Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 15:51:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПАРФЮМЪТ  (Прочетена 199529 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 18, 2007, 15:29:16 »

този аромат не съм го душкала, но аз имам зеленият вариант, който също е много хубав и свеж !!!!! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: октомври 23, 2007, 14:44:43 »

аз на сватбата от толкова бързане бях забравила да си сложа парфюм blush blush laugh чак в ресторанта помолих една приятелка да ми даде от своя pleasantry мале ужас какво ли са си казали гостите че булката не се е и напарфюмирала даже laugh
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #212 -: октомври 31, 2007, 21:58:29 »

  Flower Моят парфюм ще го избере младоженеца. Искам да е нещо специално. Може да си сложа някой от неговите подаръци.  Dance
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #213 -: ноември 04, 2007, 14:54:45 »

Супер подходящ за булка е "LOVELY" на Сара Джесика Паркър,  изключително изискан, нито лек, нито тежък, много траен.....само снимка не мога да намеря да кача..... pardon, тя има и нов нарича се "COVET", но той е малко тежичък...
« Последна редакция: ноември 04, 2007, 14:57:36 от korona » Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #214 -: ноември 04, 2007, 19:18:42 »

аз бях с the one на D&G и всички много го харесаха, но той си е типичен парфюм за официални случаи според мен  smile искам да споделя нещо което го разбрах преди 2 дни че парфюмите в бг били не съвсем оригинални а много близо до оригинални т.е ако оригинала мирише 24 часа, то наште си ги знаем след 1 час вече няма аромат. Вие какво ще кажете, вярно ли е наистина или пък оригиналните вече не са като едно време? 
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: ноември 05, 2007, 00:08:02 »

аз бях с the one на D&G и всички много го харесаха, но той си е типичен парфюм за официални случаи според мен  smile искам да споделя нещо което го разбрах преди 2 дни че парфюмите в бг били не съвсем оригинални а много близо до оригинални т.е ако оригинала мирише 24 часа, то наште си ги знаем след 1 час вече няма аромат. Вие какво ще кажете, вярно ли е наистина или пък оригиналните вече не са като едно време? 
да споредд мен е напълно вярно.последния пример на милото парфюма на армани :трайност 5-6 часа Oh my ...,пак и знам че не ни пробутват китайски ментета доста добре (на външен вид )изфабрикувани.
Но това си е мое мнение Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #216 -: ноември 05, 2007, 07:04:59 »

Днес докато мързелувахме преди вечеря с моята колежка, се спряхме на един щанд с парфюми и се сдобих с новия парфюм на Нина Ричи - Нина - много е свеж, с леко ухание на ябълка.


* nina.jpg (59.72 KB, 350x350 - видяно 3717 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #217 -: ноември 05, 2007, 08:47:50 »

 Според мен не всички парфюми са ментета. Зависи откъде са купени. Аз подарих на моя приятел Chic на Carolina Herrera-страхотно мирише и е много траен. Love girl
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #218 -: ноември 06, 2007, 12:42:46 »

Днес докато мързелувахме преди вечеря с моята колежка, се спряхме на един щанд с парфюми и се сдобих с новия парфюм на Нина Ричи - Нина - много е свеж, с леко ухание на ябълка.


Да, на мен ми напомня, на  деодорант  "Зелена Ябълка".....

и Дона Каран има с подобен аромат DKNY нещо си...
« Последна редакция: ноември 06, 2007, 15:00:35 от korona » Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #219 -: ноември 26, 2007, 02:17:28 »

а аз от 3 години не изневерявам на Жадор естествено продукт на Диор.........Четоь някъде че фолк певицата Анелиа споменава че това е любимия и аромат и аз като върла противничка на чалгата си казах  тоя парфюм ще е някакав сладникъв :lac:и ....абе реших да не го търся дори  в парфюмериите но тогавашният ми приятел ми го подари и чесно да си кажа се жлубих в него и от тогава само този ползвам.а съпругат ми за миналата коледа ми подари парфюма +тоалетното мяко на Жадор ...невероятен е изискан не е натрапчив ,но не може да бъде объркан с друг аромат ...моят мъж ми казва че ме познава по аромата щом съм с Жадор сякаш разпръсквам цветя в стаята
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 26, 2007, 09:00:27 »

в събота си купих новият на Долче и Габана The one !!!! smile много е хубав !!!! yahoo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 28, 2007, 12:25:57 »

аз около сватбата насъбрах 4-5 оригинални парфюма (а имам други и от преди това) и сега откакто съм бременна ми става лошо от тях и не мога да се прускам  bad Наложи ми се да си купя дезодоранта, което не бях правила от 4-5 години насам.... girl_impossible
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 28, 2007, 12:39:54 »

аз никога не съм ползвала дезодоранта само тези на ниевеа за под мишниците но и това беше отдавна  =]за мен дезодоранта е абсолютно ненужен и с него и без него няма значение!!нито са трайни нито могат да наподобят аромата на парфюма но това разбира се е само мое мнение!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: декември 28, 2007, 12:46:59 »

Днес докато мързелувахме преди вечеря с моята колежка, се спряхме на един щанд с парфюми и се сдобих с новия парфюм на Нина Ричи - Нина - много е свеж, с леко ухание на ябълка.


Да, на мен ми напомня, на  деодорант  "Зелена Ябълка".....

и Дона Каран има с подобен аромат DKNY нещо си...
Мисля,че са доста различни парфюми "НИНА" е много сладникъв,а на DKNY е страхотен-това ми е любимият парфюм в момента yahoo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 28, 2007, 12:51:15 »

а аз от 3 години не изневерявам на Жадор естествено продукт на Диор.........Четоь някъде че фолк певицата Анелиа споменава че това е любимия и аромат и аз като върла противничка на чалгата си казах  тоя парфюм ще е някакав сладникъв :lac:и ....абе реших да не го търся дори  в парфюмериите но тогавашният ми приятел ми го подари и чесно да си кажа се жлубих в него и от тогава само този ползвам.а съпругат ми за миналата коледа ми подари парфюма +тоалетното мяко на Жадор ...невероятен е изискан не е натрапчив ,но не може да бъде объркан с друг аромат ...моят мъж ми казва че ме познава по аромата щом съм с Жадор сякаш разпръсквам цветя в стаята
Михаела,и аз много харесвам Диор,класика е,но преди 2-3 години милото ми беше подарил Pure Poison и това е последното, което съм ползвала от Диор
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines