Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 06:43:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 172424 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: януари 29, 2018, 03:44:18 »

Добър вечер (утро) give_rose
 Кардашиянките са ми много плоски ( умствено),но им признавам усета за бизнес ( не знам техен или на ПР-ите им).От грозновати,невзрачни девойки,станаха успешни,доходоносни,ходещи реклами.Баща им няма да го коментирам Wink Масово всички тийн-момиченца ги боготворят и следват (за съжаление),но до тях да беше.По-лошото е ,че се подръжава на Ни Ло и Моники,Златки и тем подобни нищо не правещи девойки.Изкривиха се представите на младото поколение за успешен и добър живот.Не само на жените,,а и на мъжете (с модерните вежди)
 За абитуриентките мога книга да напиша....Представете си в малкия град каква надпревара за показност е.Аз нямам свободни часове от 2 Януари,да не споменавам,че от Септември идват чини,стрини,вуйни,лелинчовци и други оправни родственици на момите,да ходатайстват и да предлагат и рушвети,за да не остане миската без грим  shok щото градът малък,ма личните моми много...Бях обявила дата 1 Януари начало на записването,започнаха (съвсем сериозно) да ми звънят по телефона ,буквално в 00:15 часа на Нова Година.Имах над 47 съобщения във фейс...Ужасссссс...Не се размина и тази година с рев,сълзи и обвинения,но това е положението.Сега от Март се започват пробните,разбирайте глезенето на убавицата ,включващо сумтене,мрънкане,източване до дупка на сметката на мама и тате (понеже сега и се  е паднало на момето),разкрасителни процедури като лазер,пилинг,лифтинг (на 18-19 годишна),мигли,екстеншъни (от най-дългите и скъпи),солариум  и т.н. каквото има измислено на пазара за красота..... И докато родителите  не са получили удар от разходите идва и роклята...При нас (в малкия град) се започва минимум от 700 лв нагоре..Средно 2000-2500...Най-наглите се барват и с рокли за 4000,4500 лв...Има една дизайнерка в Струмица,уникално добра е наистна,копира Ели Сааб като стил и качество на платовете,но цените са и ужасно скъпи...Та тя ги побърка на момите.Пусне ли нова рокля избиват се коя по-напред да я купи.Сестра и прави бижута,чанти и обувки,та с едно посещение олекват родителите с 8-9 заплати напред.Но  важно е матурантката (както казват в Македония) да е щастлива.

   Аз много да не говоря,че и аз мома имам ,не се знае и мен какво ще ме сполети след някоя друга годинка.Тръмп ми уби надеждите със спирането на Зелените карти,та тук ще се живее явно Wink
 И докато съвсем не съм заспала,да ви кажа как тази вечер видях с очите си ( в Македония) ,как глобяват 50 евро за изхвърлен фас на улицата shok глобиха местен и трима души станах свидетели,за да глобят човека,а той грам не възрази,а си плати и започна да се извинява дори.......И не,,,не сънувах.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #721 -: януари 29, 2018, 08:01:49 »

Тцтцтц, пак кофти късмет, на бедна абитуриентка съм попаднала Wink. То и какво друго да очаквам в подблоков квартален салон crazy
Щях да падна за "матурантка", почвам да го разпространявам Bravo funnytooth Не държат хората абитури, а матури, правилно си е, пък и звучи някак подобаващо lol lol lol
Лоли, кви ги вършиш по нощите....  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #722 -: януари 29, 2018, 08:18:51 »

Добро утро!

Много от рано ги захапахте абитуриентките. Не са глупави те да искат хубави рокли, а който им ги купува. Имали дали  pardon
И всяка майка са хвали с роклята на дъщеря си, първа абитуриентската, после с булченската. Пък и с костюмите на момчетата се хвалят.

Аз изкарах много хубав уикенд. Бамбук беше с нашите във Враца, а аз в София със служебното момиче. Хем е пораснала, хем си е същата. Решила е да си вземе котка, защото нещо не си намира приятели там, но тя много пътува и не съм убедена, че това е добра идея. Не се сбъднаха прогнозите на ММ, че там ще си намери нови приятели и ухажори и Ми Амор ще отпадне. Явно трябва да му дадем кредит, че я е оценил толкова бързо.

Хубава седмица на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #723 -: януари 29, 2018, 08:54:59 »

Добро утро, Лоли ме разсмя за събуждане.И в Плевен е така.Голяма показност, голяма помпозност.Не знам защо и какъв е смисъла, наистина, аз още на времето не го разбирах, но аз съм различна.

Панде
, може да са упорити и много влюбени, знае ли се!Браво за хубавия уикенд!

Аз събота и неделя не мога да се похваля с нищо хубаво.Много напрегнати дни, ужасни бяха, особено събота.За отдушник съм, но нека да го досдъвча и приема, за да го изкажа правилно.

Хубав ден!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #724 -: януари 29, 2018, 09:00:23 »

 Добро утро!

 Леле, Фери вчера я изпуснах покрай ремонтите. Зло да те забрави обаче, жива и здрава да си. Много усмивки и хубави мигове ти пожелавам.  give_rose

 Първо матурантките... Имам чувството, че колкото по няма никой в главата, толкова по се пънат хората да се докажат. А за малкия град (без да обиждам някого) надпреварата е още по-голяма и не знам на кого се доказват. След бала и сватбата идва ред на количките, кръщенките, рожденните дни на децата. Поне в наше село са едни дълги рокли, едни прически на стринки и лелинки, бе въобще... Ма матурантките се сещам за две удивителни случки. Едната на опашката за настаняване в общижитие. Що-годе натакона мадама или по разбиранията й ( все още не се е сляла с ВИП обществото на София, тоест да живеят видните вафли в косите, неразмазания контур и всичко това в 8 сутринта) си цъка в телефона Iphone естествено, щото на 18 върти много крупен бизнес и до нея седи и говори баща й прежулен от слънцето, смачкан от живота човечец без почти нито един зъб в устата. Девойката усеща, че й подбива вървежните дрехи и телефон и се чуди как хем тати да плати таксата, хем да не я свързват с него, че евентуалните кандидати вече са на "сгледа" все пак. И тук не знам кой яде баницата, кой я дава... crazy
  Настаняваме се с моята колежка от бакалавъра в стаята и виждаме името на третото момиче. Понеже е специфично, намираме я във ФБ. Снимката е от бала, коси, грим, рокля, симпатяга. Отиваме на лекции първия ден, връщаме се, момичето спи. Казваме си, ами не е тази, дето видяхме и 3 дни се чудим зад гърба й дали е или не е, докато не си разменихме съответните приятелства във ФБ. Тя беше... влизаше в банята без да предупреди и оставаше по над 1 час... какво толкова правеше там... ефектът беше запушен канал с коси, който тя не знаела как се почиства... лошото е, че мама не я беше научила (с извинение заради ранността), че като ходиш по нужда се поглежда какво си свършил, но иначе навън като се излиза да се вземе нещо за хапване китът е от-до. Имаше една поговорка в стила на отвън кукла, отвътре парцалана. Та все за нея се сещам като видя свръх натокани и надъхани кифли. И досега като качи нова снимка се сещам за другите неща.blush

 Ние вчера се занимавахме цял ден с монтажа на един таванен простор (или простир, че на упътването така го бяха написали и вече не знам как е правилно). Едно, че преводът от полски беше толкова скапан, че докато опънем първото въже на ММ му се прииска да се обеси на него, второ, че тия въженца дето са дали ми изглеждат като да се скъсат на първото по-голямо натоварване. Подишахме си мръсен въздух на воля цял ден, че и малко ни напече слънцето, но и оцелихме и около час в сянка, дето накрая пръстите ни трепереха и връзвахме възел по 10 минути. Важното е, че свършихме работа и бяхме добър екип, та съм доволна. Продължаваме по план преподготовката за бебето, защото имаме още няколко задачи преди вече същинското бебешко обзавеждане.

 Мен днес ме чака чистене, поне го дават да се стопли и ще мога да си се разхождам на воля тази седмица.

 Хайде хубав ден засега  heart
 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #725 -: януари 29, 2018, 09:31:59 »

Добро утро!
Аз от събота съм яхнала метлата witch Снощи и днес са ми кулминационни! Толкова ме е яд за едно взето решение! Яд ме е, че за втори път позволих на ММ да смени коня за магаре. Пришпори ме и не можех да реагирам адекватно навреме. Сега само нерви си трупам. Сигурно е тъпо отстрани, но сега такива мисли ми са влезли в главата. diablo
Днес няма да мога да си направя упражненията, но пък ще се възползвам от хубавото време, за да си проветря главата.
За матурантките - и ние сме искали да изглеждаме добре, да не сме просто част от тълпата. Аз съм казвала - моята рокля я купих на майтап, татко ме хареса в нея и каза, че я взимаме. В началото бях със съмнения, но в деня бях повече от благодарна на татко. Когато Чери се женеше, щях да падна от изненада, че нейната булчинска в долната част беше същата като балната ми рокля shok Много си харесвах визията - някак успях да намеря и съчетая неща, които исках. Е, имаше малко гаф в деня, че накрая бързахме и си видях гостите за кратко, но все пак... Wink Сега нещата са вече изкривени. Лоли е казала - правят се процедури за 40-годишни лелки от 18-19-годишни момичета.
Адектед, аз пък имах за година съквартирантка, която не си миеше очите преди да се китоса сутрин pardon Имах и колежка (уж умно, амбициозно момиче), а в същото време, когато оставаше при приятеля си да спи, не си миеше зъбите сутрин. До обяд около нея на метър не можех да стоя bad На свеки може да се случи "да е рошав и да срещне всички свои познати", но когато е системно... girl_impossible
Пудрата като цвят я харесвам, но не ми отива. Изглеждам като след прекаран тежък грип pardon Единствено мога да си я позволя като аксесоар. С лачен ефект още повече ми харесва. С тази асоциация ми припомнихте как за сватбата на девера казах на ММ, че съм си харесала рокля цвят диня, а той ми заяви как няма да е със зелена риза pardon

Фери, честит празник с малко закъснение! Пожелавам ти много хармонична година  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #726 -: януари 29, 2018, 10:03:24 »

Леле, направо чудо с тези девойки. Направо не ми се вярва, че нормални родители дават по 5000 лв само за дрехи. Толкова излишно ми се струва. Представям си за сватбата какво ще е?! И пробна прическа за майката  tease Лудост!

Днес съм сама вкъщи и имам цял лист със задачи, а нищо не ми се подхваща. В такива моменти чистенето ми се струва много интересно smile

Като четох за пудрата за 800 лв, се сетих за един серум на Прери, който наскоро видях. Цената му беше 800 паунда. Направо се чудя какво толкова прави, то вместо 2 серума по-добре направо при д-р Енчев  pardon

Фери, и аз със закъснение  blush Да си жива и здрава, много успехи и малко тревоги  heart Torte
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #727 -: януари 29, 2018, 10:13:29 »

Миличките ми  give_rose
Не се притеснявайте, тя Фери никаква я няма  Wink
А добро утро и се почерпете за мое здраве  give_rose Благодаря на всички за пожеланията и че ни мислите  heart heart heart Ловим ви  blum



Имам много, много какво да ви кажа по темите (горе-долу ви изчетох),  ма имейлът ми е заринат и ме чакат 2 обучения + срещи с Карлсон (шефът германец така му викаме, че прическата му е малко като на момчето, което живее на покрива). Само се чудя вие като се женихте не ви ли светнаха за цвят пудра и солей какво е по булчинските магазни  pardon
Тази показност по малките градове за мен не е нищо ново и чудно, няколко пъти ми се е случвало при баба да гледам МАТУРАНТКИ lol
Тази година бях изпаднала в предрожденна дупка...направо нямах настроение за нищо  blush Изобщо не се вълнувах, все тая ми беше че имам РД, да ми е жив и здрав мъжът, че пак ме приземи набързо  pardon
Иначе минахме грипът един по един, само ММ се закрепи де пу пу, ма супер тегав грип, нищо не ти се прави, изцежда те като парцал, ужас  angry
Ми Лолитке бе, много си добра, всички при теб искат  heart
Али, нова пералня?
Айде дуи дуи и целувкен, отлитам  heart heart heart
« Последна редакция: януари 29, 2018, 10:57:37 от Feribotka » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #728 -: януари 29, 2018, 10:16:39 »

Али, ти с динята, мъжа ти зелената риза, а децата на черни точки. Ох много смешно ми стана...адекватна реакция хахахя  lol lol lol

За матурантките - баницата я дава този, който е теглил кредита или дори си е ипотекирал къщата. Имам такива познати.
Аз вярвам в деня, в бала...че трябва да си най-красивата. Аз си бях принцеса, нищо че задръстена - ни на грим, нито на прическа ходих.аз до ден днешен на проф грим не съм ходила, даже прекалявам със задръстенячеството си. Ама корона от китайския магазин носех и водеща бях, не ме върнаха.  
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #729 -: януари 29, 2018, 10:20:44 »

Новата пералня е космически кораб! Супер доволна съм от нея yahoo Други са ми ядовете, ама нека и ММ да си блъска сега главата и да решава Wink
Хехе, след Петровден, когато разходих татко и майка от магазин в магазин, без да пропуснем нито един, и татко взе да ги разбира - айвъри, шампанско, праскова... lol Отдалеч ги целеше! Ама нали мина една ера оттогава, та пудрата още не беше създадена като цвят.
Това с Карлсон ме разсмя от сърце good
Хахах, Наде, това с точките си е надграждане good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: януари 29, 2018, 10:46:20 »

Това което Адиктед разправя за липсата на хигиена, а навън са с целия си блясък, моят мъж ми го разправяше за своя бивша. Като знам че е била популярна по заведенията, се смях от сърце.
А за роклите- аз се стараех да влезна в бюджета на нашите. Инак се радвах и на тази рокля и на сватбените си smile.
Али, честит кораб. Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #731 -: януари 29, 2018, 10:57:20 »

Привет!

Когато бях абитуриентка, толкова много се бях притеснила за матури и кандидатстудентски изпити, че въобще и не мислех за рокли и гримове. Самата рокля купихме почти на шега, без много много да му мисля. Ама то аз бях асистент на знамето, та си бях с уноформа в училището и само за ресторанта се проблякох с роклята си. Нямах грим, прическата ми я прави комшийката. Не ми е липсвало нищо, мисля, че все пак бях хубава. Но виж за сватбата вече премерих десетки рокли, наваксах си пропуснатото  blum

Али, безаварийно да си ползваш космическия кораб  girl_wink

Фери и от мен честит рожден ден на патерица! Да си жива и здрава smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #732 -: януари 29, 2018, 11:03:52 »

По повод цените аз съм ви казвала за моя комшийка, която обича скъпото, луксозното и една идея префърцуненото. pardon Просто характер, брат й е пълната противоположност. Та комшийката ще е абитуриентка преди N на брой години и си беше избрала сутиен за 5000 лв. Баща през смях й каза: Моме, ти нямаш цици за 5000 лв, та за толкова пари сутиен ще ми купуваш.
Пак тя, като правеха ремонт с мъжа си в наследственото жилище, си беше харесала мивка на Версаче. И пак татко й я беше свалил на земята с това, че трябва и табела да си сложи до мивката, за да ахкат и охкат всички funnytooth Накрая като уж pleasantry за на първо време си пребоядиса и реставрира бюфета от баба си pardon
Благодаря, момичета give_rose

Отивам да харча пари, поне малко да ми мине беса. Току що и мъжо се оплака, че са го ядосали. Хак да му е girl_haha
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #733 -: януари 29, 2018, 11:42:06 »

Ох Лолиткее, матурантките при Емили Пишева ли са? хахах и Елена Лука има хубави рокли, обаче на Пишева са уникални, има страшно око за детайл, и всички рокли са и пищни и изпипани  heart аз я харесвам от доста време.

За Еми специално да плакне очи https://www.facebook.com/EMILI.exclusive.design/

Аз тоя уикенд го прекарах както обещах, до магазина и обратно, с много лежане и нищонеправене, но и с много размисли и страсти в главата. За първи път май ще прибегна до отвъдното за помощ, защото мир не ми дава ситуацията в която изпаднах... Най-мразя да водя диалог сама.


За "матурантките" идва от Матури smile аз понеже бях в елитната гимназия и по време оно беше модерно да си с изчистена визия и ако може в черно, та всички бяхме с елегантни рокли в черно, моята беше от Манго, тогава ми се струваше скъпа марка.Истината е и днес мога да я сложа и да е пак красива, което беше и основния ми критерий и за сватбената рокля, исках нещо което и след 20г пак бих погледнала и бих казала виж колко е красиво  heart

Хайде дуи, хубава и усмихната седмица желая на всички!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #734 -: януари 29, 2018, 11:59:12 »

Добро утро!
Аз от събота съм яхнала метлата witch Снощи и днес са ми кулминационни! Толкова ме е яд за едно взето решение! Яд ме е, че за втори път позволих на ММ да смени коня за магаре.
И аз в клуба.... В събота накрая моя мъж се натъкми да пусне обява за старата ни кола, че поне да не ни заема място. Тя не беше в движение и я пусна за части. Да де...ама нали го оставих само да се оправя, пуснал я в ebay на търг и във кварталната група във Фейса на фиксирана цена. Още сутринта в неделя пристигна един младеж, даде му 300 кинта, колкото и искаше във Фейса и си я натовари и замина. И вечерта гледам аз търга във ebay стигнала 500... Направо откачих. И то защото, понеже няма да я продаде през ebay и реално все едно продава несъществуващ вече продукт имаме глоба, а тя е на база достигнатата цена.... Постоянно ги прави тия неща, постоянно нещо се разсейва, забравя (в случая да изтрие обявата...) и все сме вътрешно... diablo diablo diablo diablo
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines