Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 04:30:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pink_panther - 25.09.2011 г.  (Прочетена 31321 пъти)
 
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 14, 2011, 10:50:25 »

Свещите и чашите са уникалниииии. Ти ли си ги правила?
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 14, 2011, 10:58:10 »

Не, в едно ателиенце в Капана ми ги правиха. Супер доволна съм, дори са по-хубави отколкото си ги представях!  heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 14, 2011, 13:14:58 »

Ама наистина са страшни! Много хубави са ги направили! Аз ахнах  Oh my ... като ги видях Bravo
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #48 -: септември 17, 2011, 08:20:21 »

Пантерче, виждам че организацията ви върви нормално! Всички неща са наистина прекрасни!  heart
 Целувки от мен и се надявам скоро да се видим!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 19, 2011, 07:47:01 »

 pink_panther  нещата са станали чудесно .Успех в оставащите дни.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 19, 2011, 21:27:28 »

Благодаря ви, момичета! Наистина малко време остава, а много неща за правене! Нооо, гледам да го карам "куул"!  danceg
Днес отидох до сладкарницата и поръчах още тортички, че вече знам окончателната бройка, взех си и роклята, та вече си имам рокляя!  yahoo И сега си разхождам обувките из офиса, да си ги разтъпча!  pardon
Утря трябва да си поръчам букета и да мина през фризьорката да уточним причската. Оххх, малко ощееее.....
Барборанке, нямам търпение да се видим и аз! И да гледам снимкииии!  tease
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #51 -: септември 20, 2011, 10:46:32 »

и аз се включвам в темичката ти, с маааалкоо закъснение  blush но с пожелание да успеете с подготовката и всичко да мине страхотно
обувките са невероятни  Girl_sing
постарай се да ти остане време и за почивка преди големия ден
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 21, 2011, 09:02:55 »

Пантерке, включвам се с доста закъснение, но ти ще ме разбереш  give_rose
Виждам, че подготовката ти върви много добре, чашите и свещите са станали супер, красота...
Относно алкохола, ние ходихме до складовете на Брезовско и взехме от един склад с уговорка за връщане, ако ни останат бутилки. Нямаше проблеми след това, успяхме да върнем. Цените са ниски и си позволих да взема за всички гости уиски Grants, което помня, че беше на 16 лв. бутилката и е по-добър вариант мисля от Савой или някакви спиртозни  crazy Успех в оставащите дни smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 21, 2011, 11:09:30 »

Пантерке не остана много пожелавам ти да се отпуснеш и да си изживеете своята приказка така както сте мечтали.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 21, 2011, 19:30:05 »

Ох, милички, много ви благодаря! Колко ми се иска и аз да се отпусна и да се наслаждавам, но по цяяял ден тичам нагоре надолу!  pardon Поне днес ми е последен ден на работа и се надявам утре да успея да си свърша всичко планувано и после "Релааакс"!  yahoo Да ви кажа под секрет, най-много тичам за тая украса! Ама всеки ден ми хрумва нещо и тичам да си го реализирам!  crazy Майка ми ме бъзика, че място за чинии по масите няма да остане!  pleasantry Днес ми дойдоха и едни балони от фолио , които бях поръчала и напрво забравих да ида да си ги взема, за да ги видя какви са! Ужас.  angry Чудя се дали да ги сложа в ресторанта или навън в градината за подписването. Пък може и навън и после да си ги прибера вътре... ще видиим.
Лойър, благодаря ти за информацията.  give_rose Нагърбила съм милото с тази тежка задача. Мога ли да те помоля само да ми кажеш колко алкохол отиде при вас. Ако не се лъжа и твоята сватба беше от около 150 човека и ще съм ти благодарна много ако ми кажеш колко алкохол сте изпили.  blush Защото нещо не мога да направя сметката.... Засега си мисля по 20 л. водка, уиски, ракия и вино (бяло и червено) . Става въпрос за около 130 човека.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 21, 2011, 22:24:46 »

Ами ние бяхме по първоначален списък 120 човека, но после станахме 113 човека. Не сме намаляли бутилките, обаче. Значи на масите, които са за 14 човека имаше по 2 бутилки уиски, 2 бутилки водка, 2 бутилки ракия, не помня обаче виното, то беше в кани и не помня колко беше, а и имахме бира, която беше по 1 или 2 на човек. Имахме и кръгли маси с по 8-9 човека, там бяха предвидени пак по две. Имай предвид, че от този алкохол доста остана, просто, защото тея хора през цялото време бяха на дансинга, нито ядоха, нито пиха, хахахах. Даже времето, през което ди джея обявява, че е за вечерята и пуска малко по спокойна музика, пак половината бяха на дансинга вместо да се хранят. Луда работа! Така, че аз не съм много критерии, но най-добре е да ги смяташ на маса, а не на човек. По - лесно е smile
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 21, 2011, 23:09:47 »

Здравей,  Good luck и аз хвърлих едно око на снимките и ахнах  god Уникални са чашите и свещите. Качи още снимки моля теее  Hide2 Е, предполагам, че ще е после след сватбата заедно с другите снимки.  Браво, браво и пак браво! И успеех в последните дни, много напрежение има точно в последните дни а после минава всичко като на сън. Пожелавам ти да е много много хубав "съня ти" на 25.09.  butterfly
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #57 -: септември 22, 2011, 08:56:41 »

Мила,остана още съвсем малко до Вашия ден  smile От прочетеното дотук, мисля че организацията е абсолютно на ниво и е време да да се спреш с вълненията по подготовката (казвам го от опит, защото аз бях ужасна до последния ден - все да премислям нещата и да тичам по "всички фронтове").
Убедена съм, че всичко ще бъде прекрасно, а ти ще бъдеш неотразима булка!!
Направила си истински красоти и чакам с нетърпение снимки от събитието. Не знам дали ще успея да пиша тези дни, но отсега ти пожелавам прекрасен сватбен ден с много, много настроение!!!
Прегръщам те!!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 25, 2011, 16:04:46 »

Та-дааааам!  Girl_hide Днес е твоят голям ден и ти пожелавам всичко да бъде прекрасно и вие да бъдете много щастливи!!! Вече сигурно мога да ви кажа "Честито!" и да ви пожелая също от тук натам всички дни да са розови!  weddingday heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: септември 25, 2011, 19:37:35 »

Честито и от мен, много да се обичате и слушате!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines