Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 09:29:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 67739 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #90 -: ноември 06, 2020, 10:16:12 »

И на мен не ми се отварят. Ние не спим следобяд от 4 годишни, не знам изобщо за какво говорите.  pardon
Булче, след 2 седмици, аз бих чела за емоционалната интелигентност, винаги ми е била много интересна тема. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 06, 2020, 10:19:59 »

Еми не се отварят?

Рат, ще ме остави и още как! Той е по-голям все пак, играе си сам, по обед няма хън мън, всеки си ляга уикенда, той ако не му се спи си играе в стаята му, понякога по-шумно, понякога тихи белички.



https://fb.watch/1AMb5koPge/
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2814093545502911&set=a.1381261138786166&type=3
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #92 -: ноември 06, 2020, 10:26:32 »

А, мъжа ми не смее да ми каже 'не знам'  diablo И е добро прасенце, всичко яде, за разлика от малката ... дето е претенция след претенция и няма ли месо, не зачита манджата, ама изобщо.

Второто е прекрасна извадка на всички хора с мнение, които нямат никаква информация , но все пак имат мнение.  Love girl
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: ноември 06, 2020, 10:35:00 »

Добър ви ден!Най-накрая седнах малко!Моите деца малките още са болни, каката е добре.

И при нас спането е мираж от 4 годишна, няма шанс.За това след обед пускаме филм някакъв анимационен или си играем с пъзели.Нещо тихо.Почти винаги бяхме покрай нея преди, сега е вече по-голяма и си играе и сама.Моя мъж обожава да е покрай нея в тези дни и моменти, и заспива обикновено докато гледат филм  blum
Днес мисля да мързелувам, освен един боб друго нямам какво да правя.И аз като Булката съм със същия план, че нещо нямам сили и нерви за повече.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 06, 2020, 11:02:28 »

Аз правя на слоукукъра месо със зеленчук- май е откритието ми на годината. Мн е лесно.
Пратих мъжа и майка ми да подновяват договори с виваком- искали да дигнат с два лв същия план! Ебаси отношението към дългогодишни клиенти! Вбесих се- пратих ги за оферти в теленор.  diablo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 06, 2020, 11:07:41 »

Еми, в Теленор са същите.Значи от както се помня съм техен абонат и последната година ми предлагаха убийствени оферти, нямам думи просто!Обиколих всичките и офертите бяха еднакви навсякъде.Не не са се разбрали какви да са им тарифите!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 06, 2020, 11:17:07 »

Това каза и мъжът- че според него си се разбират и си записват.
Пратих ги и в кауфландския виваком, да видим
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #97 -: ноември 06, 2020, 11:29:43 »

ММ се възмущаваше на същото нещо, но аз не. Няма как те да инвестират в технологии, ресурси, инфлация на заплати а ние всяка година да плащаме по-ниска цена... 2лв е все пак... Толкова е смъкната цената на тези услуги тук че е почти безплатно всичко.Вчера мм не е имал интернет вкъщи и от Виваком са му дали 10гб безплатно мобилен... за какво говорим, качеството на услугата на Виваком за мен е супер
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 06, 2020, 11:36:34 »

Аз разбирам но поне на абонати над пет години да оставят тарифите същите, а не да им ги качват. Все пак се водят лоялни клиенти.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #99 -: ноември 06, 2020, 12:00:19 »

При нас лоялни, не лоялни ни вдигат инфлационно таксите всяка година, нормално е. Аз съм клиент на един и същ оператор от над 10 години тук. Единствената разлика е, че примерно като подновявам договор с телефон ми дават по-хубав телефон за същите пари ... има промоции за лоялни клиенти, но както казах за таксите те си вървят винаги с инфлационните увеличения.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 06, 2020, 12:33:20 »

https://www.instagram.com/p/CHPrt_rlcfL/?igshid=l6w8atvuzaby
Туркините надминаха и холивудките - грим, облекло- независимо дали са на корица или снимат сериали.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 06, 2020, 13:24:21 »

Моето чудовище беше отаказало съня на 2,7, ама в детската го върнаха в правия път и сега на мен не ми се разделя с тази "почивка" и за мен. Реално не е драма да не спи, ама не ми дава и аз да си почена, когато сме заедно. Аз на обяд не спях също, ама приспевах който се е наел да ме приспива /дядо ми само се опритваше/ и ставах да си играя тихо в другата стая. А това диване вдига 2 пъти повечме шум като види, че някой иска да почине малко.
Аз съм доволна от Теленор, е да таксата не ми е 25 лв като преди няколко години, ама на 29 ми предлагаха дори малко повече нещица от преди. Аз избрах няквма за 33, промоционална и съм много доволна. Нищо не ми е свършвало, то повечето са ми неограничени май.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #102 -: ноември 06, 2020, 14:25:53 »

Привет!

 Днес открихме чудото оцветяване, че исках да направи картичка за РД-то на ММ и цяла сутрин беше кротко и спокойно вкъщи. Аз от професионален опит като не иска да ляга, трябва да лежи и да пази тишина и показвам до кога на часовника. Също ако е легнала, но се върти и не заспива я вдигам след около час до около 3ч. най-късно. Логиката е градинска, че няма за кога да заспиват децата като ще стават, а и като спи до 6 после как в 9 да й се спи. Общо взето от бебе в 8:15 беше заспала. Сега в 9 е в леглото, даже 9 ми е късно по моите критерии, но напоследък в толкова успяваме.  Wink

 Аз съм с Теленор и съм доволна, е във втората година съм и някои екстри ми отпаднаха, но догодина повече. Vivacom малко обслужването клиенти има какво да се желае. Миналата седмица ММ нали ги търси за нет. Първо му казаха да се обади титуляра. Той каза всички данни на майка си и ако беше с женски глас нямаше да е проблем, но не, а беше спешно, но и свекърва ми нямаше как да се занимава с това, а и тя какво разбира от нет.После искаше онлайн да подаде заявка. Оказа се, че само единия вид нет може да си го заявиш. За другия трябвало в офис и накрая и егати срока за прекарване заявиха и си казахме чао. NO

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: ноември 06, 2020, 14:40:43 »

Адиктед, тия голяма философия, все едно ипотечен кредит ще взима, а не нет да прекарва  crazy
Аз също след 15.00 не приспивам, ако не е заспал до 15.00 няма за кога. А това да лежи и да пази тишина... случвало се 1-2пъти и то с мен, защото явно съм най-големия цербер.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: ноември 06, 2020, 14:58:35 »

Адиктед, тия голяма философия, все едно ипотечен кредит ще взима, а не нет да прекарва  crazy
Аз също след 15.00 не приспивам, ако не е заспал до 15.00 няма за кога. А това да лежи и да пази тишина... случвало се 1-2пъти и то с мен, защото явно съм най-големия цербер.
Много ме дразни именно това- мн важни са станали. При положение че като ги набираш, въвеждаш ЕГН , какво им е толкова проблемът? angry
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines