Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 04:16:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 172500 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: януари 25, 2018, 12:17:13 »

Ахахахах Аличка мерси за справката, далеч ме върна.
Ние днес си празнуваме годишнина от годежа. По случая изпращаме свеки.  bye

Дрехи пазарувам от TK Maxx - мултибранд. От H&M май нямам нищо. А винаги влизам, просто до сега нищо не съм си харесала. Но нямам много дрехи, защото за каквото и да изляза се прибирам с обувки, вместо с панталон, който ми трябва, примерно.
За обувки ми дойде акъла и минах на не толкова красиви, колкото удобни. Clarcs, Ecco, Geox са ми любимите ежедневни. А като се кифлея си имам Ted Baker. А официалните - с някакъв ток, са ми 2-3 чифта от най-евтините, защото се обуват по веднъж и това е. Ходя като патка с тях. А лятото изкарвам само с гумени сандали - Havaianas или Ipanema, няма такова удобство. Ботуши имам и Crocs - розови, като одрана овца. Като цяло обичам гумени обувки.  heart
Онзи ден си купих книжлета - чиклит - 3 за 5 паунда. В едната действието се развива някъде по испанските острови, другата в Тоскана, третата в Санторини. Много обичам такива лекички и за пътувания.  chee

Булче, айде стига ви застигаха разни вируси. Дано оздравявате бързо.

А относно Мамамия, мамаНинджа и тн... Не ме кефят. Специално този текст даже ми тъпееше.
Някак в последно време заради тия групи и форуми и съпътстващите ги статии малко се преекспонира майчинството, което за мен е излишно. Хора са се раждали и пак ще се раждат.



Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #661 -: януари 25, 2018, 12:30:43 »

Чери, тъпее ти, защото не си била в група с майки да видиш всички персонажи в действие lol lol lol

Кажи заглавията на книжките, аз все такива неща чета.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: януари 25, 2018, 13:08:37 »

Чери, тъпее ти, защото не си била в група с майки да видиш всички персонажи в действие lol lol lol

Кажи заглавията на книжките, аз все такива неща чета.

The Rome affair - тази ми е от преди, сега я дочитам и е доста интересна.
One summer in Tuscany
Другите не ги помня, че останаха на работа, да не мъкна 100 книги на едно прибиране.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: януари 25, 2018, 13:34:37 »

Добър ден!
Аз вчера го четох и се посмях добре. Май съм КърмаЗаВсичкиМама  pardon , преди бях тази с котките  girl_wink който не е имал разгонена котка не знае за какво неспане става дума. Май покрай Моли будувах повече от колкото с Ники  laugh Xixixi . Само бебеносищите са пропуснали в статията.
Булче, бързо да минават вирусите, а в служебен план свсичко ще се нареди.
Айде Чери, оцеля! Изпращай свека и скори не си го причинявай  girl_wink
Днеска времето е толкива хубаво, а всички обясняват колко студено било  crazy на слънце беше прекрасно! Аз обижавам такова време, студено и слънчево  goody goody
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: януари 25, 2018, 13:54:57 »

Черито, и аз много нося ипанема. Няма по-удобни за из квартала или на плажа.
Тед Бейкър също съм фен. Както и на гумените чанти на Фурла.
Свекито другия път ше знаеш- да не си я натрисаш хаха. pardon

Булче, сори че вчера те занимавах със спомени, не знаех а и не попитах че си затънала в толкова грижи.
Нека се просветли всичко около теб скоро. heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: януари 25, 2018, 14:01:48 »

Черито, и аз много нося ипанема. Няма по-удобни за из квартала или на плажа.
Тед Бейкър също съм фен. Както и на гумените чанти на Фурла.
Свекито другия път ше знаеш- да не си я натрисаш хаха. pardon

А да, да. Първия път е грешка, втори вече си е дебилизъм  pardon
Иначе на Фурла и аз съм фен, ама само фен. Не притежател. Щото чантите са им много скъпи, а реално тази пласмаса се чупи много бързо. Виждам често жени по улицата с напукани Фурли и ся...как да дам 250 кинта, за нещо дето ще се нацепи за няколко месеца.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: януари 25, 2018, 14:08:10 »

Пукат се верно е. Затуй гумената ми седи и я нося само в подходящи климатични условия. Да не е мн студено. А другата е кожена, така че все ми е тая, включително и малкият я подмята навън, давам му я за да не квичи. angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: януари 25, 2018, 14:26:21 »

Добър ден!

И тук е слънчево. Ние излязохме на разходка, даже Алекс тръгна да заспива, но ме беше страх да го оставя да спи навън. И без това има сУпол "не съм от тук и съм за малко".  blush
Булче, да оздравявате бързо! Кураж! smile

Чери, честита годишнина от годежа ви!  heart Много любов ти желая! heart

Маги, намерили си ботуши?

Рових се за Къванч и Берен. Не видях дали Къванч снима нещо, ама четох, че чакат бебе с Башак. Дали са клюки или истина, не разбрах.  nea

Ами хайде хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: януари 25, 2018, 15:02:01 »

И аз обиколих града.Ходих до социалните да подам документи за детски и да забравя да взема документа за ваксините  cray А това е на края на града, пълно с цигани.... После отидох да ми вземат кръв за новите изследвания, да видим как ще съм там.

Миме, не съм си взела ботуши, то моето роман стана.Като взема ще ви ги снимам  blum

Чери, честито спокойствие smile

Скай
, супер звучи празнуването ви.Аз догодина се заричам да изчезна на моя РД, някъде далеч, далеч от тук, хахахах

И аз като Еми, не го харесах тоя текст на мамите.Съжалявам ама ми идва в повече.В смисъл не предизвика в мен смях дори, а някой са се напикали от смях.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #669 -: януари 25, 2018, 15:15:29 »

Ние снощи продадохме пералнята. Дойде едно момче, сериозно изглеждаше, обяснихме му. Сега сме му дали два-три дни да си я пробва. По принцип правим така за някои неща, които пускаме в олх. Така хем не се налага да правим голяма отстъпка в цената, хем и хората остават доволни, че могат да ти върнат нещото, а ти парите. Следобяд отскочихме до Зората и останах така shok за пералните. Гледах 7+ кг и се оказа, че сега има някаква мода на малки барабани и малки люкове. Ама как ще навреш вътре една олекотена завивка или чаршафи като нашите от по един топ плат?! Двата модела, които харесах на картинка, отпаднаха, но избрах много лесно модел. Пак попаднахме на онова момче, което ни консултира за пералня на баба и си личеше, че харесва работата си и разбира от нея good Сега сме пуснали връзки за отстъпка и до няколко дни ще си приберем новата покупка danceg Дотогава - трупам пране за pleasantry тестдрайв, а спешните мога с леген да си отнеса до майка girl_haha
Днес направихме много хубава разходка с комшийката. Сега отмарям малко и отивам за каката, че да поиграе навън преди да е станало тъмно вън.
Въпросните джапанки на Ипамена винаги ги гледам, винаги харесвам поне 5 модела и все съм се чудела дали си заслужават. Сега ме запалихте Wink
И аз обиколих града.Ходих до социалните да подам документи за детски и да забравя да взема документа за ваксините  cray
В този филм играх главна роля миналата година с корема, макар и малък да беше все още. Така да ме беше яд! Търчане до личната, търчане на обратно... Та да им спазя работно време, че бях взела и почивен ден за цялата галимация. Страшна почивка му ударих прекосявайки целия град два пъти. Оттогава съм си сложила при документите едно голямо листче, на което пише бележка за имунизации с няколко удивителни tease
Мамите отдавна ми се изтъркаха pardon Рядко могат да ме разсмеят, но и смехът е изкуство, та не смеки го умее Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #670 -: януари 25, 2018, 16:01:05 »

Булче, сори че вчера те занимавах със спомени, не знаех а и не попитах че си затънала в толкова грижи.
Нека се просветли всичко около теб скоро. heart

ти пък, тъкмо ме разсейваше хахах то си беше и за смях де  lol

Ох да, майките ги подминавам редовно, но това си е просто преразказ на какво е да членуваш в Майките на София.

Аз съм Всезнаеща и всеакълраздаваща предписващаЛекарства разичтащаантибиограми и изследвания....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: януари 25, 2018, 18:31:14 »

Мария Илиева е родила smile Нали си обсъждаме такива работи smile ние с мм я харесваме smile да и е живо и здраво smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: януари 26, 2018, 08:24:39 »

Добро утро, тук е голям стууд, но го дават по обед да стане топло.На мен ми липсва истинската зима от миналата година, тва си беше някакво лигавене, ама каквото такова.

Да и аз видях за Мария Илиева.Много я харесвах преди да стане ментор в едно ТВ предаване.Тогава много ми се промени мнението за нея в отрицателна посока.Но и харесва песните де, едното не пречи на другото.

Днес може би ще пътувам, и ще отида пак до социалните със сигурност smile тоя път си приготвих всички докименти!
И Свекърва се губи!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #673 -: януари 26, 2018, 08:56:39 »

Добро утро!
Всички с ниско кръвно да се запишат при мен. Пращам за моя сметка кокона по куриер, за да ви намести чакрите. Днес пак оправянето за градина беше с мрънкане - искам плитка настрани, ами цялата коса, ама и назад да отива (фръц-пръц на стола - върви я среши!). После с обувките, якето, шишето с вода... tease Сега вдишвам дълбоко, за да си нормализирам пулса pardon
Снощи писах на комшийката, че сигурно ще ходя до друг хипермаркет и ако иска да идва с мен, а в същото време баща й ми отговори от неговия телефон дали ще й дам аз пари за тая работа lol
Ще си правя упражненията, ще пусна пералня на аванта и чакам да се стопли, за да сме навън. Мен идеално ме устройва това време - хладно е, няма сняг, слънчево - типичната зима по нашите ширини.
Тези дни ми се отвори четенето на книги. Явно хормоните ми се наместват, че до скоро не можех да отворя книга и да се съсредоточа върху нея. Имам да наваксвам и с филмите. И без това почивните дни ще съм пак сама с децата ще си имам занимание. Утре се очаква да ни докарат уредите danceg
Мария Илиева я харесвах/м много като стил, глас... Много по- ми е в сравнение с Мариана Попова например, която с поведението си тотално ми затвърди мнението.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #674 -: януари 26, 2018, 10:29:17 »

Али, таткото що не взима голямата кака, тя е вече самостоятелна и едва ли пречи ?  blum
 Аз па ни Мария Илиева харесвам, ни Мариана Попова. ИЗчанчени са ми и префърцунени. NO
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines