Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 16:02:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема март - бяло и червено!  (Прочетена 179763 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #555 -: март 29, 2016, 08:31:28 »

Здравейте. Аз се лутам между два счупени компютъра и само ви попрочитам леко, но не мога да пиша. Малко, че на моя екрана е счупен наполовина, свикнах с него, но и зарядното се счупи, Митко го разглоби и чакам 2 седмици и повече сигурно поялника да излезе от колата и да дойде сам да го запои. Не е запоено още, ако чакам още толкова съвсем ще ме забравите. Сега е зареден под стрес да не стане късо съединение. А другия комп няма три букви, писах китайски писма на някои съфорумки по фейса.
И така като не съм писала 100 години, се чудя и какво да ви споделя.... никак не е.

Фани, Виденов.

За хобита е ясно, че всички ни събира едно на 100% - това! Wink

Лек ден ви желая... и си развейте пак трибагреника, днеска ще бием 5:0 Македония. Няма само Роналдо да реве от нас, я.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #556 -: март 29, 2016, 09:18:40 »

Аз съм човекът с хобитата! С други думи умея да си уплътнявам/ губя времето girl_wink Бродирам, чета, гледам крими сериали, разхождам се, шия, ама на ръка, че машина нямам, обожавам декоративния маникюр и като имам муз, голямо лакиране пада. Обичам професионален грим и търся информация по тая тема. Грижа се за цветя. Даже ми е странно майка като каже "Оф, трябва да пресаждам цветя". Аз съм расла с момчета, та ровенето в кал не ме плаши. То добре, че са купешките почви и поне червеи не излизат оттам. Обичам спорта! Имам и стари колекции от календарчета и салфетки, но ги допълваме само с избрани неща. Сигурно има и още, ама това ми излиза на пръв прочит в акъла.
Е, Свекс, с чадърче и розови очила! После да не се оплачеш от кавалери в парка?!
Пиша от 1+ часа.... Като гледам само 2 нови отговора. Замириса на пролет и избягате всички.
А да, едно питане- какво да ползвам като черна боя за яйца. За миньоните говоря. Хлапетата от махалата ще са във възторг от идеята. Та поне по едно яйце на калпак да има. Може да им спретна торбичка с Великденски изненади.
Аз не съм казала май в яслата едно дете с какво почерпи за ЧРД...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: март 29, 2016, 09:36:20 »

Здравейте!

И нашите си взеха спалня от Виденов, но не са доволни. Ама откъде да знаят, че ще попаднат на такова нещо. Евтини са, защото и материалът не е много качествен. Иначе за село, вила според мен стават.

Свекърва, благодаря за почерпката.  give_rose

Фери, айде ще се молим да не ни се налага да си махаме пръстените. Като знам на моята приятелка колко й бяха подути краката. Много й се смеех, защото изглеждаше нечовешки.

Наде, ама вие май на живот го ударихте. Половината вече не се включват.  beating

Али, завиждам ти за толкова хобита. Дай малко насам, че се чувствам непълноценна понякога.
Май не си споменавала за почерпката.  nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #558 -: март 29, 2016, 09:40:24 »

Али, сигурно с къпкейкчета миньончета Wink
Между другото, от онези лилави саксии имаше в Кауфланд на промоция миналата седмица, дано си успяла да си купиш. Аз ги видях чак в неделя, лилавата беше само една и без чинийка. Иначе щях да ти я купя и да бучна вътре бял Коледник, тъкмо сега ги чакам резниците за корени
цветарство, плетене, шиене, готвене хич и не ги смятам за хоби, те са от необходимост. В този смисъл хоби нямам. Даже и на Наделина /ровене в нета/ класирам в друга група навици, когато не е за готварска рецепта, примерно.  Wink
Черна шапка сигурно с маркер може да се направи, едва ли е толкова вреден. Моите ръце са отвратително изцапани от великденските яйца, дето ми ги дадоха. И то само от беленето sad. Снощи сложих в салатата и май другите ще потеглят към кучетата на съседа.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: март 29, 2016, 09:43:02 »

Здравейте smile

Вчера нямах време да пиша, че се виждам със сестра ми (о,чудо!), после тонове, готвене и така.

Нашият уикенд беше лудница. В събота, аз бях на бебешки рожден ден, ММ на семинар/изложнеие (нещо такова), вечерта сглоби креватчето. В неделя взехме количката и матрака, после ходихме на тоя фестивал на шоколада в шератон, че мм се беше сдобил с пропуски. Много тъпо беше, почти нямаше за дегустиране, а хората се блъскаха да си купя билет. Добре, че не бяхме давали пари. После се видяхме с кумата, че беше за малко в България, а на края и на ММ брат му дойде до нас. Той с добри намерения дойде човека, ама много се изнервям на хора, които не разбират от приказка. Пет пъти им повторихме на него и свекърите, че ако искат да ни помогнат със средства за бебето, разбира се ще сме много благодарни, но изказвания "от мен е леглото", "от мен е количката" не ни харесват (най-вече на мен не ми харесват, защото моите родители на говорят така, а не малко пари са дали вече за бебчо, защото ми купуваха голяма част от лекарствата, а накрая ще излезе, че с нищо не са ни помогнали). Та той идва в неделя и вика "колко пари да ви дам за леглото и матрака". Добре, че ММ реагира преди мен, че аз можеше и да не се изкажа толкова деликатно като него ("ако искал да ни направи подарък за бебето ще сме много щастливи, но всичко е от всички").
Аз уж да разкажа за динамичния уикенд и егати мрънкането му ударих.

Фани, успех с халката. Моята е сребърна, точно, за да не ме яд ако я изгубя (много вероятно за мен).
Фери, не е задължително да ти се подуят пръстите. На мен и сега ми пада халката, ако са ми студени ръцете.

Наде, добре казано за мача Wink

Моето хоби е да чета книги и форуми lol

Тони май последва примера на миленката и ни изостави тотално.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #560 -: март 29, 2016, 09:49:17 »

Добро утро!
Ние нашите халки ги направихме доста хлабави,та явно чак ако съм бременна ще ми е добре.
Али, те минионите са със сини гащеризони,та може с боя за яйца да ги направиш.

Аз нещо изобщо не съм на кеф.Страшно съм разочарована от държавата ни и дори вече губя стимул  да си организираме сватбата.Иска ми се да тръгна веднага нанякъде,та днес ще се въздържа от повече писане да не си прехвърлям негативните емоции.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: март 29, 2016, 09:56:48 »

Оооо, и аз съм така редовно, но си намирам "отдушници" и им давам "игнор" на всички дразнители.
Аз днес ще имам ново хоби - федербал, обещах на Кари ако 1 седмица не иска вафла след училище да й купя. А тя взе, че се върза и сега ще трябва да играем след занималня... Играем е мноооого пресилено казано де, по скоро уцелване на перцето.
Панди, притесняваш ли се вече?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #562 -: март 29, 2016, 09:57:33 »

Киви, ти по едно време работеше с филц, още ли ти е хоби?

Щом казваш... значи и с това съм се занимавала и аз като Али съм човекът с хобитата - снимам, режа, мажа, оцветявам, на инат проплетох и сега не мога да се спра... нещо залитам към други неща, които се правят с ръцете - полимерна глина сега ми е в главата, вчера от зор да видя дали ще ми се получи преди да си купя материали задигнах пластелина на детето и крафтърствах 30 минути да ми се отпусне дОшата, а после вечерята и пералнята бяха отметнати... За какво ми е инженерна диплома като все ме влече към приложните изкуства - не знам smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: март 29, 2016, 10:01:06 »

За да пише на надгробния ти камък: Инж. !!!
Дядо така искал някой от семейството да бъде с титла. Добре, че ми е титулован мъжа поне, хихихих, голям келепир.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: март 29, 2016, 10:06:48 »

Панди, ама то такива изказвания винаги ще има. Радвай се, че има желаещи да помагат.  Wink

Вероника, аааа да бе, заради държавата ще си разваляте кефа от организацията на сватбата.  nea

Фани, то уцелването на перцето е много важно. Мен хич ме няма по спортовете. Много съм схваната. Занимава ми се, но... Дано детето ни да се метне на баща си в това отношение.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: март 29, 2016, 10:09:43 »

Фани, напоследък все по-често се притеснявам, особено вечер. Не, че ще ме боли или колко време ще продължи раждането, а дали ще е здраво бебето. Оттук нататък все ще има за това да се притеснявам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #566 -: март 29, 2016, 10:39:20 »

Панди, и аз съм в размисли за раждането (а при мен е далече), спокойно...и като теб се вълнувам не колко ще се  мъча, а дали всичко ще е наред, като че ли е нормално  pardon И ние миналата година ходихме на такова шоколадово изложение, ама в Гранд хотела и пак по същия начин беше и не ни хареса  NO

Тазгодишните булки, ако още не са си пожелали подаръци:

http://www.novini.bg/news/305990-%D0%BC%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8A%D0%BA-5000-%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B0.html

Комплексирате ме с тия хобита, аз съм бая смотана  blush
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #567 -: март 29, 2016, 11:33:01 »

За да пише на надгробния ти камък: Инж. !!!
Дядо така искал някой от семейството да бъде с титла. Добре, че ми е титулован мъжа поне, хихихих, голям келепир.

Хаха... точно пък това едва ли ще пише, ама какво ще пише не ми влиза в задълженията, да го мисли, който е отговорен по въпроса smile Като бях малка бях много силно впечатлена, че дамите инженери, адвокати и лекари не си сменят фамилиите като се бракуват та може да съм била повлияна. Сега съм с две фамилии за по-удобно, но никога не ги ползвам и двете едновременно в неофициална комуникация. В куриерската служба се замислям много сериозно как всъщност се казвам (коя от двете фамилии съм посочила) и им давам телефонен номер. Като си резервирах почивка беше една доста шизофренна размяна на мейли, от агенцията първо адресираха писмата си до уважаемата госпожа, после до лицето Киви от живота преди брака... а аз си имам мое име... фамилията на баща ми и на мъжа ми само ми дават допълнителни нюанси smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: март 29, 2016, 11:56:19 »

И аз съм така с 4-те имена. Ама в училище ползвам г-жа Хюсеин, нарочно при все че е мъжко име и все по някой Хюсеин имам в класовете! Аз съм класна и ако ме поканят на бал трябва и да се издокарвам, уффффф...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #569 -: март 29, 2016, 12:04:28 »

Май всички се притесняваме, без да е ясно точно за какво, ако предстои раждане в семейството и сигурно е нормално...
Панди, не се ядосвай, защото сигурно не го прави нарочно. Така е прието от време оно - това от бабата, това от чичото, това от вуйчото...Някак остава спомен от вещите, докато от парите няма. Както казваш "дрешките ги изплете баба" и ти е мило, така може и да е за креватчето. При моите деца нови покупки бяха само хавлийките, коритото и кукуто, но и до днес се помни кой ги е подарил. Брат ми и жена му също казват кой какво е купил или платил за племенника - от раждането, покрай рождените дни, та до коледните подаръци. Искам да кажа, че в случая не е важна стойността на покупката, а това, че някой е помислил за бебето, че е очаквал с радост да се роди heart. Пък като се роди, често физическата и моралната помощ са много по- ценни от финансовата, та едва ли ще ти идва на ума да правиш сравнения между несъизмерими величини.  smile
Тони се показва по някои теми, не е окончателно изчезнала като Миленката smile
Хехе, Киви, точно де Wink Инженер идва от измислям, изобретявам, интелект, умение. Пък за имената и титлите мисля, че съм ви казвала за една позната на майка ми от Хасково, дето държала да се обръщат към нея с "доктор Милева адвокат Хаджипетрова" без нито да е доктор, нито адвокат, ама първата фамилия и е по мъж, втората по баща. Докато работех по специалността си, само на вратата на директора имаше титла инж. Другите си бяхме обикновени другари и другарки, пък и имената си сменяхме всички жени. Сега по табелите из офисите или на баджовете пак само на директорите съм виждала титли, независимо дали работят по специалността си като инженер или доктор Wink. То с две фамилии ако има трудности, представи си какво е и две лични имена да имаш crazy - Мария Антоанета Иванова Петрова- Къчева, как ще се съберат в поленце на бланка blush
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines