Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 18:18:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 67854 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 06, 2020, 17:12:26 »

Здравейте smile

При нас е слънчево и сме навън smile местните моржове са по къси ръкави.

Аз от моя мъж не мога да се оплача за сега. Той е много стриктен с мерките и ограничените контакти. Само дето този му колега дето се премести до нас, сега ще се мести в центъра на Виена и май очаква ММ да му премести багажа с колата. Ама ММ предполагам сега няма да иска да ходи към Виена с колата, като на всеки ъгъл има полиция.

Моето повече от година не спи на обяд, ама азч и не давам. Снощи преди 21ч сме заспали. Сутринта в 6ч се бях наспала и имах един час да се мотках на спокойствие.

Ние тук нямаме договори. Аз плащам 6 евро за 6000 мб. ММ даже по-малко. За обаждания не знам даже какво е, защото много рядко звъня.

Събота и неделя мм ще работи. Имат много работа и събота и неделя им плащат over time x2. От време на време си взема отпуска през седмицата, защото и без това има много.

Изборите САЩ грам не са ми интересни.

Хубав уикенд на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 06, 2020, 23:06:12 »

Тази дето я чакахте да роди, е родила бебе Матиас. Тагнала е Токуда и така видях lol lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #107 -: ноември 07, 2020, 08:55:11 »

Тази дето я чакахте да роди, е родила бебе Матиас. Тагнала е Токуда и така видях lol lol

Ооо да, забравих да кажа. И моята приятелка роди вчера близначките. Последните дни разви симптомите, вчера с линейка са я откарали по спешност. Момите са добре, тя също, трудно е било секциото. Сега е в самостоятелна стая в Ковид отделението, бебетата са в неонтологията. Чакаме я да разказва.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 07, 2020, 15:08:12 »

Булче, дано да са добре и майката и бебетата! И бързо да се оправи!
Тая па все шантави имена, май и 2те момичета имаха някви модерни имена или се бъркам.
Днеска беше доста приятно времето и доста постоя хме на вън. Даже една приятелка на една от майките ни донесе детски обувки от затворен магазин, та Ники е уреден с боти за зимата, без да се блъска при хора  yahoo  yahoo  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 07, 2020, 16:32:45 »

Аз му купих онлайн от една бг фирма гумени с подплата, апрески с вълна, а от фешъндейс- кубета без подплати.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 07, 2020, 22:43:29 »

Тук Матиас е много популярно. Томи си играе с един. Матиас, Матео, Матеус всякакви разновидности.

Стискам палци за приятелката ти, Булче!

На Бамбук всички обувки са от Декатлон в момента.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 08, 2020, 13:08:42 »

Добър ден!
Айде излезнах им резултатите на хамериканците. Братовчедка ми е доста доволна от резултата.
Починахте ли си?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #112 -: ноември 08, 2020, 15:53:15 »

Здравейте!
Честит ни нов месец lol Още малко и Коледа щеше да стане, докато се наканя да пиша.
Изминалата седмица беше много шантава. Сега зареждам батериите за следващата.
От два дни ровя сайтовете, за да видя всички оферти по Черния петък. Видяха, че при нас няма как да е само петък. Масово ги правят по три дни. Тази година обаче са започнали отсега с офертите. Явно гледат да няма струпване на хора, а и с намален състав да могат да работят самите фирми.
Горе-долу имам вече представи какво да взимам. Чакам конкретни магазини.
Тук през деня е необичайно топло. Привечер обаче пада мрак и студ едновременно. Децата са още с маратонки. Вчера се замислих, че трябва да разгледам за ботуши. Ако не - по-луксозни пантофи, че в един момент пижама и пантофи са по-ценни в днешно време lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 09, 2020, 09:05:10 »

Привет в понеделник.Много е мрачно имъгливо тук, аз съм недоспала и ми се ще да полегна.Мобе по-късно и това ще направя.Събота и неделя беше добре, починахме уж, пререждах дрехи, чистихме, прахме.Намерих дрехи за бебетата забутани в един шкаф, точно за зимата.Добре, че се разтърсих :)Скарахме се с моя мъж няколко пъти да не сме капо  blum С детето почти събрахме всички части на пъзела от ЗОоландия и и показах какво да прави с приложението на телефона и много се накефи тя.Останаха ни 5 части и сега ги издирваме.
Та ей такива домашно-битови неща.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 09, 2020, 09:31:07 »

Пантофи, пижами, жилетки и анцузи- скоро ще струват злато lol
Маги, кои части ви липсват, снимай ми. Вчера ми донесоха и отворени пакети оттам.
Ние чистихме, готвихме, зимни гуми слагахме, за вода ходихме. За мен официално разнообразие е вече работата навън по битовизми, което сигурно в друг период от живота ми, би ми било смешно...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: ноември 09, 2020, 09:57:30 »

Здравейте!

И при нас е мрачно и мъгливо. И вчера беше така и си стояхме вкъщи. Много ми криво, че такива дни не се разминат без викане. И то най-вече от мен. Само крещя като луда. И днес вече започнах.
В събота беше слънчево и се разхождахме.

Сега гледаме Замръзналото кралство. После идея нямам какво ще правим. Каквото дойде ще е.

Хубав ден на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 09, 2020, 10:05:31 »

И аз много крещя и грам не ми е криво. Ни отбира от нормална реч, ни  ме чува иначе. Другият вариант е да го оставя да се превърне в тръшкач и лигльо, което вече няма как да стане.
Подхванах бавна тегава книга и сега се чудя как да я разкарам lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #117 -: ноември 09, 2020, 11:13:30 »

Маги, пиши номерата. Имам огромен наръч с карти. Събрахме (почти) и втори комплект, че при нас вече с един не върви pardon Сърдят се! (А в Кауфланд рядко ходим...)

Днес сме на очен преглед с Кокона. Трябваше уж август, ама то кое по-напред. И за час се чака месец поне...

Аз си взех килимите от тепавицата и вчера оправих в нас, застлах си ги и пак ми е хубаво. На никого днес не му се излизаше сутринта в студа. Чакам да се постопли поне по обяд и да пия един чай пред офиса отпред.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #118 -: ноември 09, 2020, 11:26:22 »

Привет!
Аз вчера ревах... за първи път от много време. Яд ме е ужасно, защото изгубих контрол точно пред НИ1, а той най- малко го заслужава. Хубаво, че минаха изборите, хубаво, че се случи точно така, както те искаха. Ама после като тръгнаха да празнуват и да участват в масовите събития, вече не издържах от притеснение и казах как се чувствам. И преди ходеха по митинги, протести и там каквото се зададе, ама някак стисках зъби, въпреки страховете си, деликатно подмятах, че идеите са едно, а действителността - друга, че може да работиш за кауза и по друг начин, не е само с развяване на лозунги и вдигане на шум по време на такава ситуация в масовки.
Много ми дойде всичко в последно време- болните в службата на Родния и контактите му с тях, НИ2 и неговите скитания по баири и спане по чужди места, воят на линейките покрай нас /живеем в непосредствена близост до една от Ковид- болниците/, смъртта на близки приятели и вестите за липса на легла, медикаменти, лекари и пълна обърквация на всички нива и вероятно затова не издържах. В събота му написах, че е добре да си спестят ходенето, на което получих отговор, че няма да спори с мен по този въпрос, че взимат всички мерки и че са с качествени маски, че не им е за първи път и видиш ли, от всичко може да се случи... Ама вчера сутринта като видях какви снимки и видеа са публикували и яко набрах...
Мисля, че много тежко прие нервната ми криза /то си беше и точно така, де/ и не му стигат неговите си притеснения, ами и аз му се стоварвам като проблем.  cray Родният си мълчи, той никога и не взема участие когато сме на видеовръзка или в чат. nea Не зная какво да правя сега и ми е отвратително... На НИ2 му е по- лесно, той просто ме реже да си гледам работата или че ще ме блокира, ако се опитам да си кажа приказката, ама това е друго...
На всичко отгоре, като истинска свекърва си мисля, че снахата е по- надъханата и го ръчка за това и онова открай време nea. Не искам да го карам да прави избор между мен и нея, тя в момента е с него и му е единствения близък човек. Кофти работа.
Изчатках видимо, ама като го осъзнавам, все си мисля, че мога нещо да направя в тази посока pardon
Хубава и спокойна седмица на всички! Да сме живи и здрави, всичко друго ще се нареди!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #119 -: ноември 09, 2020, 12:26:19 »

Свекс, ами много хубаво си им казала. В крайна сметка трябва да знаят, че сте далече и безизходицата да не можете да им помогнете при нужда, ви тежи.
На работа също много често чуваме линейките. Поначало този звук ми вледенява кръвта, а сега още повече.

Днес е странно спокойно. Да видим дали не е затишие преди буря lol
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines