Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 21:39:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 420919 пъти)
 
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1200 -: февруари 04, 2008, 18:58:19 »

а може и самия съд да е аранжирам по някакъв начин----като избора на стъклени съдове е доста разнообразен....


* 1.JPG (13.26 KB, 231x173 - видяно 3591 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1201 -: февруари 04, 2008, 19:17:56 »

Много ме интересува къде бих могла да наема такива стъклени съдове? Дали някоя агенция за украса ще ми ги даде без да се занимава с другата част от украсата?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1202 -: февруари 04, 2008, 21:51:57 »

Арлина, аз бих ти предложила след като искаш семпла украса...просто да наемеш под наем стъклени съдове в които да има цветя и разни други красоти-това е доста евтино като вариант и + това (поне за мен) е по интересно от цветята на пиафлора....

Да, това е другият вариант, но по сайтовете на фирмите виждам предимно цветя и балони, а да карам някой познат да разнася стъклените съдове и украсата ми се струва голям ангажимент.
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1203 -: февруари 05, 2008, 09:06:44 »

Арлина, аз бих ти предложила след като искаш семпла украса...просто да наемеш под наем стъклени съдове в които да има цветя и разни други красоти-това е доста евтино като вариант и + това (поне за мен) е по интересно от цветята на пиафлора....

Да, това е другият вариант, но по сайтовете на фирмите виждам предимно цветя и балони, а да карам някой познат да разнася стъклените съдове и украсата ми се струва голям ангажимент.
Наеми си фирма да ти украси не се занимавай с това ти достатъчно ще бъдеш ангажирана в дена зада мислиш за това .Има сватбени агенции има фирми само за декорации  а като чета май искаш  цветя ще е най добре към цветарски магазин да се обърнеш . girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1204 -: февруари 05, 2008, 09:18:11 »

Ани тези съдове по складовете струват към 4-5 лв. бройката в зависимост от големината, като гледам не са толкова големи може и да са към 2-3 лв., а наема едва ли ще ее по-малко !!!! smile ти на маса по колко ще слагаш? smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1205 -: февруари 05, 2008, 10:03:47 »

аз такова мини аквариумче съм виждала по 1.80 във варна на пазара миналата година на дребно Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1206 -: февруари 05, 2008, 10:12:24 »

говоря за това с червената панделка украсеното.незнам какъв е проблема да е китайско huhhuh.gif ,и сигорно има ,защото от там купихме 50бр но нещо малко по различно,и да няма в скалда имат със сигурност,и да стъкло е поне на вид и пипане е стъкло.
 
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #1207 -: февруари 05, 2008, 11:16:33 »

Ще си позволя и аз няколко думи-наистина е най-добре да се довериш на сватбена агенция или поне на някой сватбен агент, който да ти свърши всичко, за което още се колебаеш или не си свършила. В смисъл такъв-дали ще е едно свещниче или украса само на масата.няма значение. Ти си булката-а работата в случая е за други!А и в интерес на истината украсата по масите винаги прави много добро впечатление и се забелязва винаги!Така че-смело напред!
« Последна редакция: февруари 05, 2008, 13:01:57 от maria_lakova » Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #1208 -: февруари 05, 2008, 11:22:45 »

Аз взех да се колебая за украсата. Имах идея за разни камъчета и чашки със свещички и други разни неща, но се чудя не се ли пречкат на гостите? Почвам да клоня към идеята да имам някакви цвята във вазички, картичките с имената и номера на масата и подаръчетата. Май е излишна повече украса на масите. Тези цевтните ленти по дължина на масата много ми харесват, но при нас като няма цяла покривка не са добра идея
Здравей,
понеже не следя много подробно темата - не съм сигурна какво имаш предвид, като казваш, че нямате цели покривки на масите.
При нас покривка имаше само на  2 маси - сватбената маса, защото иначе щеше да е голо и по изключение на една кръгла маса, която добавихме, за да е по-комфортно за гостите (другите маси бяха правоъгълни), всички други бяха без покривки.
Ето няколко снимки, а още още детайли от декорацията и подредбата ни има в галерията:



Тук са снимки от подготовката, за съжаление гостите дойдоха бързичко и нямаше време за детайлини снимки на цялостната декорация в завършен вид Wink
На масата имаше още табелка с името на масата поставено на стойка (имена на екзотични острови, защото ни се връзваше с цялостната идея, за която трябва да разкажа в друга темичка); табелчица с името на госта, както и подаръчето - CD с музика. Снимките са в галерията, за да не спамя съвсем темата...
« Последна редакция: февруари 05, 2008, 11:32:48 от abel » Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1209 -: февруари 05, 2008, 11:29:07 »

Много красиво! girl_wink Браво!
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #1210 -: февруари 05, 2008, 11:38:40 »

Поздравления!!!
Изключително семпло, изчистено и стилно!!!
Браво!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1211 -: февруари 05, 2008, 14:40:06 »

Украсата на abel е много красива  girl_in_love поздравления  Bravo
Понеже виждам, че стъклените съдове са били активна тема днес, се включвам да ви споделя актуални новини от Бриколаж  Wink /там се разходихме с колежка в обедната почивка/
Малките "топки", т.е. кръглите стъкларийки бяха по 4.50 бройката, а тези като на abel по-правоъгълните, бяха по 3.50 лв. Мтого красиво стоят с цветенца в тях, както и с цветни малки камъчета. Така бяха декорирани и там  Wink Дано ви е била от полза информацията  girl_wink
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1212 -: февруари 05, 2008, 14:46:48 »

моите стъклени съдове са в квадратна форма и средни по големина.........купих ги за 2.60бр.-доста обикалях докато ги намеря-не исках да са кръгли защото ще са с цвете и свещичка вътре.........не е хич скъпа украса а е супер ефектно,на мен от ресторанта ще ми ги наредят па масите.....
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1213 -: февруари 05, 2008, 17:38:38 »

за кой град ви трябва инфо за стъклените съдове.тук във варна знам едно магазинче дето са много евтини.то е борса за стъкло
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #1214 -: февруари 05, 2008, 18:22:55 »

момичета и аз искам подобна украса за нашата сватба. прилагам снимка
в софия освен мосю бриколаж някой знае ли къде другаде може да се намерят стъклените съдове?освен това моля дайте съвет за фирма за украса  на ресторанта, защото самата ни церемония ще е там и искам да направим нещо много семпло и красиво с живи цветя където ще е самата церемония. и никакви арки. страхувам се че фирма за декорация ще ми искат луди пари, някой знае ли колко би могло да струва? и да препоръча фирма. благодяаря ви!


* par_center_1.jpg (49.1 KB, 350x350 - видяно 3252 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines