Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 00:10:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сексът по време на бременност и след раждането на децата!  (Прочетена 38926 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 16, 2009, 11:52:35 »

Ами Гери според мен е въпрос на психика и нагласа, щом тя казва, че и е хубаво значи не се притеснява и не го мисли както нас - аз обаче не мога друго яче и тва е  tease
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 16, 2009, 12:09:21 »

Абе, аз хич не съм от срамежливите, щом всеки път като ходех на консултация и питах док, дали може  sarcastic 'Щото, к'во да ви кажа...хормоните си казваха думите и мъжо и него не го беше много страх (бързо се пречупи  Wink ).
Е, първия триместър, определено по-рядко ми беше до таз' работа, щото като ти стане лошо вечер и като всяка сутрин вместо мъжа си прегръщаш тоалетната чиния  bad laugh, няма как, а той през останалото време все пак ходи на работа човека.

Ама втория триместър наваксахме lol с изключение на периодите, в които имах от онези тъпите подготвителни контракции, но с конски дози магнерич, се оправяше положението, а и не са ми забранявали.  blush

И така продължихме и през третия триместър, само дето беше малко смешно упражнението с моя огромен корем. Но към края на 8-мия и в началото на 9-тия месец спряхме от страх да не родя преждевременно, че нали уж имаше такава опасност заради многото ми околоплодна вода (не че не преносих накрая.)

И вече още преди края на 9-тия, нали трябваше да влизам в болницата за наблюдение, а не ми се щеше, исках да си тръгна от вкъщи към болницата да раждам. Та решихме да ускорим нещата с раждането и му отпуснахме края  blush , ама не помогна  nea , при все че при една от моите приятелки точно 10 мин. след секс се е получило изтичане на водата и започване на контракциите. Ама явно не при всеки действа.

Ама добре че използвахме тогава момента, че ако знаете след раждането какво става - то хормони, то чудо, 45-дневната диета едва я издържахме.  sarcastic focus

Ех, ама как си казах всичко без бой.. blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 16, 2009, 12:13:38 »

Еее Кикси при теб е имало хормони, при мне не действат  tease ,ама знае ли човек  blush
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 16, 2009, 12:15:02 »

 и като всяка сутрин вместо мъжа си прегръщаш тоалетната чиния  bad laugh,
sarcastic funnytooth ох, това направо ме уби Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 16, 2009, 12:15:46 »

Хаха Кикси абе и аз затова поддържам огъня, че после като знам че и след раждането има сух период  blum
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 16, 2009, 16:10:50 »

ей, много хубава тема, ама трябва да направим една за секса и след раждането май  sarcastic
И аз сега ще си изпея без много бой  blum В началото, първия триместър, и аз нямах желание за секс, въпреки че не съм прегръщала много тоалетната чиния - на мен много ми се гадеше без да  bad много pardon Вторият триместър и началото на третия направо се разбихме  blush blush blush, а към края намалихме доста, но пък с тоя моя огромен шкембак си беше цяло геройство ....знаете за какво говоря, виждали сте снимки  pardon , а и аз накрая, последните 2 месеца,  bad почти всеки ден, та и това си оказа влияние  smile
Активен
novo_ime
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #36 -: ноември 16, 2009, 16:11:58 »

Айде и аз да се включа. Ами и на мен хич не ми е до това  nea . Откакто разбрахме , че съм бременна само веднъж сме пробвали, ама на мен ........ ми не ми беше като друг път. Мъжлето милия , всеки ден ми се умилква, ама едно че ми е притеснено нещо да не стане , друго че явно мойте хормони подтискат а не увеличават потентността ми (ако мога така да се изразя  pardon)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 16, 2009, 16:14:10 »

Пете има тема за след раждането ето : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1941.0.html
Аз нали се рових за да разбера дали има за секса през бременността и сега ги знам наисуст  blum
novo_ime има време може да те връхлети мерака  Wink
 
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 16, 2009, 16:15:56 »

 Offtopic а благодаря, Вяра, ще се поразровя в нея  Girl_hide
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 16, 2009, 17:08:46 »

И ние след 40-те дни след секциото възобновихме секса с пълна сила  smile Напоследък обаче, може би от около месец и половина - след като се прибрахме от болницата, моето желание за секс се позагуби...  sad  Толкова съм уморена, че името си не мога да кажа, а за секс не ми се мисли - доста по-рядко се случва. Дребен оттогава си промени режима и нощем сега имаме "емоции" с него  diablo и може би вече хич не ми стига сънят, не знам  pardon Никога не съм била така, а мъжо само ми се кани... и удря на камък  pardon
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 18, 2009, 20:10:16 »

Айде и аз да се цопна тука  tease
Какво да ви кажа - ние попринцип не сме от мирните, ама в началото не смеехме..първите две седмици горе долу  blush
Питахме лекарката - тя каза, че няма проблеми, просто да е по-нежно и внимателно. Ми, ок....ние и без това не си падаме по грубостите, хихи...Е, ся, че не се гоним да се зафанем на пода - ясно. Иначе, ами...вижте сега, то...на милия му се иска...без почивен ден. Аз съм малко кофти в това отношение - имам си периоди. Смисъл, има дни, в които едва го дочаквам да се прибере, ама има и по цяла седмица време, в което никак не може да ме придума. Иначе не знам, при нас няма липса на удоволствие като се любим, даже няколко пъти си беше по-хубаво и по-силно като усещане и от преди. Не смеем за сега да използваме някои пози - примерно, на мен отгоре да съм аз ми се вижда опасно, знам ли. Общо взето се наслаждаваме на вариациите мисионерска и лъжичките, удобни са, а и няма много притискане на коремчето. Малко беше терсене с овлажняването в началото, но си взехме лубрикант и да ви кажа, друга работа. Та така при нас, дай Боже и занапред да няма проблеми.
Успех и на вас, и не се притеснявайте за желанието - няма писано правило кога и дали трябва да се появи докато сме бременни. В крайна сметка носим нов живот в себе си, това е по-важното.
Целувки и ме извинете за прямотата, надявам се да помогна така... give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 18, 2009, 21:06:11 »

Айде и аз да се включа. Ами и на мен хич не ми е до това  nea . Откакто разбрахме , че съм бременна само веднъж сме пробвали, ама на мен ........ ми не ми беше като друг път. Мъжлето милия , всеки ден ми се умилква, ама едно че ми е притеснено нещо да не стане , друго че явно мойте хормони подтискат а не увеличават потентността ми (ако мога така да се изразя  pardon)

Ха, ха....и ние като вас!!! smile Не изпитвам никакво желание за секс. При мъжа ми не е така, ама страха да не навредиш на бебето....
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #42 -: ноември 19, 2009, 08:24:22 »

Ах,каква темичка е имало! Bravo
Ние от както разбрахме че ще чакаме бебо,се спряхме от страх.По късно да си призная,аз имах желание! blush :girlhide:Това беше към края на 2 месец,ама мъжо го беше много страх да не навреди на бебока и нищо не се случваше!Към края на 3 при консултация питах аг дали има проблем и тя ни обясни,че няма никакъв проблем и може!Може,ама как да влезеш в главата на един бъдещ,страхлив татко!И така до преди 1 седмица!До сега един път сме правили секс и да ви кажа най-много ми беше за милото,защото се чувствам много кофти че го лишавам,а от друга страна и той не искаше!
 tease
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 19, 2009, 10:16:51 »

Верче  Bravo, много полезна темичка! smile
При нас да ви кажа също се поразреди секса! :huh:Незнам защо, но аз имам моменти, в които нищо на света неможе да ме накара ...а милото ми мъжле само ме гледа с надежда и само ако дам някакъв знак и е готов веднага Wink А пък и аз до скоро заспивах толкова рано и толкова бързо, че той милия докато се огледа и аз вече хъркам! crazy Незнам занапред в каква посока ще се развият нещата, но горките ни мъже, този период и за тях ще се окаже тежичък! blum tease
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 19, 2009, 16:28:51 »

Когато бях бременна положението не се промени много. Не сме спирали да правим секс, може би малко сме разредили, особено накрая, ама после пък като родих колко ми беше гадно два месеца sad издържах искам, неискам.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines