Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 01:15:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 244177 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #180 -: май 07, 2015, 12:00:26 »

И трите /дядо Попе,/ щом и с капачка има... Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #181 -: май 07, 2015, 12:01:16 »

Ние пък вкъщи обожаваме сладолед. Сега редовно си купуваме, обаче се крием от дребната blush То и не съм привърженик да седнем на детската площадка със сладоледите. Децата гледат, искат, не винаги може... Това са тайни семейни дейности за възрастни. Wink
Гледам за къна си говорите. Пробвах два-три пъти, обаче ми е отвратно. Не ми е проблем да стоя по 3 часа, но после няма измиване. Косата ми е гъста, но с тънък косъм. Корените ми стоят с пръст по цяла седмица. Чак след трето измиване вече си чувствам добре косата. Нещо и като цвят не ми хареса как ми стои.
Виж хумата я обожавам. Много маски съм си правила във времето с нея.
Вчера беше много странна ситуация. Звъняхме на кого ли не, да си поканим гости. Повод няма... Обаче всеки на имен ден, на рожден ден, на събиране. Голяма борба с агнета е било pardon Накрая бяхме на разменено гостуване с нашите. Предната вечер те в нас, снощи върнахме визитата. Нали и цял ден празник и не се шие, чисти и тн - бях се отдала на маникюра yahoo , започнах и едната книга от Еми. Все приятни занимания danceg
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #182 -: май 07, 2015, 12:08:38 »

Егаси опитвам се половин час да пиша smile

Фани страхотни обичаи! Много ми е странно че при нас нишан се ползва като дума за армас ( годеж) връзва се халката с червен конец, аз съм расказвала :)Но много обичам когато се уважават традиции и обичаи. И при нас е все още така smile

Ох верно че къната мирише страхотно! И аз съм слагала като ученичка, докато още косата не ми беше 100% бяла. Сега съм бае само на химия, нищо друго не ме хваща.

Наканих се да сваля снимките дето му правя на Калата на компа, че са на таблета. И сега се ядосвам че оная фотографка още ме мотае, значи каза 20 дни, викам работни или не, беше преди Великден, вика оо не, момичетата дето обработват снимките ще работят по празницте, миналата седмица и звъннах, вика ааа не работни дни ти казах, другата седмица , сряда или четвъртък, четвъртък сме... ядосвам се вече ! Той ще проговори вече а аз снимки нямам!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #183 -: май 07, 2015, 12:14:41 »

Здравейте здравейте,

минавам набързо само да ви поздравя..
Фани разказа е чудесен, направо се потопих в него smile

Джоси - аз затова запазвам всичко на D, а не на C. Обикновено всички програми стоят на С и е нормално да се преинсталират, музика, филми, снимки и тн или каквоо и да сложиш на D няма да мръдне от там smile

Сладолед да ви кажа напоследък купуваме Фамилия - не е най-добрия, но е по-евтин и е идеален за мелби. Пък ние с мечо почнахме да си правим мелби с ягоди , банани , ябълки и тн... Иначе като съм навън предпочитам Пресен сладолед във фунийка - примерно на Рафи или на Нестле

Сега ви оставям , да спретна едни пълнени чушки на Фил, че съм му обещала smile

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Мариолка това тази дето ми я показа ли така те мота? И други познати ми се оплакаха че бавно работи
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 07, 2015, 12:27:36 »

Леле, сега попрегледах назад какви теми сте захванали  girl_impossible
Инче, вече дишаш ли по-спокойно след изпита? Ще имаш хубава оценка и на него, а на дипломната ще имаш максимума сигурна съм  Wink Много ти се зарадвах като прочетох, за сладоледа колко си доволна, така те искам!
Къде се губи Неделина? Ат няколко дни се каня да питам.
Фани, както винаги ме пренесе в съвсем различна реалност.
Забравих какво щях да пиша още, ама за снимките на бивши, аз нямам, имам една мм я е виждал, ама не му дреме. Тоя преди мен не е имал гаджета, защото той от момичета не се интересуваше, аз съм имала 2-3 и то ако на 15 се водят гаджета, 5 целувки и изпращане в 21 до нас.
Днеска ми е поредния крив ден и тва време направо....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #185 -: май 07, 2015, 12:34:24 »

Днеска ми е поредния крив ден и тва време направо....

Защо?! При нас такова слънце е заблъскало все едно е август crazy Вчера беше още по-горещо. Тези дни нали си оправях дрехите и преметнах два чувала с летни рокли. Викам си - рано им е. Вчера едва намерих нещо късо да облека. Дори се разхождахме из гората до нас. И там прохлада не намерихме pardon
На мен денят ми се изкриви, че дребната е супер кисела. Мис Мрън е днес, ама дано следобед стане на другата страна LAUGHTER
Отивам да си садя кактусите и да ми отнемат отрицателните енергии blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 07, 2015, 12:40:40 »

Мариолка, много гадно за снимките, но сигурно са прекрасни. Нали знаеш хубавите неща стават бавно! А м/у другото нишан означава и годеж. 1вото значение на думата е "белег", един вид като я сгодяват момата или момъка го бележат да се знае, че не е свободен и да се гледа с друго око вече. Пръстена е белега. Затова и са били един модел годежните пръстени едно време. При нас пак от същото значение това което даваш е белег, знак какво ще ти се случи през годината.
Гадно с компа, на мен ми се е случвало да ми изгори харда и оттогава всичко сейфвам в D. Не че по-късно не ми възстановиха C-то със специална програма. Но все пак, гадно беше.
Като малка и мен ме къносваха, на сестра ми ставаше хубава косата, защото е тъмна, обаче мойта ставаше нещо средно м/у Хайди и Уейн Рууни. А по онова време рижото не беше на мода  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 07, 2015, 12:44:08 »

ratatui  я да се усмихнеш, че идвам иначе  beating Да ти е криво без причина не давам, така че или се усмихваш веднага или откриваш причината и бързо я отстраняваш!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 07, 2015, 12:48:18 »

Джоси, наистина кофти номер.  huhhuh.gif Жалко за изгубената информация. И аз като Миленка си записвам почти всичко в D - снимки, песни, филми и документи. В C са програмите и най-често него преинсталирам.
Откога се каним с ММ да си купим една флашка с повечко памет и да си качим снимките в нея, защото ако ги изгубя не знам как ще го преживея.

Аз не знам какво е това боя, къна също. Никога не съм се боядисвала. Дори кичури не съм си правила. Дано скоро не ми се налага да разбирам. Не знам за къната, но боята мирише ужасно силно и гадно.  bad

Панде, това с подаръците е сложно нещо. Предполага се, че щом сте от дълго време заедно, това означава, че почти всичко си му подарявала. Може да отидете някъде за уикенда, например. На ваше любимо място или там където сте ходили на меден месец.
Друг вариант е да му купиш нещо - свързано с хоби или пък дреха, парфюм, книга, хубави очила.
Общо взето ти го познаваш най-добре и си наясно с предпочитанията му.

И мен подобни мисли са ме налегнали. ММ има рожден ден след 2 седмици и аз все още не съм измислила какво да му подаря. Всеки път си казвам, че искам да е нещо хубаво и по-различно, но изборът е много труден. Освен това и майка ми има рожден ден края на месеца и за това трябва да помисля. След нея пък детенцето на моята приятелка става на 1 годинка.  smile Абе, ако можеше да имам една карта без лимит и да мога да си тегля на воля, нямаше цена да има.  blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #189 -: май 07, 2015, 12:57:38 »

Втората каква е последно хартиена или памучна?Ако е хартиена може билети за концерт/ пиеса сег видях в нета готино ми се струва smile

Памучна, ето това спално бельо smile
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%936705011/%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%83%D1%81


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #190 -: май 07, 2015, 13:01:05 »

обаче мойта ставаше нещо средно м/у Хайди и Уейн Рууни. А по онова време рижото не беше на мода  tease

sarcastic sarcastic sarcastic Точно! Пък на моя тен как стоеше... Да ми завиди и Денис Родман lol
Сегашната боя ми мирише хубаво - на дъвка.
Мария, обади се за такава карта. Ако ги раздават - и аз искам. Май тази година чуденката ще ми отпадне. Мъжо иска чехли за рождения си ден. Остава само да намерим нещо, което да му стане, и съм готова с подаръка. Вчера по случайност му купихме маратонки. Голям смях беше, че мери едни, а му бяха големи. Това си е чиста форма виц smile
Ние пък ще трябва да купим подарък за бебче. Наши приятели чакат всеки момент "Денят!", а те все хубави неща са взимали за нашата дребосъчка.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #191 -: май 07, 2015, 13:08:06 »

Панди, 2 години – Хартиена сватба. Това е сложен период за съпрузите. Както се къса хартията с лекота така и отношенията могат да се разрушат.Подаряват се книги, албуми, календари.
Освен билет за концерт, да не забравяме, че и парите са хартиени. Може да са във вид на ваучер  за нещо.
Хаха, това е единствения повод, за който изобщо не съжалявам, че Родният не е романтичен. Подаръци, предимно във вид на букет, получавам аз. Не си падаме по изненадите...
Аличка, аз като нахлузих едни обувки с ток 44 в Германия, направо исках и на улицата да се изфукам, че ми са големи Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #192 -: май 07, 2015, 13:14:35 »

Ц ц ц ц как лъжеш значи, миналата година как те изненада със злато даже  beating
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 07, 2015, 13:17:03 »

И аз знам, че първата е памучна, а втората хартиена. Миналата година му подарих хубав халат, той отдавна искаше и много се зарадва, той на мен пръстен от Сваровски, ама мина с него  и за РД и за годишнината. Тази не знам какво ще му взема, може би един топ хартия  LAUGHTER
« Последна редакция: май 07, 2015, 13:21:29 от ratatui » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 07, 2015, 13:21:00 »

Виж, за подарък според номера на годишнината не се бях сетила. Това ще е много добре. Може и с малко, но до някаква степен това улеснява избора.  pardon
Много е сладък този спален комплект. И аз го гледам от доста време.  smile

Али, сигурна съм, че доста хора биха се навили на такава карта. Де, да имаше. Ехее, чудеса щяха да се случват.  pleasantry Тогава сигурно нямаше да се чудим толкова какво да купуваме.  blush
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines