Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 16:50:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - V-та част  (Прочетена 107415 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #90 -: декември 22, 2009, 16:44:54 »

Момичета,

На форумската среща в събота не правихме снимки, защото решихме, че може и да ви е малко скучно да гледате всеки път почти едни и същи лица... Мислехме си обаче, че след като форумът скъсява разстояния и създава приятелства, то може би ще ви бъде интересно както да видите кои сме част от ние, така и да ни.. чуете. Затова, макар и на една обикновена софийска улица, в един ужасен студ, се опитахме да предадем топлината, която всяка от нас чувства към момичетата от форума, под формата на едно кратко (малко зле откъм звук), но безкрайно искрено видео-пожелание.
Може би ще се наложи да гледате по два пъти, за да чуете какво казваме в този вятър, но вярвам, че ще се разберем, както и досега.

Технически спецификации (хаха  tease ) За целите на живото предаване се налага да сложа видеото някъде, където не всеки може да го гледа. Затова имаме нов профил на името на сватбата във фейсбук - спокойно, не изисква регистрации и излишни нерви. Обещавам.  pardon
За целта - кликвате на: facebook.com. email: [email protected] и password: koleda09

 give_rose give_rose give_rose
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 22, 2009, 16:48:56 »

Е защо нов? Нали си имаме група на сватбата във фейса!!!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #92 -: декември 22, 2009, 16:51:00 »

Щото не можах да се оправя другояче.  pardon Ти кажи върви ли видеото, пък аз бележки ще си взема.  tease
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: декември 22, 2009, 16:51:31 »

Момичета,

На форумската среща в събота не правихме снимки, защото решихме, че може и да ви е малко скучно да гледате всеки път почти едни и същи лица... Мислехме си обаче, че след като форумът скъсява разстояния и създава приятелства, то може би ще ви бъде интересно както да видите кои сме част от ние, така и да ни.. чуете. Затова, макар и на една обикновена софийска улица, в един ужасен студ, се опитахме да предадем топлината, която всяка от нас чувства към момичетата от форума, под формата на едно кратко (малко зле откъм звук), но безкрайно искрено видео-пожелание.
Може би ще се наложи да гледате по два пъти, за да чуете какво казваме в този вятър, но вярвам, че ще се разберем, както и досега.

Технически спецификации (хаха  tease ) За целите на живото предаване се налага да сложа видеото някъде, където не всеки може да го гледа. Затова имаме нов профил на името на сватбата във фейсбук - спокойно, не изисква регистрации и излишни нерви. Обещавам.  pardon
За целта - кликвате на: facebook.com. email: [email protected] и password: koleda09

 give_rose give_rose give_rose


Бравоооо девиойки, добра идея  Bravo Да ви се връщат всички пожелания х 100
Весела Колева  blum и Щастлива и палава 2010г.  give_rose
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 22, 2009, 16:54:00 »

Щото не можах да се оправя другояче.  pardon Ти кажи върви ли видеото, пък аз бележки ще си взема.  tease
Незнам дали върви, аз длязох там и пратих покана някой да ме приеме, не съм влизала в профила.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 22, 2009, 17:02:03 »

Тръгва само,ако влезеш в профила...


Та коментарче за ВИДЕОТО  give_rose Страхотно е !!!
Благодаря на всички за пожеланията !
Желая на всички вас ПРЕКРАСНИ И ТОПЛИ ПРАЗНИЦИ!  heart
Нека Новата Година донесе на всяка една от нас това,което най-силно желае!!!



П.С.Радвам се,че ви е допаднала идеята ми!Да видим от записването на 4 януари какво ще излезе  pleasantry
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 22, 2009, 17:24:21 »

Ех, че хубав поздрав!!! Живи и здрави нека сме всички!!! И повече срещи през следващата година!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 22, 2009, 17:37:44 »

Страхотни сте! Bravo Много мил поздрав!  @}->--Дано наистина сме всички здрави и щастливи през Новата година!
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 22, 2009, 17:49:16 »

 Bravo Bravo Bravo Браво хитруши, страхотно сте го измислили "...няма снимки..." и какво - ИЗНЕНАДА!!! judges
Много хубаво пожелание и се надявам (живот и здраве) догодина редиците на сбирките да са по-пъни, по-шумни и по-сериозни (визирам себе си blush )
 heart Весели празници на всички!!!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 22, 2009, 18:21:36 »

Аз защо не ги виждааам  sad
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 22, 2009, 22:17:24 »

Дени,профила не ми се отваря  sad Защо не го направиш видимо за хората добавили като 'приятел' svatbata.bg  blush И една положителна критика-като пуснеш име и парола-няма как да не го види всеки това видео,респективно-всеки да може да влиза в профила  Wink вкл. и хора които не пишат. По повод това
Цитат
За целите на живото предаване се налага да сложа видеото някъде, където не всеки може да го гледа.
го казвам.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #101 -: декември 22, 2009, 22:35:51 »

Здравей, Наде!

Ясно ми е, че тук като пусна име и парола, всеки ще има достъп до профила, но идеята беше да го видят момичетата, които четат форума, пък били те и не много пищеши - има такива, за които това може да е стимул да се представят и да не са само четящи. Друго си е да видиш, че форумките не хапят, ами дори могат и да се усмихват на всички, а не само на тия, които си пишем по нашите теми. Иначе ако го бутна в youtube или vbox кой ли не ще го гледа. Пък си мисля, че хептен случайни хора няма да разбират много от този форум, както и тази тема в частност, за да има много гледащи и непознати. В основни линии това е концепцията.  pleasantry

Аз вече добавих почти всички, които разпознах от фейсбук, така че сега ще оправя настройките на видеото и ще го направя видимо за "приятелите". Това беше просто следваща стъпка, но пък знам, че не на всеки му се регистрира там, за да види нещо, което всъщност е за всички, а да изключа 60-тина човека ми се видя голяма хамалогия. 
Смених и паролата, защото вече добавих доста момичета от форума, а техните профили са си лични и не искам да ги правя видими по този начин. Ако още някой иска да види видеото, нека просто ми пусне едно ЛС. Мисля, че основната група от хора, които искахме да поздравим, вече имат достъп.  Wink

И само да кажа, че не искам да дублирам другия ни публичен профил във ФБ, а все пак да пусна видео, което да не е отворено за всички, както може да се гледа другия ни профил. В нет-а имах начин досега да слагам снимки, за които да подбера достъпа, но за видео не намерих. Ако някой има идея - местя го веднага и махам профила.  Само кажете. good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 22, 2009, 22:59:30 »

Deни,аз идеята я схванах,но някак не ми стана ясно как ще се запази тази анонимност,още повече и това което казваш за FB-защото аз те 'добавих' ти да ми виждаш снимки/информация (аз не знаех ,че си точно ти де,мислех че е някой от модовете,чак после от тук разбрах за клипа и т.н.,не че има някакво значение коя от вас го е създала),а дефакто всеки познат/непознат е можел да вижда тази информация Girl_sing И аз пак да си кажа-искам да видя видеото-о-о-о  Yes
Съжалявам,че изпуснах срещата,но пък аз още от началото си казах,че съм под '?',както и за следващата.
 Някак вече са ми по-удовни срещи през седмицата,отколкото срещи през почивните дни  smile
За съжаление не мога да ти помогна с видеото,наскоро и аз качвах видео което не исках всеки да вижда и не намерих къде да го кача  sad
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 22, 2009, 23:13:22 »

http://picasaweb.google.com позволява както снимки, така и видео галерии, които са private и трябва да поканиш човека да ги види ако са заключени, или да изпратиш линк с ключ. Дени, ако имаш затруднения и се интересуваш от услугата, свиркай.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #104 -: декември 22, 2009, 23:53:58 »

Наде, мисля, че се разбрахме. А относно privacy-то, на теб ти пратих покана 10 мин преди да сменя паролата, както направих и с почти всички други, тъй че споко за профила и достъпа. Принципно си права и стоя на същото мнение, ама с тия видеа в нет-а, това беше положението. Аз иначе писах инфо за профила, тъй че да няма обърквания и дано са видели и другите, не съм се правила на мод при никви условия.  blush

Ели, мерси за инфо-то за пикаса, аз рових други сайтове днес, ама не се справих много.Сега отивам да оправям патардиите и ще махна профила от ФБ.  good
« Последна редакция: декември 22, 2009, 23:56:01 от Деничка Звездичка » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines