Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 15:23:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 183045 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #525 -: август 22, 2016, 07:17:23 »

Привет!
Благодаря ви за споделената ми радост heart.
Ина, много хубави песни! Жалко, че не разбирам езика, докарвам го по налучкване. Клиповете ме размазаха good Изгледах и другите видеа, които се появиха като предложения на Газе- то.  heart
Много обичам чужди деца, особено за половин ден. Вчера бяхме заедно с баба, майка и внучка, че и Мон Лили за разкош. Имам куп кукленски дрехи за довършване, правихме първа проба. Мон Лили нали си има близначка Ная, направих и двойни рокли и поли. Госпожицата не иска да са абсолютно еднакви, та трябва да измисля и някакви красоти по тях да се различават. За съжаление една оса ухапа малката и ни развали хубавото преживяване в края.  sad. Майка и върви с туба мазило, не можа да стане голяма подутина, но всички знаем колко е болезнено. Горкото детенце, така е нахапано от комари и какво ли още не, че няма и квадратен сантиметър чиста кожа, хем взимат мерки.
Голямата инвестиция вчера паднал на ледената пързалка и вече е с шина, навехнал си ръката sad. Няма да пораснат тези деца, ей nea Wink.
Ползотворен и хубав понеделник на всички ни!
Рат, давай, ей го де е октомври good Вече като ставам сутрин, слънцето още не е изгряло... Превалихме, дето се вика, лятото. smile


* 14034830_1210325042350923_6620860009085944678_n.jpg (66.32 KB, 346x346 - видяно 1828 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #526 -: август 22, 2016, 08:17:24 »

Добър ден и добор начало на седмицата!

Честит рожденик на патерица, Свекс! Много да те радва и да ти е здрав!

Подлъгахте ме вие с тези музики, викам айде и аз ще слушам... ама след като чичака закла рибата  bad bad bad  и продължиха да снимат разни други чичаци в нещото като циганско гето, че и по зле от към хигиенна гледна точка, съвсем и загубих нишката на арт стойността на туй чудо...

Пускам ви една цветна и динамична кака, която освен че е гримирана и на изкъпана дава вид ... и видеото е без риби smile
https://www.youtube.com/watch?v=31eeFAM6wu8
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #527 -: август 22, 2016, 08:39:27 »

Привет, мацки! Завърнах се от странство smile
Свеки, да ти е здраво момчето, да има късмет и да му се нареди живота по най-добрия възможен начин smile
Не мога да изгледам клипчетата, по-късно ще пробвам, че ме дебне дребното...

Рат, миличка, стискам палци и те мисля. Вярвам, че с форумска подкрепа всичко ще е наред Wink
Ще се включа по-подробно пак, че сега имам куп багаж за оправяне и дузина обещания за спазване....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #528 -: август 22, 2016, 08:40:13 »

Това са двете най-пускани по радиото песни в момента и аз много ги харесвам. За сьжаление, видеата са странни, да - не ги разбирам.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: август 22, 2016, 08:53:04 »

Добро утро/ден!
Благодаря ви много за подкрепата и съжалявам, че ви натоварвам с негативни емоции!
Свекърва, бързо да му минава на големия!
Сноу, добре дошла!
ММ, вчера ходи с братовчедка ми да разглежда детските мебели в Икеа и полудя, иска вече да пазарува, нямал търпение да си гушне сина. Само аз ли не искам да купувам нищо от страх и не искам да се ражда не знам  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #530 -: август 22, 2016, 09:14:26 »

Рат, не си само ти, дето се страхуваш да купуваш heart Брат ми и жена му нищо, ама нищо не бяха приготвили предварително, даже дрехи за бебето в болницата нямаха, от страх да не предизвикат съдбата. Аз обаче тайно бях пазарувала и изпрала някои наложителни дрехи и тези за изписването, та спасихме голямото тичане. Мебелите ги снабдиха за три дни, докато майка и бебе бяха в болницата. Сега има всичко, не е толкова невъзможно да се изчака. Както мислиш, че ще е добре за теб постъпете.  good
Във връзка с клиповете, да шокиращи са, това им е чарът. Киви, твоята пък бърка в онази некалайдисана тенджера с ръце Wink
Съвсем скоро гледах как богаташи, почиващи на Карибите се "използват" за решаване на екологични и социални проблеми на местното население. По тяхно желание ги заведоха да ловят риба и да я чистят, така както се приготвя за ресторантите. Еми, в клипа е песен.  Wink После ги накараха да сортират боклука и да се запознаят с живота на хората, които вършат това. Туристите казват, че пак ще дойдат, но никога вече няма да се излежават по шезлонги с питие в ръка, а ще работят по половин ден pardon Инициативата е на кмета на населеното място, той кани чужденците в дома си, гощава ги и ги запознава с местните. Ами доста е находчиво, дето се казва, въвличат се всички в общи действия. Та от тази гледна точка, нищо в клипа не е прекалено Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: август 22, 2016, 11:03:25 »

Здравейте и от мен smile

Много хубави песни, носят едно такова лятно настроение! А на мен ми напомнят за море  heart

Свекс, честит ти рожденик, да я жив и здрав, много късмет, щастие!

Сноу, добре дошла! Ти къде беше на странстване?

Рат, всички тук ти стискаме палци, бебчо ще се роди, когато трябва, не се притеснявай, радвай си се и си купувай нещицата с кеф  give_rose

Този уикенд, а и предната седмица, всяка вечер сме навън. Раздадохме поканите (останаха само една-две), водим социален живот, ходим на уроци по танци. Абе, въобще - всичко ми ври и кипи, а аз искам да си лежим у дома и да си гледаме филми  tease
Ходихме до ресторанта, много хубаво са го стегнали. Обаче така модерен са го направили, че ми отиде идеята за дантели и ръстик... сега трябва за отрицателно време да измисля друго. Нещо в златно и зелено, нещо по-шик. Добре че поканите, без да искаме станаха точно в тези цветове, та сега казвам на всички - да, нарочно е  Wink

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: август 22, 2016, 11:21:01 »

Тия клипове още се чудя дали да ги гледам  crazy ама ще поумувам още малко.
Бубе, толкова ли е несъчетаем интериора с първоначалната ти идея? С известни корекции няма ли как да се получи?
Свекърва, баща ми и той ми разправя същото, че за 2 дни всичко което ми трябва ще бъде осигурено, доставено и сглобено. Ама, аз хем искам да си избера някой неща, хем няма да стане да ида в магазин. От друга страна ме притеснява, че ако има неща за поръчка не се знае дали ще са готови/матрака например/. Разбрахме се да изчакаме още малко и да купим някои основни работи. А и ако оставя всичко на майка ще й се отели вола от пазар, пране, гладене и подреждане. То пак тя ще ги прави тия неща, ама мислех да й разбия малко работата  girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #533 -: август 22, 2016, 11:55:50 »

Здравейте. Много ми се пише и разказва, ама ми довършиха телефона и сега е мъка.
Честито на Свекърва!
 Рат, много се радвам и за теб. Изчакайте малко и набележи поне основни неща.
Имам да разказвам за вчера, но ще е от стационарен компютър.
Имаме планове за море, за две сватби и въобще всичко е розово, макар и в понеделник. Отивам след малко да работя.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #534 -: август 22, 2016, 12:33:28 »

Кво се хванахте за тия клипове??

Пуснете и чуйте песните, пьк видеото не го гледайте. Аз заради песните ви ги дадох, преди да ги тьрся даже не знаех какьв е клипа, защото те вьрвят по радиото.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: август 22, 2016, 12:44:56 »

Сега ми дойде музата и аз да ви поздравя с една песен. Това лято ми е любима  heart

https://www.youtube.com/watch?v=ew204Vi5EvQ

Текстът е в унисон с душата ми!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #536 -: август 22, 2016, 12:50:41 »

Рат, след първата минута /иначе е 3/ на първия клип всичко си е нормално, че даже и смешно. Имаше една българска група, братя Мангасарян ???? май, нещо в този стил са снимките. Не е за изпускане мелодията heart Вторият клип е напълно безобиден откъм силни емоции. Сега се сещам и за един дует /български/ дето ходиха чак до Куба да търсят порутени сгради за клипа си. Още малко и съвсем ще се сетя  smile.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: август 22, 2016, 13:02:47 »

Благодаря, Свекърва give_rose
Пуснах си само музиката и много ми хареса, весело и приятно звучи.
Али, ще очаквам да разкажеш, явно имате доста хубави мероприятия планирани и ми е интересно.
Вие сте като прозорче към нормалния свят /света извън всекидневната на нашите/  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #538 -: август 22, 2016, 15:25:49 »

Явно днес ми е ден за скандални клипове... да върна жеста с клип без риба, но с много мляко smile

https://www.youtube.com/watch?v=yKaaJuXppDE&feature=youtu.be


Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #539 -: август 22, 2016, 16:04:37 »

Страшен  good good good
 lol lol lol

ПП. Даже ти слага предупреждение, че не е за хора сьс слаби сьрца и го гледаш на собствена отговорност  girl_impossible

ППП. Рат, можеш да го гледаш, споко
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines