Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 08:21:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 175651 пъти)
 
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #120 -: май 28, 2011, 11:22:43 »

а това е третата отпред


* image1.jpg (28.25 KB, 273x365 - видяно 3408 пъти.)
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #121 -: май 28, 2011, 11:25:10 »

и третата отзад


* image2d.jpg (7.42 KB, 126x157 - видяно 3321 пъти.)
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #122 -: май 28, 2011, 11:29:03 »

извинете ме че така ги качих ама не може по няколко прикачени файла... какво мислите приемам мнения като пак ви казвам че тази с дантелата например на снимката не ме грабва ама като я пробвах.... уникална рокля; тази пък от сатена с панделката е супер изискана и елегантна седи по тялото и извайва всичко което си имаш или нямаш хихи  и тази която е фаворита определено и на снимката изглежда най-добре както и на живо... ама се пак дилемата е страхотна радвам се за тези от вас които вече са прикличили с избора като го направя и аз ще ми паднат една камара с камини.... просто е жестоко ...
 blum
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 28, 2011, 11:59:45 »

Здравейте,
само искам да споделя едно разочерование с вас. Значи в четвъртък ми се обади мацката от магазина в Асеновград и ми каза,че ми е изпратила роклята.До тук добре, но я е пратила по Еконт и от тук започват проблемите. Трябваше вчера на обяд да е при мен. Обаждат ми се към 12ч и ми казват,че имам пратка и е до поискване, да отида да си я взема./Звъннах на магазина и от там ме увериха,че са я пратили до адреса ми.Сколнна съм да вярзам, защото мацката изрично ми звънна пак да потвърди адреса ми./ Говорих с Еконт и си я поисках до адреса, казаха,че до края на деня ще е при мен и да си подготвя пари.В 18ч още я намя роклята.Звъня пак и ми казват,че няма да може да я доставят днес да ходя да си я взема от офиса им на другия край на София.Ако не отида ще ми я доставят на адреса на следващия ден /днес/. Отива приятеля мив офиса им,след 30мин. търсене се оказва,че е отишла в друг офис.Уговорката последно е днес до 12ч да е на посочения от мен адрес.Днес в 12ч нищо и никой,звъня пак и казват еми в 13ч ще дойде. И сега чакам...Бясна съм и ако не дойде и до 13ч нзнам какво да правя.Дала съм служебен адрес и съм на работа до 13ч.А си искам роклята вече.. cray
Извинете за дългият пост,но исках да изкажа негативното си отношение към тази за мен некоректна фирма.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #124 -: май 28, 2011, 12:26:50 »

Малинка нядавам се вече да си се срешна;а с твоята рокля  good good good и дано е това което си очаквала:)
А относно пращането и на мен ми предложиха този вариант нп аз категорично отлазах затова и два пъти ходих от Бургас до Асеновград,защото ако се наложеше корекция пак тябваше да ходя

Искрено се надявам да си се успокоила вече
А отнсно некоректното отношение . незнам кого визираш...Еконт или магазина?Според мен некоректнот отношение е от Еконта ... или пък вината и в двамата "търговци" ...
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 28, 2011, 12:29:33 »

Още не съм я получила cray
А некоректни са Еконт.Още ги чакам и незнам дали ще ги дочакам днес.Бясна съм на тази фирма.
А относно размера,дано всичко да е наред.Ще покажа снимки,надявам се още тези дни.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #126 -: май 28, 2011, 13:09:02 »

Още не съм я получила :'(
А некоректни са Еконт.Още ги чакам и незнам дали ще ги дочакам днес.Бясна съм на тази фирма.
А относно размера,дано всичко да е наред.Ще покажа снимки,надявам се още тези дни.

Само се успокой smile Моля те всикчо ше е ок
А относно моята рокла ей това е модела http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&style=J1413  сега разбирам че е модел на известен дозайнер  yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #127 -: май 28, 2011, 13:29:16 »

Само се успокой smile Моля те всикчо ше е ок
А относно моята рокла ей това е модела http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&style=J1413  сега разбирам че е модел на известен дозайнер  yahoo yahoo yahoo yahoo

Роклята е страхотна ... колко струва и от къде я поръча
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 28, 2011, 13:56:15 »

Похвал, вече си имам рокля. yahoo yahoo yahoo Доставиха ми я в офиса, довечара ще видя дали всико е ок с размера.
Bibsi, роклята е уникалнааа.  Bravo Bravo Bravo
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #129 -: май 28, 2011, 14:02:37 »

Похвал, вече си имам рокля. yahoo yahoo yahoo Доставиха ми я в офиса, довечара ще видя дали всико е ок с размера.
Bibsi, роклята е уникалнааа.  Bravo Bravo Bravo


 yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo А сега и се порадвай и остави нервите настрани !!!
Благодаря ти !!Вярвам че и твоята е най карсивата рокля на света
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 28, 2011, 16:12:02 »

malinka_a , много се радвам за теб. Според мен проблемът не е в магазина, а в Еконт, но...важното е,че роклята дойде.  danceg yahoo :danceg:Мен особено ме вълнува дали размерът е ОК, защото и аз като теб мисля от Асеноград да си купя, но ме притеснява най-вече това, ако ми я шият и изпращат дали ще уцелят размера точно crazy crazy crazy За това чакам с нетърпение да пишеш! give_rose give_rose
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 28, 2011, 17:08:27 »

Момичета, роклята ми е точно по мярка, няма нужда от никакви корекции.
Много съм доволна,получих това,което бях харесала и поръчах.Само чантичката и воала не ми харесват,но чантичка и без това не исках.Чантичката ми беше подарък към рокллята,а волала в последствие реших,че ще е съвсем друг.Но от роклята съм доволна.апаратчето е в милото, направих няколко снимки с телефона,но са с лошо качество.Ако някой иска обаче да види роклята,мога да пратя снимки на имейл.Другата седмица ще направя снимки с фотоапарата и ще пусна тук .
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 29, 2011, 08:36:20 »

Момичета, вече и аз имам рокля.  danceg danceg danceg
Трябва само да ми се смали,защото ми е голяма и а на нея дасе пришият камъчета, за да има акценти. След 2 седмици съм при моделиерката за промените. Малко ми е притеснено...дано не съм качила някое др килце blush, защото си е по мене. А така си мислех, че ще си купя рокля която се разширява от кръста надолу. Но тази като я облякох и ми " заспа" , а и всички в магазина казаха това е. Визирам, кумата и майка ми .  smile


* 1697.jpg (57.05 KB, 550x788 - видяно 3650 пъти.)
« Последна редакция: май 29, 2011, 08:40:15 от ellimink » Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #133 -: май 29, 2011, 08:42:54 »

Честито, ellimink! Роклята е страхотна smile  give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 29, 2011, 08:51:34 »

malinka_a, сега видях. Ние с теб сме на една и съща дата   yahoo.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines