Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 05:57:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 128347 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 23, 2009, 12:43:34 »

Вчера минах през малкия ЦУМ на Пиротска и си взех 2 рокли от "Рени" и още 2 от един щанд в близост до него, по принцип с нормални дрехи, но имаше 2 много подходящи моделчета роклички. И вече съм доволна много. В"Рени казаха, че ще докарват още неща, но и сега имаше избор blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 24, 2009, 20:29:52 »

Аз пък още не съм си купила нищо за бременни :girlhide:Нося си моите дрехи,ама с по-ниските талии и без колани и блузките още не ми се опъват много,ама май е време да се поогледам за нещо по-големичко.Чувам от няколко места хубави отзиви за Рени,Тера нова и Индийските.Ще съм благодарна,ако варненските бъдещи мамита  също споделят от къде може адна работеща бременна мама да си купи нещо сносно girl_wink
Честито на сдобилите се с нови дрешки!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 24, 2009, 21:01:32 »

Тони,някъде мярнах<в нета,може и тук във форума да съм го прочела> че сега Тера нова са пуснали рокли,панталони с ластик горе или нещо подобно,може да провериш дали случайно и във варненския им магазин ги има,общо взето понякога се различават нещата в магазините от веригата,но повечето неща се повтарят навсякъде good
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 24, 2009, 21:24:21 »

Аз вече си взех няколко неща. Повечето не са от магазин за бременни. Взех си дънки за бременни, ами не са ми удобни! Не ме притесняват, за пътуване са супер, обаче като ходя постоянно ми се свличат, хем си взех най-малкият размер. Напомня ми на мнението на една мама, която беше писала че освен коремчето си трябва да си крепя  и панталоните. Днес си взех и един панталон от Блага Благоева, сигурно и във Варна има такава възможност, избираш си панталон от конфекция и те ти слагат платка отпред. Не изглежда зле, но утре ще кажа дали ми е удобен. А като цяло Тони ти препоръчвам да ходиш по нормални магазини. Пак днес видях страхотни панталони, поли на ластик, сукмани, разкроени рокли, абе модните тенденции са на наша страна ! Мисля че никога повече не бих си купила от специализиран магазин.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 24, 2009, 21:35:32 »

Благодаря ви момичета!Аз като цяло не съм привърженик на дрехите за бременни,ама засега не ми се налага да търся такива,но пък знае ли човек =]За Блага Благоева изобщо пък незнаех,че предлагат такава услуга...много добре звучи :girl_wink:утре ще пообиколя и аз и ще напиша мнения за магазините във Варна girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 24, 2009, 21:58:20 »

ако можете да минете без да си купувате  дрехи за бременни - недейте, аз имам дънки и няколко блузки, които не мога вече да нося и само ги подмятам в гардероба и се чудя какво да ги правяя, а и сега идва лятотооооооо , направо ви завиждаммм по една рокличкааа и сте готовииии  good good good
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 24, 2009, 22:07:44 »

Ели, абсолютно мисля като теб  good С тия два панталона ще остана, за да има с какво да ходя на видеозон. А след 20тина дни минавам на рокли, дълги и широки. Миналото лято така се радвах на холивудските актриси, които бремеееха и бяха напълнили списанията!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 25, 2009, 07:23:35 »

Аз миналото лято си взех от ТЕРАНОВА два ленени патналона отгоре ш широк ластик, един бял и един тъмно зелен. Много удобно си ми беше, препоръчвам. И от магазините на Urban wear си взех една тъмносиня ленена пола къщо отгоре с ластик. Сигурно и при вас ги има тези магазини..... В общи линии специална дреха за бременни ми бяха два панталона, които ми даде една позната, аз нищо не съм купувала.
Но наистина сега модата е супер подходяща и във всеки магазин може да се намери готина дрешка, която да е удобна за шкембо.
За индийските магазини, Тони, също са много на почит сред бременелките .....
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #143 -: май 13, 2009, 07:35:01 »

И сега в Теранова е пълно с всякакви парцалки, които са подходящи за бременни. Аз вече се сдобих с няколко и цените са ниски  good Има ленени поли, дълги панталони,бермуди, къси панталонки на ластик, по-дълги и елестични потници и тениски, туники, клинчета, къси жилетчици, въобще можете да се обзаведете от там за лятото без много средства  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 13, 2009, 08:17:33 »

И в тази тема да попитам за дългите рокли с по-висока талия. Дали в Тера Нова сте мернали такива?
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #145 -: май 13, 2009, 08:44:08 »

Zahira в мола със сигурност видях такива рокли, но не си спомням точно в кой магазин.  В някой от тези на първия етаж беше със сигурност. Ако имаш време се разходи до там.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 30, 2009, 09:10:09 »

Ами аз често минавам оттам и поглеждам какво има, но са си все същите бабешки тоалети smile Иначе благодаря все пак... Ще изкарам лятото с рокли с висока талия итъкмо ще мога да си ги нося и догодина blush.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 31, 2009, 10:18:30 »

Вчера бях в Мол-а и макар да не си харесах нищо видях доста рокли подходящи за нас в MANGO.  Също няколко модела има ADL на графа и  в подлеза на Плиска.  Аз си взех преди седмица много хубав широк панталон на ластик с  широко бюстие от подлеза на Спортната палата и още един гащеризон от подлеза на Плиска. Май все по подлези ходя smile. А харесала съм още един гащеризон ( всъщност не бих могла да ги нарека точно така) и предимството им пред роклите е че не разширяват допълнително фигурата, а  в същото време не ми очертават коремчето. Ще сложа няколко снимки в галерията, за да видите какво имам предвид.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 01, 2009, 09:37:56 »

Darling много са ти хубави панталоните / и ти най-вече в тях smile  /.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 01, 2009, 10:24:51 »

Благодаря ти Вики!  give_rose  Както казах изобще не очаквах че ще се чувствам толкова комфортно в тях. Сега откакто застудя все си мисля и за някаква горна дреха и тия дни ще се огледам за нещо може би в бяло, за да е подходящо и за летните вечери.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines