Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 08:24:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сексът по време на бременност и след раждането на децата!  (Прочетена 38920 пъти)
 
sl1ncata
Гост
« Отговор #45 -: декември 11, 2009, 16:21:46 »

ами ние си правихме секс от самото начало та до преди 3 седмици когато последният път ме боля мн и спряхме и сега съвсем не можем защото вече е края пък и доки каза че беба е слязла ниско долу в малкия таз.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 11, 2009, 16:50:03 »

Моят мъж не се е притеснявал от това, че съм бременна, обаче аз много се притеснявах и на теория желание имах, обаче на практика все си мислех сега да не му направим на бебето нещо. После като раждах и видях бебето всъщност колко нагоре е изтеглено си виках, че абсолютно напразно съм се безпокояла. Иначе желанието след раждането ми се е увеличило стократно противно на повечето мнения,че жената като роди и от хормоните въобще не я вълнуват такива неща. Сега след  раждането сме си още по-мили girl_in_love LOVING
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #47 -: декември 11, 2009, 17:10:32 »

Иначе желанието след раждането ми се е увеличило стократно противно на повечето мнения,че жената като роди и от хормоните въобще не я вълнуват такива неща. Сега след  раждането сме си още по-мили girl_in_love LOVING

Oh my ... е, ти направо ме разби.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 11, 2009, 17:15:27 »

Oh my ... е, ти направо ме разби.
Защо се очудваш? Ние едвам изтраяхме до 40тия ден след раждането и то от суеверни съображения, иначе можеше и по-рано. Друг е въпросът, че сега проблемът е времето и как да нагласим нещата докато бебка спи blush . Аз нали спя с нея, та общо взето си ходим на гости. blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 11, 2009, 17:27:52 »

Хаха Вики ми вие сте си като гаджета бе мило  blum
И от любопитство да попитам какви са тия 40 дни дето не трябва да се прави секс от суеверие?  crazy
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 12, 2009, 12:28:08 »

Пфффф, от мен ако зависеше само, нито веднъж нямаше да правим-нямах ама грам желание!  pardon pardon pardon Дали се е случило 4-5 пъти, докато бях бременна, не знам... и то определено е само подобие на секс.  NO И аз се чудех на приятелки, дето ми обясняваха как те биел хормона, особено в 6-я месец и не знам си кво....  pleasantry
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 12, 2009, 12:38:11 »

На мен пък 3 месеца след раждането още не ми се прави чак толкова секс и засега съм пас  blush ...много съм стресната и само ми се причува, че бебето плаче в другата стая  shok shok shok shok Ама започваме лека-полека май от седмица насам да се връщаме към съзнанието, че сме двойка, а не само родители. Скоро може и да ми се прииска, знам ли  tease tease tease Тука имам аз психологически проблем с фигурата- не мога да се погледна в огледалото, защото винаги съм била мацка, а след раждането приличам на дроб и откачамммммм да се гледам така  bad bad bad bad  Ходя си по бельо из нас, де, не съм се депресирала чак толкова сега, да не помислите...  blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 12, 2009, 13:02:01 »

Като родила преди много време смея да кажа,4е липсата на интимност определено навява жената на лошо мисли.С моя мъж/който уж иска второ дете/не сме интимни от изобщо по друга дума не намирам  cray.Смятам,4е е заради мен.Напълнях и това го отблъсква....
Както и да е.Все си мисля,4е секса не е най-важното в една връзка.Ето,аз не правя и не смятам,4е това е проблем...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 12, 2009, 13:48:50 »

Ето,аз не правя и не смятам,4е това е проблем...

Ама въобще ли  Oh my ...  Чакай че малко се стресирах, наистина ли въобще не... такова  crazy
И аз съм съгласна че секса не е всичко, ама пък е една голяма част от "всичкото". Секса е интимност, нещо което се случва само между двама и е уникално нежно и любовно изживяване...поне такъв е през моята призма естествено  good  Ама и аз вече само в сънищата си го практикувам  funnytooth
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #54 -: декември 13, 2009, 22:23:26 »

kleo, хич не искам да ти се меся, но... не трябва ли да направиш нещо? Двама души, които са семейство, правят секс - разбира се, толкова често, колкото им се ще. Но изобщо да не правят - аз бих казала, че нещо не е наред. Не знам дали си напълняла или не и как точно изглеждаш сега, но по снимките ти се вижда, че си страхотна мацка, и просто не вярвам чак толкова драматично да си се изменила. Мисля, че трябва да предприемеш нещо... мъжът не е само донор на ъъ материал за бебета; сексът дава на двама души близост, каквато нищо друго не може. Е, всеки има периоди, когато просто не му се прави; и мъжете, и жените; но за по-дълъг период мисля, че трябва да се реагира.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 14, 2009, 14:58:05 »

Клео, и на мен не ми звучи добре, миличка, трябва да има все някаква причина /и не вярвам да са килограми, айде стига, такава мацка си!  good/.

Аз както онзи ден писах, че не ми се прави либофф, така на следващия ден сложихме край на сухия режим  blum blum blum Забравих да кажа, че 2-та месеца /!!!!!/ лохии при мен също си казаха думата за това как се чувствам.  pardon Но като има нагласа, идва и желанието.  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 14, 2009, 15:02:29 »

Момичета извинявайте, че така нахълтвам в темата без да съм мама, обаче това с килограмите и промяна на фигурата някак си не ми звучи правдоподобно.Да има значение как изглеждаш, но само външния ви вид ли привлича човека до вас?Все си мисля, че всичко е в главите ни и от там рефлектира върху взаимоотношенията в къщи.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 14, 2009, 15:09:07 »

Аз също мисля, че килограмите изобщо няма как да са причина за липсата на секс. Сексът е химия и по-скоро се прави с душа,а не с тяло.
Kleo знам, че е кофти така да даваме съвети отстрани при положение, че имаш проблем, но все пак пробвали ли сте да говорите за това? На мъжа ти ако не му се прави секс, то ти си млада жена в разцвета на силите си и той няма право да те лишава от такива преживявания. Вярно, че сексът не е всичко, но той е много важен за една връзка и за хармонията в нея и е хубаво и той да го знае. Според мен не трябва така да се примиряваш с положението си, ами най-малкото трябва да говорите. Ти инициираш ли нещо или чакаш той да се сети?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 14, 2009, 15:17:11 »

Моми4ета  @}->--Но 4естно кжзано не искам да ви занимавам с това.Сподели просто мнение и преживяване.
При4ина и проблем не знам дали има.Не съм на вашето мнение 4е ....... е толкова важно за взаимоотношенията.Не провокирам разговори/ве4е/или инициативи.Понеже не виждам смисъл в това.В на4алото и аз мислех,4е не е нормално положението,но ве4е смятам 4е е.И не зависи според мен от това колко си млад/стар и какви нужди имаш.Пак споделям,4е това е моето ли4но мнение по въпроса.Видях,4е Феникс се е вклю4ила и понеже преди време съм писала в теми4ката горе долу същите неща и реших да ги повторя good Wink
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #59 -: декември 14, 2009, 18:26:36 »

Мисля, че си много-много млада и хубава за това, просто мъничко по-борбено може би трябва да подходиш. Но пък...всеки си знае, да не дълбаем, не беше това целта ми, а просто един коментар  give_rose.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines