Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 12:41:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 205500 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: март 08, 2011, 08:45:20 »

Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #1 -: март 08, 2011, 11:54:15 »

Идеята за украса около басейна е много стилна и семпла.  Bravo Bravo Bravo
Активен
vikidan
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #2 -: март 11, 2011, 12:01:34 »

Здравейте и от мен имате стахотни идеи,аз търся нещо за градинско парти със сланчогледи blushПриемам всякакви идеи. yahoo
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #3 -: март 11, 2011, 12:14:14 »

Здравейте, момичета! Реших да се включа в темата. Намирам я за доста полезна и затова реших и аз да поискам съвет от вас. Сватбата ми ще бъде на 13 май. Не съм привърженик на цветните елементи, въпреки че има доста добри попадения.  Решила съм всичко около украсата да направя сама с помощта на приятелки и семейството ми. Та, всичко ще бъде бяло, ще има много свещи, а акцент ще бъдат бели рози, тъй като роклята ми е с подобни орнаменти. Отначало си мислех да поставя малки чаени свещи в чаши, около ръба на които е полепена захар. Но в последствие установих, че ако използвам само рози за украса по масите, ще излезе доста скъпо, затова реших, че ще има други бели цветя, розите ще са завързани с панделка и поставени в чаши с вода. Но тук идва въпросът за свещите. Какво да правя с тях? Как да ги разположа и върху какво? Моля помагайте с идеи! Ще бъда благодарна. В галерията ми има две снимки с двата варианта на свещите и съответно розите в чаши...
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 11, 2011, 12:31:19 »

Nonnita, защо не пробваш някакви ефирни и малки вазички - продават ги по магазините за китайски стоки, пълни с така наречения ''бейби брет'' (не знам как се казва на БГ  blush ). Също така за широка ваза, в която да сложиш един бял сатенен воал или просто парче сатенен плат и да напълниш с малко камъчета/мидички. Можеш също да вземеш чашки - по-големи, например тип ''уиски'', и да слоших фин изкуствен пясък, а върху него - бяла свещ. Ако си през пролетта и лятото - директно питай в някой цветарски магазин за сезонните бели цветенца в твоя период и и си напраи сметка.


* whitewedding.jpg (48.07 KB, 135x306 - видяно 7105 пъти.)
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 11, 2011, 18:04:12 »

vikidan Ето:

Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #6 -: март 11, 2011, 18:24:09 »

nonnita добре дошла. Отиди в Джъмбо, там има много неща, които можеш да използваш за украсата- малки, средни огледалца, купи в различни форми, изкуствен пясък, еко почва (мокрите топченца, заместващи вода във ваза), камъчета, перлички, свещички, изкуствени цветя и т.н. Идеята ти за захарта е много добра и можеш да я приложиш на всяка една чаша или купа. Май е месец на люляка (но ако решиш да го използваш взимай само бял- той е символ на живот и радост, а лилавият на смърт и тъга).
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #7 -: март 13, 2011, 22:28:40 »

Благодаря ви, момичета, за бързите съвети  smile Много се радвам, че се отзовахте, защото времето ми за подготовка бързо изтича. Идеите ви са страхотни и несъмнено ще приложа някои от тях smile Мисля в най-скоро време да отскоча до Джъмбо и ще споделям как върви smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #8 -: март 14, 2011, 17:02:08 »

Момичета,хрумна ми една идея и реших да споделя  с вас. Може да бъде от полза и някой друг smile Та,докато се чудех за свещите,ми дойде идеята да ги сложа върху листа,най-вероятно от момина сълза,защото са по-големи. Листата мога да посипя с фин пясък и някакви малки кристалчета и отгоре свещичките smile Как мислите? Дали ще стане хубаво?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 15, 2011, 12:30:19 »

Обичам пролетта smile Ето няколко пролетни идеи за пролетните сватби:





Някой искаше слънчогледи
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 15, 2011, 12:38:54 »

Tweety bird, идеята с пом-помите на Марта Стюард много ми допадна и ще говоря с ресторанта дали има шанс да се осъществи - много свежо, оригинално и не много скъпо:)
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #11 -: март 16, 2011, 12:44:14 »

tweety bird, това с лимоните направо ме порази. Аз обожавам нестандартни идеи и въпреки че на моята сватба почти всичко, с изключение на роклята, ще е класика, тези лимони ме грабнаха. Жалко, че няма бели лимони, за да се вържат на моята "невинна" тематика smile Иначе, ако за твоята сватба използваш нещо подобно, качи снимки, ще е уникално според мен. Успех!
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #12 -: март 16, 2011, 17:05:17 »

nonnita защо не използваш идеята с лимоните, като ги боядисаш със сладкарска боя или ги обвиеш с фондан (играчка е, но пък ще е различно). smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 16, 2011, 17:53:50 »

ето и от мен


* Restorant_Carsko_selo_001.jpg (74.95 KB, 500x375 - видяно 491 пъти.)
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #14 -: март 16, 2011, 23:30:14 »

Звучи добре това с боядисването на лимоните. Ще изпробвам предварително вкъщи и ако изглежда добре, ще ви покажа какво се е получило smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines