Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 08:18:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bubu_123 - 21.08.2010  (Прочетена 23793 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 13, 2010, 12:51:14 »

Много сладка история!  twohearts Мисля си, колко непредвидим е животът. Ако някой ти беше казал, че в девети клас ще срещнеш любовта на живота си щеше ли да му повярваш? Сигурно щеше да му се изсмееш в лицето, но ето на - съдбата си знае работата!  girl_in_love
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 17, 2010, 22:48:41 »

Мина и моето моминско парти и искам да се похваля, че мина прекрасно. Беше на 15-и, а аз тогава имах и РД. Моите прителки, или поне малкото от тях които бяха в София, ми организираха купон-изненада вкъщи. Баща ми разбира се имаше малка изцепка, та ги издаде, но въпреки това беше много мило и истинско. Със Сашо излезнахме през деня да се разходим и да хапнем някъде, защото вечерта нямаше да сме заедно. По едно време говоря с баща ми, той трябваше да докара брат ми вкъщи за ергенската вечер, и ми казва "Тук пред вас едни млади момиченца има, сигурно тебе чакат, а и торта носят"  angry Миличките бяха много разтроени, че ги е изпортил. И влизам аз вкъщи и те като се разпяха, толкова мило ми стана  Girl_hide Имах си торта с моя лик и подаръци, и беше много хубаво. После бяхме в едно заведение, където едно от момичета беше уредило украса, специално за повода, непрестанни поздрави и т.н. После бяхме на дискотека, а към 4 часа се срещнахме и с мъжката част. Нямах стриптизьор за което съм доволна, защото честно казано мен много не ми харесва идеята и се радвам, че ме послушаха. И въпреки това си изкарахме чудно  danceg
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 18, 2010, 03:42:26 »

Бубу, страхотно звучи!  Girl_hide  Bravo
Снимки имаш ли?  blush kiss2
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 18, 2010, 10:56:36 »

Приказно! Ама наистина, как ги е изпортил!  girl_haha И аз искам снимки!  blum
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 18, 2010, 18:49:18 »

 danceg Страхотно са се предствили твоите приятелки. Аз толкова исках моминско парти, но за жалост никой не се сети да ми организира  cray Ще чакам снимчици.
А настроението как е? Остават само 2 дни -  има ли още задачки, които трябва да свършиш в този период или ще им се наслаждаваш пълноценно, като релаксираш?
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 19, 2010, 07:40:27 »

mademoiselle добре, че едно от момичетата много обича да организира разни събития, та тя е виновника. Другите никога няма да откажат да участват, но няма и да тръгнат да организират.

Момичета имахме един стресов момент с паспорта на милото. Не можеха да го намерят  beating, но в крайна сметка се появи. Бил издаден ама незнаели къде се намирал по трасето и Иначе всичко върви сравнително по план, въпреки че плана постоянно се мени  pleasantry Вчера направихме менютата, сватбената книга и още други дреболии. lunno momiche надявам се не се сърдиш, но откраднах "стихчето" за първата страница на книгата  blush Днес отиваме да поръчаме алкохол, да вземем питките, да вземем тортата на кумата, среща с фото, педикюр. Не е като да няма неща за вършене...

Последната седмица нямам никакво време да седна да чета във форума. Ето сега тъкмо реших да драсна някой ред и тате дойде и отиваме за алкохола. Надявам се по-късно да имам малко време да ви "видя"  Wink
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 21, 2010, 09:14:59 »

Ехе още една Сватбаааа Нека е необикновенна и незабравима. Дълъг семеен живот изпълнен с прекрасни моменти. Бъдете много щастливи  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 21, 2010, 14:23:39 »

Хайде на хорото! Днес е големият ден! Честито, честито, честито! Да сте много щастливи и да се обичате не само днес, но винаги!  give_rose give_rose give_rose
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #68 -: август 21, 2010, 21:11:39 »

Ако мислите, че до сега сте били щастливи, то от тук нататък бъдете истински щастливи сто пъти повече! Ако до сега сте се чувствали обичани, то от тук нататък бъдете обожавани, чувствайте се и бъдете желани, неповторими и единствени! Ако до сега сте мислили, че сте опознали любовта, то пожелавам Ви от тук нататък я видите в целият и блясък! честито give_rose give_rose give_rose
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 22, 2010, 08:35:36 »

Честитоооооо.Много щастие и любов ви пожелавам.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 23, 2010, 20:25:00 »

Здравейте момичета! И нашата сватба мина и беше просто неуписуемо. Само че мина много бързо  nea Ето няколко любителски снимчици. Единствените, които имаме засега http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=2043297&id=1439431942

Сватбеният ми ден започна в 8.00 сутринта. Честно казано като станах не бях особено разваълнувана.  Започнахме с майка да оправяме и да редим разни дреболийки. Гримьорката трябваше да дойде към 12.30, но подрани - 11.50 беше у нас и мен ме хвана малко яд, че не беше пристигнал фотографът и няма да имам снимки, но докато ме гримираха и той подрани  pleasantry Много ми хареса как ме направи момичето. После дойдоха моята фризьорка и една приятелка, която щеше да прави майка. И вече  настроението се приповдигна, защото се събрахме 4 квачки да си гукаме  pardon. Шаферката ми закъсня, както обикновено, и доста набързо направи украсата във входа и във вкъщи, но добре се получи. Започна да се заформя суматоха, защото всичките се обличаха у нас и започнаха да се въртят напред назад гримове, четки, лакове, обувки и тем подобни. Аз все още не усещах пеперудки в стомаха, по-скоро раздразнение, защото младоженеца закъсняваше, типично за него, а пък аз винаги подранявам и много мразя някой да ми се мота. Както и да е. Чухме се с него и той каза, че тръгват от кумувете след малко, така че да се обличам. Облякох се аз и зачаках - чаках, чаках....И по едно време някой се извика "Отпред са!" и да не ви казвам за секунди какво вълнение и какъв трепет ме обзе  Girl_hide Вече усещах и пеперудки, и птички, и пчелички....Започнаха да напъват вратата на моята стая и накрая я разбиха angry Сега брат ми няма врата, но ще го преживее  Xixixi Влиза той и аз станах да си ходя с него и нали съм много хитра без въобще да забележа, че съм само с една обувка (другата трябваше да я намери). Добре, че някой ми напомни. Намери той чипика и мери дали ми става, а аз все - не, не и накрая извади една торба със стотинки по 1 и 2 и ми я изсипа върху обувката. После ми каза, че били около 50лв, представете си какво количество бяха. После ми подари подарък - сватбените бижута, а аз на него един страхотен часовник.
Тръгнахме за ритуалната и като стигнахме се оказа, че има забавяне с около половин час. Да ви кажа толкова бях щастлива, въобще не усещах притеснение или нерви. Само и единствено безкрайно щастие. Ритуалът мина, и двамта бяхме ухилени като репи през цялото време. За жалост той съвсем дискретно ме настъпи в ритуалната, а аз тъкмо се бях засилила, но беше късно. Ние май там се целунахме преди да е нужно, ама карай, никой не ни се накра  Blush
На път за цъквата минахме през МъкДоналдс за сладолед понеже милото ми беше обещало. Като влезнахме всички започнаха да ръкопляскат и да ни снимат. Беше страхотна емоция. Ритуалът в църквата беше бързичък и много добре се получи.
След това имахме фотосесия с фотографа. Дано са хубави снимките. Нямам търпение да ги видя.
После се запътихме към ресторанта. Разбира се закъсняхме  blush Но като отидохме се оказа, че имаме време, защото и гостите закъсняват  beating Настанихме се в стаята и шаферката ми се обади когато бяха настанени почти всички гости. Влезнахме ние в ресторантаи не можете да си представите какъв прилив на енергия почувствах когато видях всички станали на крака как ни ръкопляскат и сълзите от радост в очите на най-близките ни хора. Според менчето първото ще е момче - да видим колко е вярно, аз още си искам първо момиченце, но няма да го връщам така или иначе Wink Като се започнаха от там едни танци. Кумувете ни и те избухнаха с нас. Даже не съм вярвала, че младоженеца е толкова игрив. Даже като свали жартиера и един лек стриптийз изпълни, къде ли се е крил досега  beating
Изкарахме и една прекрасна първа брачна нощ. Тя беше малко повече заради идеята, защото и двамата бяхме дроб, ама пак беше незабравимо  blush
Знам, че това беше най-важният ден за мен досега и за мен беше всичко прекрасно, но се надявам и гостите ни да са си прекарали добре. Искрено вярвам, че беше така, защото хората не седнаха цяла вечер. Имаше моменти от подготовката, когато се чудех дали си заслужава целият този труд, дали един подпис не е достатъчен? НЕ Е! Поне за мен това беше несравнимо преживяване и знам че са минали само 2 дни, но и двамата усещаме някаква романтика, която понякога от ежедневието за забравя. Никога не бях виждала Сашо такъв - толкова усмихнат, толкова енергичен, толкова закачлив и игрив. Надявам се оттук нататък само такива емоции да ни чакат.  heart
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 24, 2010, 14:53:19 »

Честито!!! Да сте винаги така щастливи и много, много влюбени!!!Страхотен разказ...и красива булка smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 24, 2010, 20:07:01 »

ЧЕСТИТО по разказа си личи, че всичко е било невероятно. Чакаме снимки  blum

Пожелавам ви от сърце много дълъг и семеен живот  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 27, 2010, 00:43:14 »

Ехо, бубу! Приятно изкарване на медения месец и благодаря за предложението за цветето, но аз се уредих! Да си изкарате много хубаво!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 27, 2010, 07:20:51 »

Благодаря ви момичета! Ние след няколко часа заминаваме yahoo Снощи ни излезнаха и снимките - много си ги харесвам. Любо наистина е страшен фотограф.

Да се оплача набързо - имахме проблем с халките. Оказа се, че по 1/3 не е злато angry Сещате се какво го направихме златаря  beating Сега сме с нови, даже станаха още по-хубави на вид  blum Само където още нерви потрошихме, ама всяко зло за добро.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines