документите след пътуването. Много по-лесно е и без притеснения. Ние пътувахме около 2 седмици след сватбата и си ходих със старите документи, бях ги пуснала. След това около месец след сватбата ходихме  и до Турция пак със старите и като се върнах си взех новите. Не съм имала проблеми, даже момичето от агенцията ме посъветва, че така е по-добре като летим да не се сменям док., защото става по-сложно като трябва да ми сменят иманата за полета. Я дай линк за тия билети, че ми стана интересно!
Инче, браво за оценката  Bravo, дано не се налага да ходиш до университета!
Забравих кой са го събудили и са го ръчкали за бебе, ама хората са много несъобразителни и много смотани на моменти!
Миленка, след малко е на лекар да се върне и да каже как е минало!

« Последна редакция: май 19, 2015, 12:29:35 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #677 -: май 19, 2015, 13:11:18 »

Здравейте!
Писали, писали, че да забрави човек какво да каже покрай вас. Знаете ли вица за макето, дето имал млада булка и не му се ходило по гората? Чудил се как да каже на другите мъже от селото, а накрая измислил: Кихам, кашлям, пърдам - ке издам четата Wink Мен ми тече носът на поразия tease Основният висуросонител вкъщи е здрав! Аз съм дефектната този път huhhuh.gif
Даже снощи нашите имаха празник, ама хич не пих. Пфууу, имаше такава трапеза! Пропуск pardon
Черешке, бутониерите са един път Bravo Пилето със сигурност е проскубано. Иначе откъде толкова перушина!
Аз много режех хората, като задълбаят за бебето. Сега им е щукнало друго да раждам. crazy beating Ми раждайте си вие, какво ме подпитвате мен! За такива неща аз не питам. Прекалено много хора около нас са имало проблеми. Научила съм се, че за това не се пита. Ако хората нещо споделят, пазя. Дума на никого. Даже свекърва ми се беше засегнала, че първи разбрахме за бременността на племенницата й, а не сме й казали. Ами не може да раздрънкаме на всички. Като си му дойде времето - те сами си казаха.
Ина, и вие едни съседи.... Мани, мани! Тук на едни сме им дали вече червен картон. Сега чакаме да се изнасят. Но те са на квартира и по-лесно им се намира цаката. Особено целият вход като пропищи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: май 19, 2015, 13:13:59 »

Роси, ето https://wizzair.com/bg-BG/Home
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #679 -: май 19, 2015, 13:18:54 »

Кихам, кашлям, пърдам - ке издам четата Wink
Това го бях забравила, пускам го в масова употреба funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #680 -: май 19, 2015, 17:12:52 »

Днес гледам, че скромно сте го раздавали.  beating

Ина, не искам да ги виждам тези вашите съседи.  nea Какви са тези разбойници? Ужас...  crazy

Рататуй, аз съм тази, където я ръчкаха в ранни зори за бебета. Абе хората си нямат друга работа. Хиляди пъти сме го водели този разговор. Онзи ден дадохме една покана на наш приятел, с който не се виждаме често и той не пропусна да попита за причината за сватбата. Сещате се какъв беше въпроса нали? crazy

Али, този виц не го бях чувала.  funnytooth Ти да се оправяш бързо.  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: май 19, 2015, 17:41:07 »

Ина, вашите съседи са си направо за полиция! Апартамента до нас го дават под наем и все някви селяндури-студенти се нанасяха, не можехме да им хванем края колко хора живеят вътре. През ден купони с дива селска чалга, на която аз издивявах и няколко пъти им правих разни мизерии- първо им писах възпитани писма, после им цапах вратата /детска му работа, ама не се издържаше!/
Мария, нетактични хора винаги има, ако година по-рано да им дадеш поканата пак има такива дето да си зададат тъпите въпроси. Мен също адски ме изнервят, в частност свекърва ми която грам не си подбира думите и го прави като заяждане.
Миленка, нещо не минава да се отчете след прегледа как е минало и какво е положението с малкия мъж.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #682 -: май 19, 2015, 17:58:01 »

Изтекли са й водите след прегледа и са я задьржали направо за раждане  good

Глупости, полудявам, не ме слушайте.

Ама без да полудявам, мисля че на нея и без ние постоянно да й/си говорим за излизането на нейния пьпеш й е достатьчно тежко, и последните дни се замислям дали не й идваме нанагорно, ама не може да си каже  girl_haha

Сьседите са под наем, но ние тук почти всички сме под наем така че… А законьт тук защитава наемателите, а не собствениците, ако апартаментьт е нает без обзавеждане и никой не може да те мрьдне. Т.е може, но мнооого трудно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: май 19, 2015, 18:11:36 »

Е това е много гадно бе Инче, те могат да си правят каквото си поискат, не че при нас нещо ги спира де. Като се оплачеш от музика в полицията и те нищо не могат да направят, особено ако въпросните злосторници не си отворят вратата, само си стоят и си звънят полицаите  и това е.
Инче, сигурно си права че й досадихме на Миленка, ама то като кралското бебе го чакаме с нетърпение  Wink. Аз като получа смс и подскачам, после гледам не е от нея и  sad
Тони, мерси за линка. Ако не бяхме на 2156454 сватби и не трябваше да заделяме пари за кумуването щяхме да си направим страшни екскурзии, ама сега трябва да се стискаме.
Мария, във връзка с въпросите за деца снощи сънувах как на сватбата на девера и етървата /август/, свекърва ми се опита да ме докачи на темата за децата и такъв здрав шамар й извъртях, че чак ми стана хубаво! До сега не бях сънувала подобно нещо.
Дано не ме помислите за гадна и садистична кучка!
« Последна редакция: май 19, 2015, 18:45:00 от ratatui » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #684 -: май 20, 2015, 07:11:41 »

Добро утро!
Идвам и тук да донеса най-прекрасната новина, за раждането на дългоочакваното форумско бебе на Миленка! Подробности в нейната тема.
Преди две години на тази дата се роди дъщерята на кумовете ни и ми е сантиментална дата, сега още повече! Няма да си изтрия смс никога!
На всички пожелавам хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #685 -: май 20, 2015, 07:19:31 »

Привет!
Сега, като се роди Борис, давайте да досаждаме на Фанимира и Ина Wink. Да се готвят останалите, няма да им се размине. smile
Аз, както винаги по това време, да взема да питам, на какво биха се радвали дечицата за 1-ви юни? Макар да съм пенсионерка /или точно защото съм/, основно на мен разчитат да организирам и да реализирам празника в по- големите магазини по селата. Миналата година раздавахме на всяко детенце, влезло в магазина по бутилка вода, цветни тебешири, а на големите- въженца за скачане и кубчета Рубик. Получиха и специална картичка, която да нарисуват сами, като копират ръката си. Вода ще имат и сега, мислим за балон на пръчка и още нещо, не по- скъпо от 30ст. или общо под левче за дете. Много ще съм ви благодарна за всякакви идеи.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: май 20, 2015, 07:27:13 »

Свекърва, добра идея. Сега Фани е наред, като й гледам линийката....
оф, ще си изпусна автобуса. До после.  angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #687 -: май 20, 2015, 08:00:13 »

Добро утро!
Гледам има само подметнато за хубава новина - после ще чета Wink
Рататуйче, то да ти кажа полицията звъни на вратите. Ама има и друго. Наш комшия отиде и подаде жалба в полицията на следващия ден. И хоп - призовка. Идвали са колегите, не им е отворена вратата, пусната е официална жалба. Удоволствието е около 300-400 лв. Хич не е майтап! Има си механизми, стига да ги знае човек. Още по-зле, ако апартаментът не е даван под наем официално и собствениците не си плащат данъците.
Стига сте досаждали на жените. Когато си решат - ще си родят blum А досадници - да иска човек! Преди сватба, след сватба, преди раждане, след раждане... Миленка, ако си мисли, че се е оттървала - греши! Сега ще почнат "мажи бебето с мас", "не го мажи", "облечи го - ще настине", "съблечи го - ще го претоплиш", "кръстете го еди кога си в еди коя си църква", "аааа, що ще го кръщавате", "да не бързаш да раждаш второ", "айде, догодина женско"... hunter
Свекърва, сапунените мехури са си винаги на мода - и за големи, и за по-малки. При нас поне голяма гонитба на балони пада pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: май 20, 2015, 08:00:35 »

Добро утро и от мен.. Само каква сутринн  girl_impossible Фейсбука ми прегря, докато отворя форума.. Всички са куку от раждането на Миленка... Толкова се радвам, че всичко все пак е минало наред, въпреки операцията, малкия Борис е най-после навън и двамата са добре  yahoo yahoo heart heart
Имам тайно инфо, че може да се наложи преливане на кръв, но Миленка е толкова силна, че съм сигурна, всичко ще е наред! Да стискаме палци и да й изпратим само положителни емоциии  heart heart heart


Свекърва, това е много интересно, толкова обичам 1-ви юни. Освен деня на детето, което ми е един от най-любимите празници, понеже като дете никога не успях да го празнувам, защото дядо ми почина на този ден и все бяхме на принос..Е и деня на Враца, заря, празник, лудница! Както и да е, сега го обожавам, празнувам го всяка година! Ще помисля за интересни занимания и ще пиша  tease chee

Хайде, хубав ден на всички!!!!  yahoo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #689 -: май 20, 2015, 08:04:06 »

Здравейтееееееееееееее. Аз съм със счупен дисплей и джиткам на половин екран, което ми създава големи неудобства за четене и писане, ама днес съм почивка (има матури и аз не бях в списъците за квестор) и какво да правя - наканих се да пиша, иначе какви ще ги върша цял ден (не ми се чисти, например).

Миленка е родиииииилааааааааа...  heart heart heart

Нямам нищо против да се включа в предложието на свекърва да досаждаме лудо на Фани и Ина.

Желая ви лек ден! Не ме забравяйте, моля ви, защото за сега нямам намерение да си оправям компа, ама щом направих сефтето може и да свикна да пиша така...
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines