Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 18:04:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 244158 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 12, 2015, 10:32:40 »

Докато се наканя да пиша, то от Добро утро, станало Добър ден.  smile

Панде, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  butterfly air_kiss Пожелавам ти много здраве, щастие и много, много любов!  heart Дано животът ти е изпълнен само с хубави и незабравими моменти! Весело изкарване на твоя празник!   kiss2 Чудесна почерпка ни поднасяш....  Torte

Черешке, много сладка писанка.  smile Колко е мъничка и невинна.  smile
Честито за сватбения ви сайт. А ние може ли да го видим или е личен, личен?  blush
Честито и за новата ви кола.  Bravo Много близки трябва да са ви тези приятели, щом са ви направили толкова щедър подарък.  blum
Много е хубаво това, с което си се захванала. Чувството да помагаш на някой, било то и непознат, е невероятно. Понякога сме безсилни пред съдбата и колкото и да искаме, не можем да помогнем. За съжаление има много хора, които се нуждаят от помощ и ако можеше да се помогне на всеки, щеше да е много хубаво. Дано, следващите каузи, с които се захванете да завършват успешно и да се помогне на колкото се може повече хора. Освен, че трябва да имаш силен дух да се бориш с тези болести, трябва да си и достатъчно силен, да се опитваш да помагаш на тези хора. Според мен трудно се преживява загуба на някой, за когото си се борил толкова време.

Рататтуй, и аз я гледах Гала сутринта. Интересно изглеждаше тази карта.  smile

Тони, ама вие не се ли пазите за първата брачна нощ?  blush Амаа, бива ли така?  funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #331 -: май 12, 2015, 10:33:02 »

Ина, тегли им една на български / да не разберат/  Wink и действай в правилната посока good. Скоро пак ще ни кажеш, че си много щастлива и ще си купиш 2 стека сладолед heart

 good  danceg danceg danceg  Torte
(и вчера изядох един мальк, ама тайно  Wink ) (за утешение)

Хаха, 100 страници правим когато плюем свекърви или роднини и си говорим за мъже. Поради известни обстоятелства просто сме предпазливи Wink

Дааамзззз, абсолютно сигурно е, че след вледяването на атмосферата, за 100 страници само ще мечтаем. Колко жалко.

Мрьсница си я ! Не ти отива на поколението !!!

В нашата сграда, само тия от старата школа дьржат (65год). Както сьм казвала са като часовник. Всяка сьбота, около 22ч вдигат сладьк шум. Поне да се смажат леглото баси. А ние под тях младите само се споглеждаме, ако не сме зспали вече.

И като разправях това на една дама сьс сьщата горе-долу вьзраст (няма да споменавам имена) и тя ми каза, ми да много ясно. И ние с мьжа ми докато беше жив, ако надминем 3 пьти в седмицата, ставаше малко прекалено вече…

3 пьти в седмицата !!!

Аз Фабио вече почти не го знам как изглежда без дрехи. Това е то пуританското вьзпитание, не като тебе  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #332 -: май 12, 2015, 10:34:01 »

Ахахаха, свекърва, колко си права, сега ако подхванем роднините и гледай какво става. Wink Аз се занимавам тия дни с интервюта за работа и съм толкова изненадана. За първото интервю бях суоер притеснена, като не си бил на работа 10 месеца е нормално, готвих се 2 дни и накрая тоя ме утрепа със странни и разни въпроси дето според мен не бяха важни. sad За първи път ми се случва толкова странно, тегаво и скучно интервю. Даже му се сопнах по едно време ахахха. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 12, 2015, 10:40:50 »

Свекърва, дано всичко да е наред. Моята малоумна братовчедка се ожени, за да не я депортират, след това едва се разведе. Ще стискам палци всичко да е наред с визата му и да му се нареди живота както той го иска.
Нансита, за тази карта ти трябва картон, за предпочитане в ярък цвят. Този картон условно се разделя на 9 сектора, в които си слагаш снимки или/и си пишеш пожелания какво искаш да ти се случи. Секторите са
1. Хармония, в средата на картона е. Там се слага символ свързан с вяра и хармония, примерно ин и ян.
2. Кариера, тя е точно под хармонията пада се в средата на картона от долната страна. Там слагаш снимка на нещо, с което би и скала да се занимаваш или примерно някакъв надпис, от сорта на нагоре и напред или нещо такова.
3. Мъдрост и самопознание, това е сектора в ляво от кариерата, пак се пада долу. Слага се снимка на всичко, което ти помага да се самоопознаеш. Примерно как си на ръба на света или на книги и такива нещо.
4. Семейство и здраве, тава е а ляво на картона над 3ти сектор. Тук слагаш снимка или на своето семейство, където сте здрави и щастливи или на някакво семейство, но добавяш и своя снимки. Можеш да си напишеш нещо от сорта на "Имам здраво семейство". Важно е нещата да се пишат в сегашно време, а не в бъдеще.
5. Богатство и изобилие, това е сектора най-отгоре в ляво на картона. Слагат се снимки на пари, на нещо което е пълно, примерно може дърво отрупано с плодове и така.
6. Слава, на най-горния ред в дясно от богатството. Това е имидж и репутация ,как искаш да те възприемат околните. Може да е как успяваш в кариерата си, или как си милосърден и добър. Общо взето нещо, което е важно за теб да видят околните.
7. Любов и взаимоотношения, сектора е най-горе в дясно. Тук си слагаш снимка на влюбени или ваша снимка, на която сте щастливи. Хубаво е да напишеш, че си благодарна, за половинката си. Може да сложиш снимки с добри приятели.
8. Деца и творчество, сектора се пада под този в любовта и е на втория ред в дясно. Тук ако мечтаеш за деца може да си сложиш снимка на бебе, ако имаш примерно може да сложиш снимка, какво ти се иска да им се случи на тях.
9. Полезни хора и наставници, този е последния сектор  и най-долу в дясно на картона. Тук е хубаво да си сложиш снимка на ангелче, ако вярваш, че те закриля или на някой, който ти дава добри съвети и ти помага в живота.
Таблото е хубаво да се прави на новолуние /сега на 18 било/. Снимки си намираш от списания или интернет. Ако пишеш нещо, трябва да е в сегашно време, защото един вид с направата на тази карта ти посяваш зрънцето на своите мечти и ги приканваш да започнат да се осъществяват.
Сега като го написах ми се вижда малко тинейджърска глупост, но ако не друго е поне разтоварваща творческа дейност. Забравих да кажа, че като го направиш е хубаво да е някъде, където често да го виждаш, за да предизвикваш нещата да ти се случат.

Тони, браво на вас бе, не ви е срам! Ще вземат да те помислят тука за разпусната студентка. Браво на вас иначе, че имате такова желание.
Ина, уби ме с тия по график, аз не искам даже да си представям, че нашите изобщо мислят за това все още. Другите хора лошо няма, трябва си.
Виви, ти на работа ли си вече? Елина, кой я гледа?
« Последна редакция: май 12, 2015, 10:49:41 от ratatui » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 12, 2015, 10:53:48 »

Рататуйче, много ти благодаря за подробното описание. Признавам си, че някои от нещата съм ги пропуснала на първо четене/гледане. Сега ще си ги запиша и аз и дано някой път да ми дойде музата да си направя такава карта.  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #335 -: май 12, 2015, 10:57:52 »

... аз не искам даже да си представям, че нашите изобщо мислят за това все още. Другите хора лошо няма, трябва си.

Ама това е сьвсем естествено, че нашите никога не го правят, а може би и никога не са го правили вьобще  good  lol

Другите е друго  pardon

Яко звучи картата, да.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #336 -: май 12, 2015, 11:04:35 »

Да ви кажа гадателските ви способности куцат сериозно хахахаха... Още съм две в едно, минавам да кажа Чрд на Панди kiss2 и едно здрасти на останалите и изчезвам - обяд, доктор, педикюр... Писах вчера... Най вероятно ще се включа довечера да ви изчета като хората че през телефона ми е трудно.

Айде лек и усмихнат слънчев ден!  kiss2
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 12, 2015, 11:06:17 »

Да и аз така мисля, нашите са беполови, а аз съм чудо на природата, просто съм се появила от нищото  и това е  pardon . Като бях на 10-11г. и братовчедка ми беше бебе, вуйна ми казваше как и аз съм била такава, а аз обичах да я дразня като казвах, че никого не съм била бебе, родила съм се голяма и никой не ме е обслужвал. Не знам защо тя много се дразнеше и започваха едни лапешки спорове до безкрай!  crazy
Картата ми хареса замисъла, дори и да не е вярно и един вид да си систематизираш целите и желанията в живота, неща които така или иначе искаш да ти се случат. Та ми се вижда забавна задачка, жалко че съм супер несръчна и в главата ми нещата изглеждат красиво, а после стават  bad
Айде, Миленка! Дано си стегнала багажа за родилното и да го носиш с теб, че не се знае  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #338 -: май 12, 2015, 11:07:20 »

Сьгласна сьм, че куцат.

Е сега едно момиче сьздало нова тема вьв форума "БЛеда втора чертичка-трябва ми съвет!!!" Бременна ли сьм или не, моля ви кажете ми !!!

Пьнах се пьнах да отгатна, и не можах  pardon За нищо не ставаме...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 12, 2015, 11:07:47 »

Картата звучи много яко, спомням си на един тиймбилдинг от предишната ми работа, правихме нещо подобно.. Сега, ако си направя така, със сигурност ще изглежда доста различно  good

Ина, твоите съседи много ме кефят.. Може би има логика в действията им.. Ако и те като вас с Фабио, когато са били на вашите години, не са имали много време и възможност да се уважават, както казваше баба ми  pleasantry  funnytooth Просто сега, след като децата им са големи и те отново са сами, наваксват за пропуснатото време  Girl_hide

Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Така, такааааааа tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #340 -: май 12, 2015, 11:10:13 »

Е, не. Те са гаджета, не като нас женени с деца. Той идва само уикенда, двамата са си сами и се обичат  pardon И ние много едно време така бяхме… Ееех, спомени...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 12, 2015, 11:12:37 »

О, така ли.. Не съм разбрала.. Спомням си, четох и преди за тях, беше писала отново.. Ох, гаджета на 65г., това е толкова секси..  Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #342 -: май 12, 2015, 11:13:43 »

Много секси  lol

Нещо ми се е приискало да изглеждам добре, но така ме мьрзи….

Ськсах си нервите днеска. Нали ви казах, че се упоявам с викториански сериали на BBC. И понеже VBOX тука не вьрви гладко както в Бг, а трябва да заредиш страницата да сложиш филма на пауза и да чакаш 2-3 часа, го правя винаги предварително.

Вчера гледах до 1 през нощта и не можах да догледам последната серия. Та днес й видях пьрвата част и БАМ! точно за края по грешка затворих прозореца. Та сега чакам пак да се зареди, гледам на пресекулки и междувременно пиша тук, ама ми се развали целия кеф. И сладолед нямам…

« Последна редакция: май 12, 2015, 11:16:33 от inaxastra » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 12, 2015, 11:18:45 »

Ина, от любопитство  и аз видях темата  lol lol lol
Тия твоите комшии ми напомнят на едната баба на мм, те от години с един мъж имат връзка. Тя ходи да му чисти и готви, а той като е на работа тя си е вкъщи. Един ден бившата етърва, забравила името на човека и вика на мм "на баба ти гаджето ", а ние се счупихме от смях, щото ни е някво неестествено хора на 70 да им викаш гаджета, но реално си е така. Сега даже и тя така се бъзика със себе си, като я питам къде и ми вика "гаджето ми е на работа"
Оооо, Инче, гадна работа със сериала. Много мразя и аз да се прецакам така, ама при нас лап топа се изключва на моменти и той ме прецаква.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #344 -: май 12, 2015, 11:24:29 »

Баси не може направо, е сега прекьсна точно когато тя тичаше кьм каретата му под дьжда. И не се знае, той ще я види ли или не  GROAN

 funnytooth Луда сьм.
В хубави времена са си живели, и какви обноски само… Ако можех и аз да сьм така добре вьзпитана  Girl_sing

Едит : Ще се оженят  good Мога да дишам спокойно.
« Последна редакция: май 12, 2015, 11:27:26 от inaxastra » Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines