Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 18:23:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 154161 пъти)
 
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 15, 2009, 00:38:04 »

Понеже никогане се гримирам и не знам как стават тези чудеса реших че най-разумно ще е да извикам професионална гримьорка и съм очарована от момичето,което дойде.Невероятен професионалист е , толкова усмихната,внимателна и такава ръка  Bravo Мацката е от Стара Загора икойто иска давам координати на лични.На всичко отгоре и не работи скъпо  blum
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #16 -: октомври 16, 2009, 20:14:25 »

аз бях твърдо решила да звъня на Слави,когато дойде момента,защото имам позната ,която работеше с него в салона в Пловдив...пратих колежка май месец и резултатът беше страхотен !!!!!!!!!!!!!!!!
NINA STYLE ,винаги ми е било интересно да се видя гримирана от хора,които "работят" върху фолк певиците ...
и двата варианта са добри предполагам
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 16, 2009, 20:19:10 »

Аз се доверявам само на няколко гримьора, но за булченски ще се обърна към Пепа Стоянова или Джули. Зависи коя е свободна в моя ден.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 17, 2009, 08:23:19 »

аз бях твърдо решила да звъня на Слави,когато дойде момента,защото имам позната ,която работеше с него в салона в Пловдив...пратих колежка май месец и резултатът беше страхотен !!!!!!!!!!!!!!!!
NINA STYLE ,винаги ми е било интересно да се видя гримирана от хора,които "работят" върху фолк певиците ...
и двата варианта са добри предполагам
Слави също е много добър многооооооо ! Аз също много исках да се видя с грим тип фолк дива  blum но накрая не бях изобщо очарована но това може би идва от факта че никога не се гримирам толкова много и най вероятно не можах да се възприема ! Пробвай ти си много хубавка и едва ли ще ти трябва много грим  но мерака си е мерак !  good
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #19 -: октомври 17, 2009, 12:21:12 »

 give_rose мерси за комплимента... истината е ,че аз искам за сватбата...не знам дали е фрапантно,но искам подчертани очи,а не нежен грим...
от друга страна пък също не съм се гримирала тежко никога...чудя се дали трябва да се ходи на пробен грим ...?
аз по принцип мислих да го пропусна,защото ще имам доверие на Слави,без да го познавам ,но виждайки  работата му... как мислите вие smile ?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 17, 2009, 15:55:50 »

give_rose мерси за комплимента... истината е ,че аз искам за сватбата...не знам дали е фрапантно,но искам подчертани очи,а не нежен грим...
от друга страна пък също не съм се гримирала тежко никога...чудя се дали трябва да се ходи на пробен грим ...?
аз по принцип мислих да го пропусна,защото ще имам доверие на Слави,без да го познавам ,но виждайки  работата му... как мислите вие smile ?
Моя съвет е задължително да направиш пробен грим !!!  Колкото и да е добър друго е да се видиш ти самата дали ще се възприемеш ! Защото на самата сватба няма да имаш много време да си правите експерименти ! Отиди !  good
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #21 -: октомври 17, 2009, 16:36:30 »

ами аз мислих да се доверя на гримьора,който и да е ... но сега се сещам,че водих една приятелка абитюрентка при гримьорка...жената беше страшно изнервена,защото предното момиче не се беше харесало и я карало да я разгримирва 2 пъти и да я прави 3-ти...
сега и приятелят ми е на мнение ,че трябва да има пробен грим.... така че
решено smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 17, 2009, 17:07:40 »

ами аз мислих да се доверя на гримьора,който и да е ... но сега се сещам,че водих една приятелка абитюрентка при гримьорка...жената беше страшно изнервена,защото предното момиче не се беше харесало и я карало да я разгримирва 2 пъти и да я прави 3-ти...
сега и приятелят ми е на мнение ,че трябва да има пробен грим.... така че
решено smile
  Мисля че това е най правилното решение ! Ако не друго ще си спокойна и ще си спестиш доста притеснения !  Bravo Bravo Bravo
Активен
slunceto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #23 -: ноември 21, 2009, 16:23:59 »

Може ли да ми изпратите някакъв телефон на тази Мария. След като гримира Ивана.........няма какво да коментирам просто give_rose аааа работи ли в София или, тъй като аз съм от София. Много ще съм ти благодарна smile
на e-mail: [email protected], за да няма проблеми smile
Активен
slavistoyanov
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #24 -: декември 02, 2009, 15:21:37 »

www.slavistoyanov.com ето малко информация за мен самия и......вие си преценете оттук нататък:))))))
Активен
simoneta
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #25 -: декември 02, 2009, 17:24:46 »

Аз вече съм ангажирала Кирил Чалъков. Той и други пъти ме е гримирал и мисля, че не ми трябва пробен грим.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 07, 2009, 10:13:55 »

зависи дали гримьорът е известен,ако е по-ангажиран не мисля, че е рано , напротив, още повече като се има предвид абитуриентските балове

Мерси Roumyana, мисля да те послушам и да звънна. Сигурно ще направя пшробен грим, но ми се иска да е с повод, а не след това да си се прибера вкъщи smile ще видим. Ще кажа какво се случва, като звънна.  Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 07, 2009, 16:39:25 »

me4enceto , има толкова празници до вашата сватба, така че все ще намериш удобен момент в който да се накиприш  Wink и да отидете да празнувате някъде . А може и личен празник ако имате , тогава да се възползваш . Но наистина и аз не мисля , че е рано
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #28 -: декември 10, 2009, 12:25:11 »

Момичета , дайте идея и на мен за гримьор. От Варна съм , а не съм се ориентирала към никой . Четох само за жена на име Маруся и това е . Добре се справям и аз самата , но изобщо не бих се доверила в своите ръце точно на този ден , защото ако съм много притеснена и изнервена нищо няма да се получи.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 10, 2009, 14:38:43 »

Здравей red_roses , аз също бих могла да ти препоръчам Маруся. Лично не съм ползвала услугите й, но моя приятелка й се довери за сватбата си и наистина се справи чудесно. Други момичета също са останали много доволни от работата й. Едно от предимствата е, че идва на мястото където си ти, с което си спестяваш доста време в този важен ден.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines