Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 22:00:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бърза сватба?  (Прочетена 22362 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 30, 2009, 11:17:25 »

Разбрах и за това бързичко си изтрих мнението, но ти си ме изпреварила. blush
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 30, 2009, 11:27:49 »

Сребърната монета е страхотна идея за подарък. Ние с милото има вероятност да кумуваме на наши приятели, които на нашата сватба се запознаха - тя хвана букета, а той жартиера. Та за тяхната сватба сме решили да им купим или сребърна монета или да им направим един колаж от снимки...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 30, 2009, 11:34:46 »

Разбрах и за това бързичко си изтрих мнението, но ти си ме изпреварила. blush
Аз така съм го обяснила,че е трудно да се разбере.
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #48 -: октомври 30, 2009, 11:58:15 »

Аз мисля, че ще се зарадват на монетата. Тя и без това кумата постоянно казва да е нещо мъничко и да им е за спомен. Мисля, че тази монета с годините ще става и по-ценна. Днес ще отида да проверя и в една дуга банка дали няма да харесам нещо друго. Благодаря Ви за съветите.
Додо, ти си ми най-ценната подкрепа. Ако беше и близичко до мен щях да ти използвам не само идеите, но и ръцете  give_rose . Лалета ще купя от една борса в София. Там ще има и капсулки, но си мисля, че с тях ще стант много дебели бутониерите. Аз видях една бутониера с мини лаленца. Влюбих се в тях, но знам, че няма да мога да намеря такива в София и ще творя нещо с голямо nea
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 30, 2009, 12:06:55 »

Мила,аз нямам никакво въображение.Но ако видя нещо,не ми е трудно да го възпроизведа.
Ако мога да помогна с още нещо,само казвай!
Ще се повторя,но съм любопитна как ще изглежда малката?
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #50 -: октомври 30, 2009, 12:24:07 »

Roupka, искрено се възхищавам на идеята ти и на духа, с който я осъществяваш.  good През лятото имах подобно преживяване като твоето (само че ние споделихме с родителите за събитието 3 дни предварително) и наистина нещата се случват бързо и лесно, стига да имаш ясна визия и да си взела решение кое как трябва да бъде. Чета темата ти с интерес и ще очаквам твоя разказ после.  smile

За бутониерите и аз мисля, че ще станат твърде обемни, а и по-трудни за закачане, ако са с капсули. А лалето дори и да не е от най-трайните цветя, все ще остане свежо за времето на ритуала ви.
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #51 -: октомври 30, 2009, 12:30:13 »

Стори ми се неподходящо малката да е с традиционна шаферска рокля при условие, че ние ще сме по-неглиже. Купих и една бежова рокличка с пеперудки. Сега остава да и купя ботушки, чорапогащник и блузка. Съвсем обиновенни ще сме всички. Аз и було нямаше да си купя, но кумата каза, че дръжи на було и жартиер, та се наложи да напасвам обикновенна рокля с було.
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #52 -: ноември 06, 2009, 00:43:30 »

Прочетох началото на темата и ще си позволя да разкажа нещо, което някой може да използва. Бяхме организирали по същия начин рожден ден в Еленския балкан за 18 човека. Наехме семеен хотел- къща казахме, че искаме да подготвят нещата за чеверме. Около семейния хотел имаше прекрасна поляна и дълга маса специално за такива събирания. Единият ден бяхме край реката, където имахме запазено място с маса и барбекю. Покрай цялата река имаше много такива места. Вечерта музика и танци в двора на хотела, вечеряхме на масата от вън, бяхме подготвили факли и украса. Изкарахме си два незабравими дни с добри приятели.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines