Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 17:35:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 247209 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 02, 2015, 13:50:40 »

Ние сме с два отделни уреда - отделно пералня, отделно сушилня. Ами нито ми ги дъвче дрехите, нито ми ги мачка. Оказа се, че сушилнята ни е с много по-голям капацитет от пералнята. По принцип не тъпча и пералнята до горе. Даже събирам две перални и ги суша заедно. Не е проблем за цветовете, защото нямат обща вода, която да ги оцвети.

И ние сме точно така... Всичките ми приятелки са стояли да видят как вадя дрехите от сушилнята, че не вярваха, че нищо им няма.. Но са Бош... Скъпи бяха като ги купувахме.. скъпи са и сега, то не е минало безкрайно много време... Моята приятелка си купи whirlpool пак са отделни.. Сушилнята е пълен батак... мачка, свива... Ние с Илиян сме бая едрички, обаче вадейки от сушилнята дрехите, нямаме никакви проблеми и няма нужда от разпъване, задължително гладене и тн... Оставя ли ги да престоят дълго в сушилнята, след като е свършила, се намачкват няма как.. Но си ги вадя или веднага, или сутринта като се събудя, веднага  Wink

Подобен тостер гледахме в технополос.. 89 лв май беше.. Доста по-евтин е този  good Но няма да мога да го поръчам този месец... Имаме да капарираме новогодишна вила... Илиян ще ми купува новия айфон за рождения ден.. (сигурна съм!) Но пък съм ненормална и наистина го искам.. Откакто за първи път си купих преди 5 години телефон на Apple.. Съм полудяла и ги обожавам.. Две години си карам със стария и си го харесвам като в първия ден.. Обаче, този rose gold.. Сънувах го.. Понякога се дразня колко тъпа кифла съм за някои неща  diablo Имам много лоша черта с някакви вещи, като се вманиача crazy  Та, не искам да сме на червено..  sad
« Последна редакция: октомври 02, 2015, 14:00:43 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #76 -: октомври 02, 2015, 13:55:10 »


Аз пък искам някой ден къща с кухня в такъв размер, че да го побира това нещо funnytooth funnytooth funnytooth То не че сегашната ми кухня е малка. Напротив! Даже си е голяма, ама плотовете ми са глупаво проектирани, та нямам чак толкова много пространство. Хахаха, ако имам 10-тина внука, за които да готвя и това бих си взела blum Ама вземат ми счупят гърнето в двора - ще ме е яд, че майка го подмята толкова години.

Едит: тогава може да взема назаем и една от трите скари на menyanthe
« Последна редакция: октомври 02, 2015, 13:57:41 от Alichka » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 02, 2015, 14:13:45 »

Има толкова яки неща, веднага ги пожелах, заповядайте да оплакнете око  Wink
http://www.manager.bg/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/20-%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #78 -: октомври 02, 2015, 14:20:18 »

С телефона на апъла имаме интересна история. Мъжът ми е супер хейтър и не иска дума да се обели, обаче го критикуваха, че не харесва нещо, което никога не е ползвал. Сега в новата работа от 6 месеца е с айфон и го мрази още повече. За мен са пари на вятъра. Аз си взех среден клас самсунг и съм супер доволна, а и е евтин, та малката и да го счупи няма да ме е яд, давам й го да си го яде, да си играе, каквото иска и хич не го мисля.

Пандич, и нашия блендер е такъв тип и е супер - хем компактен, хем върши работа!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 02, 2015, 14:23:45 »

Хехе, Рататуй, готини джаджи си показала. Аз най-често бих използвала желето за почистване. good
Сега са пуснали батерии, които показват колко заряд имат и можеш да провериш дали са изхабени,или проклетията се е счупила.

Али, и аз имам такава мечта...къща с просторна кухня и трапезария, от която да се излиза на верандата или в градината. Мечтии....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 02, 2015, 14:24:02 »

Виви, и Илиян мрази айфон до мозъка на костите си... Макбука ми не го докосва на шега на майтап... Честно, аз по-удобен телефон, не съм имала.. Неговите последно писъци на андроид шита не ги разбирам, не ми харесват... Двамата сме супер крайни в тия си предпочитания.. Аз фен, той хейтър..   pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 02, 2015, 14:25:06 »

ratatui, много обичам такива джаджи  good

Ако някой иска да ми купи айфон да заповяда (ама не ММ да бърка в семейния бюджет). Много ги харесвам, ама скъпи ми идват. И ако го счупя или загубя, ще има доста време да ми е криво.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #82 -: октомври 02, 2015, 14:39:43 »

Моят човек си работи в ИТ сферата и е супер на ти и е много ... абе има си мнение. Аз съм по-компромисна, но аз съм си свикнала много с андроид и ми е супер удобно - като си взех новия телефон, всичко ми се синхронизира от стария - дори уолпейпъра и просто е лесно за мен. Пробвала съм служебния му - фенски е, както Пандич казва, ако ми го подарят няма да го върна, но не бих го купила. Но роуз голда е супер!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 02, 2015, 14:52:30 »

Да кажа и аз, че вкъщи ситиацията е същата. ММ е в ИТ сферата и си има мнение за Айфона. Аз не го харесвам също, не ми е удобен за работа и ме дразни. Имаме един Айпод вкъщи, който ни беше връзка със света,докато бяхме на бригада с ММ, ама от тогава не е използван. Сега имам служебен с уиндоус- същата боза, но не забива толкова.
Единствения + на айфона за мен е, че правят една ОС да работи за конкретния модел.
Да кажа още,че една от работа си смени стария айфон с нов заради роуз голд-а.  crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 02, 2015, 14:57:25 »

Аз си го сменям на всяка С-серия.. горе долу така се получава хахах .. Какво да правя.. Поне Илиян ми го купува на мен... Знам какво му е мнението и колко спори с всичките ни познати с такива телефони... На мен също доста често ми излиза с изказвания, но поне ме оставя да ползвам това, което ми харесва..  И аз не ахресвам плейстейшъна му, нито харесвам цените на игрите му, ама нищо не казвам  funnytooth Или по-скоро само от време на време  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #85 -: октомври 02, 2015, 15:31:51 »

Оооох тук мога фермани да изпиша по темата за епъл...защото в нашия отдел (пък и ММ) сме все технически настроени хора, всеки следи всичко и понякога големи спорове се завихрят ама няма да ви занимавам  pardon
Аз допреди да се запозная с ММ не бях пипвала дори нещо ай, а той си имаше един айпод, за който беше събирал мнооого време пари още като ученик и тов ами беше първият допир с тъчскрийн изобщо...е видя ми се като връх на техниката (това преди 4 години де)...после на него му подариха една 4ка и той реши, че и мен трябва да обзаведе...милият беше си дал последните пари за една много красива бяла 4ка (втора употреба слава Богу), която аз после удавих и ми идеше да се гръмна  beating Много страдах за нея, защото ми беше първият смартфон и то от ММ ама какво да се прави...та до този момент бяхме върли фенове на епъл и андроид не признавахме  pardon После си взехме таблети нексус (които сега не използваме...) и от там вече изцяло минахме на андроид устройства - ами много са ми по-удобни от айфона, във всяко едно отношение и има супер красиви модели също...да не говорим за цената  smile Сега съм с един китайски Хуауей и по-доволна никога не съм била...най-вече заради батерията, която при нормално ползване ми издържа до 4 дни, а ако мн го ръчкам  - 3...всичко останало смарт, което съм ползвала съм го зареждала всеки ден  pardon Така че поне засега, за мен епъл вече е затворена страница и  за мен това са крааааайно излишни пари за нещо, което е застрашено всеки ден от счупване  blush
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 02, 2015, 16:16:43 »

Имам една Nokia Lumia 800 на две години и половина.. И не го заменям докато не се счупи.. Пазя си нещата и докато не се счупи напълно не го сменям..

А ето едно забавно клипче за кухненски робот..

https://www.facebook.com/LoveThePetiteCook/videos/846370525410329/
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 02, 2015, 16:22:52 »

Аз с нетърпение чакам да излезе това филмче. Има много обещаващ трейлър. Ама чак лятото на 2016 ще бъде премиерата.  Girl_hide
Едит: линк към трейлъра http://vbox7.com/play:445d4b2985
« Последна редакция: октомври 02, 2015, 16:26:56 от nansita » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 02, 2015, 19:58:16 »

Абе хора... аз как пиша, все имам по 10 сменени букви. Вие как пишете без грешка  huhhuh.gif

А относно сушилнята - моята е на 18 години, по скоро не е моя, а на чичо Джон  pardon Никакъв проблем с мачкането нямам, на 100 я слагам винаги.

А за телефоните - фен съм на Андроид и това е. Не съм ползвала Ейпъл, ама самия факт колко хора истерясват по него ме кара да мисля, че не е за мене. Освен това бях гледала едно филмче, каквъ фабриките на Ейпъл са някакви звеееерски условия на работа - без почивка дори за тоалетна, хората припадат на линията и тогава ги сменят. Та се зарекох, че такова нещо няма да купя. Далеч съм от мисълта, че при другите марки няма експлоатация, ама все пак...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 02, 2015, 20:56:57 »

Привет и от мен
в края на днешния ден!

В края на деня, мога рими да редя funnytooth
Определено ми се отразява престоя в къщи.... tease

И аз се присъединявам към мечтаещите за голяма, просторна кухня.... ще добавя функционална и с много шкафове, искам всичко да ми е прибрано там, нищо да не се вижда blum
Имам си един кухненски робот Philips, много си го обичам, вече 5 години вярна служба има. Принципно съм против затрупването с разни машинарийки, но за стъргането на плодове и зеленчуци и меленето на ядки, равен няма. Ползвам също и шейкъра, най-вече за детето. Никога не съм ползвала приставката за цитруси например.

Имам машина за хляб. Добре си работи, обаче моите любими хлябове са с квас, а точно такива още не съм се научила да правя хубави в машината. Сега с бебето като нямам време я ползвам също и за замесване и втасване на тесто, но ако имах време не бих ползвала машината. Харесвам си традиционните методи.

Уредите за готвене на пара много ги харесвам, вкусът и на зеленчуците и на месото е съвсем различен. Не бих се върнала на варенето.
Сега си имам перфектната машинка за приготвяне на бебешки пюрета, продуктите се приготвят на пара, същият съд се обръща и всичко се пюрира, има си таймер.... няма такава глезотия.

В България ползвах сушилня, нямаше как. Имам малко балконче и апартамента е точно в центъра на Велико Търново, не я виждам тази работа да си простна гащите там,така че купихме сушилня(не че на съседите им пречи да го правят).И пералнята и сушилнята ми са Whirlpool, много съм доволна и от двете, но са модели от преди 9-10 години, така че за съвременните нищо не мога да кажа. Имах само един инцидент със сушилнята, но то моето беше от глупост, един прекрасен вълнен пуловер стана почти кукленски.....
Сега имам опция за сушилня, но не я ползвам. Изобщо, ако имам избор, бих предпочела слънцето.

Относно телефоните....сега да няма припаднали, но до началото на тази година бях с един Самсунг, който беше на .... леле 11 години, онези които бяха голяма работа през далечната 2004.
В нашето семейство просто тези вещи са на заден план. Сега имам Андроид и съм доста доволна, донякъде споделям мнението на Вики.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines