Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 08:57:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топла януарска седмица 21- 27.01.2013  (Прочетена 36245 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #75 -: януари 26, 2013, 09:57:28 »

Браво _Ezra_! Пак казвам, ти си нашата гордост. good
И при нас вали сняг, има 1-2 пръста, но май ще се стопи. Аз съм сама с котката. Тя обаче се е свила на кълбо и спи непробудно на един стол. Аз вчера си вкарах автогол- купих спанак и сега сядам да го чистя. Глупава жена, да си бях взела чистен от Кауфланд, ама на, пестя Wink. Тц, тц, времето ми съвсем се обезцени sad. Заходило ми се е на планина....пак.
kiwi, ние точно тази целева група сме намяркали. Даже в заглавие "Снаха или свекърва" май има повече драма Wink и ще се харчи повече. Ти ще си ни маркетингов стратег good.
Аз нещо не се справям със свалянето на филми и гледам само тези по телевизионните канали. Сега ми дойде на ума утре да си спретнем с приятелките /ще вземем и мъжете, ако слушат/ едно МОЛ-ско кино. Много скъпи тези билети, чак ме е яд...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #76 -: януари 26, 2013, 10:21:26 »

Добро утро дами give_rose

Езра мерси за кафенцето heart
Свекърва, ти наистина си намерила работа през съботния ден blum

Ние вчера минахме през МОЛ-а, по-точно снощи. От няколко дена бяхме обещали на малкия да го водим на Аркейда горе да кара мотори, коли и каквото дойде...много се забавлява на тях yahoo

Мъжа беше решил да ми вземе едни боти (преди време си ги бях харесала, ама понеже имам доста повече от колкото ми трябват и не ги взех) и той видял, че са намалени 50% и решил, че сага е момента blum Да, ама като отидохме (в П.Ботичели) нямаше никакво намаление т.е. имаше ама пишеше, че са намалени от 130 на 65, а те си бяха 79 crazy И аз му викам хайде да си ходим, тия цигански номера някъде другаде bad Без друго предпочитам български обувки и щях да направя компромис с тях само защото ми харесаха...ама ще поразгледам из центъра, че той пък сега реши, че трябвало да си купя защото не могъл да ми купил нищо biggrin А той милия се позамисли и вика - бях забравил, че в БГ това имат предвид под намаления blush Супер тъпо....
Та така с моите покупки biggrin Взех си една диадема в края  blum Ама малкия се забавлява на макс heart

Хубав, усмихнат и релаксиращ съботен ден ви желая give_rose
« Последна редакция: януари 26, 2013, 10:30:17 от casky » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 26, 2013, 15:10:45 »

Добър ви съботен ден, доста е студеничко навън,
Аз направих едно кафе с приятелки обедно, преди това с мъжа си лежахме сгушени в леглото, smile После станах да направя закуска и така, лежерна събота smile
casky знам, че филмчето има втора част, но ми казаха, че не е същото като да гледаш първата smile и още не съм се престрашила да я гледам, мисля че се казваше Искам само теб smile
Приятна почивка на всички smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #78 -: януари 26, 2013, 15:49:04 »

emetoem първата част наистина е по-хубава, но и втората не е лоша good Малко тъпо свършва в края или поне на мен ми се искаше по друг начин да свърши biggrin Но се се сещам точно как се казваше.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #79 -: януари 26, 2013, 17:48:29 »

Един късно-следобеден привет и от мен!  smile
Изпращам ви снежни поздрави от Пловдив!! Не че е наваляло много, по-скоро като дантела е по дърветата, но тук по принцип не вали и не се задържа много, много сняг. Затова днес много му се израдвах толкова... Сутринта с мъжа ми изпихме набързо кафето (което за съботен ден по принцип е нетипично за нас) и отпрашихме към Градската градина. Към 10ч. беше толкова тихо и приятно, и едно красиво, снежно... истинска зимна романтика. Хубава разходка направихме.
Ето едно малко "парченце" от нея   girl_wink



* P1040031.JPG (68.14 KB, 500x282 - видяно 301 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 26, 2013, 17:51:45 »

ние днес имаме месечинка и ще празнуваме с безкофеиново кафе и палачинки blum
иначе ме сдухва тоз сняг, като дойде така внезапно, тамън си прибрах дебелото яке nea VIATICUM
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: януари 26, 2013, 18:34:24 »

Съжалявам, че не излезнах малко вън sad. Утре сигурно ще стана по- студено. Аз пък не обичам да ми се пързаля и да е кишаво, всичко друго го харесвам. Колко ни е пуста Градската градина....
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #82 -: януари 26, 2013, 18:43:47 »

Свекървичка, май трябваше да те вземем с нас. Със сигурност щеше да ти хареса. Днес беше меко и много приятно. А в Градската градина към 10 ч. наистина почти нямаше хора, но повярвай ми, беше толкова красива, че не ми изглеждаше пуста, а някак кротко притихнала... Дали пък не ме е обхванала романтична вълна?...
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 26, 2013, 19:51:27 »

Благодаря ви за инфото за фолиевата киселина! Прочетох подробно за нея в нета и днес си купих smile
Дано не напълнея още от нея, че още не съм забременяла, а от сватбата съм качила 5 кг. angry Въпреки че тренирам 3 пъти в седмицата  blush
casky, не се ядосвай за ботите! Аз не харесвам много Ботичели - доста надути цени, а са с ниско качество... Днес например влязох в новия голям магазин на Мат Стар и имаше страхотни боти и обувки за по 30-40 лева! Имала съм само маратонки от тази фирма, но ги носих няколко години и не мръднаха, а накрая дори ги оставих в щатите, понеже нямах място в багажа за тях (а бяха още здрави) smile
Иначе при нас доста снежец натрупа и е мноого студено! Като излизахме на пазар се наложи няколко пъти да метем снега от колата smile
Еми, честита месечинка! Да се обичате все така и да бъдете здрави ви пожелавам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 26, 2013, 21:24:35 »

Благодаря ви за инфото за фолиевата киселина! Прочетох подробно за нея в нета и днес си купих smile
Дано не напълнея още от нея, че още не съм забременяла, а от сватбата съм качила 5 кг. angry Въпреки че тренирам 3 пъти в седмицата  blush
casky, не се ядосвай за ботите! Аз не харесвам много Ботичели - доста надути цени, а са с ниско качество... Днес например влязох в новия голям магазин на Мат Стар и имаше страхотни боти и обувки за по 30-40 лева! Имала съм само маратонки от тази фирма, но ги носих няколко години и не мръднаха, а накрая дори ги оставих в щатите, понеже нямах място в багажа за тях (а бяха още здрави) smile
Иначе при нас доста снежец натрупа и е мноого студено! Като излизахме на пазар се наложи няколко пъти да метем снега от колата smile
Еми, честита месечинка! Да се обичате все така и да бъдете здрави ви пожелавам!
ботичели са боклуци.
на матстар мъжът ми носи за работа едни маратонки 3 години, а преди това каза че ги е носил още 3  shok
Мегияс също имат яки обувки.
мерси Иве blum
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #85 -: януари 26, 2013, 21:54:56 »

Ботичели и аз не харесвам, никога не съм си вземала нищо от тях, но тези ми харесаха, а и бяха естествена кожа и се надявах да са различни. Иначе както казах вземам си само български и съм доста доволна smile
Ама не се и ядосвам за тях де, да беше рокля щеше да е друго biggrin Да не говорим че даже се изнервих с това "намаление" и даже мъжа ми настояваше да ги вземем, а аз само заради това напълно се отказах. Това само в БГ може да го има...  

Лека вечер на всички give_rose
« Последна редакция: януари 26, 2013, 22:02:20 от casky » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #86 -: януари 27, 2013, 10:21:04 »

Добро утро, референдумки!
В петък и моят мъж мери едни намалени Армани обувки на 190лв., били 350 pardon. Лепнаха му, обаче ще чакат истинско намаление, поне до 100лв. Той си купува предимно Ара и Кебо, много правилно ходи и си носи обувките по 5-6 години. Аз съм параспурджия, при мен и желязна обувка не се задържа повече от година. При нас го има и проблемът големи крака - аз съм с 42, той 45-46 /като има и висок свод и широко стъпало/. Тези намаления са просто смешни, никой не им вярва.


* kafence_n.jpg (56.35 KB, 960x854 - видяно 252 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #87 -: януари 27, 2013, 11:14:49 »

Имам питане към _Ezra_. Започвам да пия Калмацин /калций, магнезий и цинк/. Препоръчват и прием на Витамин Д по 400 IU на ден минимум. Купих си Деавит и на опаковката пише, че 40 капки съдържат ретинол палмитат 30 000 IU и ергокалциферол 40 000 IU. Нещо не ми се връзва с нулите по колко капки трябва да пия?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 27, 2013, 13:45:36 »

а калмацин обаче да не е форте - т.е сигурна ли си че в него няма вит. Д, защото има и с витамин Д и тогава няма смисъл да го пиеш
Иначе по моите изчисления 1 капка ще съдържа 1000 единици, на прием ти трябва минимум 400, аз съм чувала че го изписват по поне 1 капка дневно сутрин преди хранене така ще ти се осигури дневния минимум - ще приемаш 1000 единици
Поне аз така мисля... по една капка дневно, ама не съм лекар  good

Ох аз започнах преговора... и само ми изникват неща от сорта - `и това да видя, и това да отметна, да прочета, това за накрая` и вече луднах  blush а времето си тече, тече... и станах късно  blum
Хубав ден girl_wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #89 -: януари 27, 2013, 14:00:44 »

Здравейте, момичета, как сте? smile
Гласувахте ли на референдума?

Езра, много любопитно ми стана, защо да не е форте Калмацина? Аз имам май форте вкъщи, трябва да погледна smile
При нас снегът започна да се сменя с дъжд, така че имам надежда да изчезне, че вече сума ти време лед и студ:)
Аз неделно мързелувам и пия чайчета и кафета smile и ви пожелавам приятен остатък от уикенда  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines